Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Myszka i klawiatura do 170 zł


Shanya3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam 170 zł, chcę kupic myszke i klawiatura. Moja obecna klawiatura to taka klasyczna, stosunkowo mała, nie chce jej, bo wolalbym coś, co umożliwia mi szybsze pisanie na klawiaturze, bo generalnie jak się rozpędze to jestem szybki jak bestia, ale na tej klawiaturze tak za bardzo nie moge, bo dużo błędów wówczas popełniam. Tak na prawde główny powód jej wymiany to fakt, że jest strasznie brudna pod klawiszami, tyle jest tam syfów, jakieś stare jedzenia,c zy coś, generalnie jak na to patrze to chce mi się rzygać, a pewnie jakbym to dotknął i nie umył rąk miałbym jakiegoś pasożyta.

 

Nie chce drogiej klawiatury, mam 170 zł, ale na klawiature bym chcial wydać te 60 zł. Myślałem nad tymi:

 

http://www.morele.net/klawiatura-a4-tech-q100-bloody-blazing-usb-us-illuminated-a4tkla44540-690708/

http://www.morele.net/klawiatura-a4-tech-x-game-g300-czarna-201282/

http://www.morele.net/klawiatura-tracer-battle-heroes-squadron-trakla44999-754000/

 

z dodatkwych informacji to dodam, że klawisze mają nie być za duże, ale też nie za małe. A jesli chodzi o ich wysokość, ze tak powiem to najlepiej takie niskie, czy jakby to określić.. Ale z drugiej strony nie takie jakieś milimetrowe, bo ciezko byloby mi sie przyzwyczaić. Podświetlenie może być, niekiedy jak jest ciemno w nocy zdarza mi się nie trafić w to i owo. Fajnie by też było jakby były dodatkowe przyciski, takie jak przyciszania, czy zgłaśniania.

 

No dobrze, teraz przejdźmy do myszki.

 

Jestem leworęczny, ale myszkę trzymam prawą reką, więc może to być myszka dla praworęcznych. Aktualnie posiadam jakąś taką malutką za kilkadziesiąt złotych, bezprzewodową, jakąś sigma, powiem tak, baterie sa tak przeładowae, ze praktycznie co 5 dni średnio musze je wymieniać, a nawet jak nie wyładują się na maxa tylko zalozmy zostaje te 15% baterii to myszka gorzej chodzi. Dlatego myslalem nad myszką przewodową, ale szczerze mówiąc boje sie, że rozpierdole ten kabel, ze bede mial ciagle zaplątany z kablem od mikrofonu i słuchawek. Ale chyba mimo to warto.

 

Myślałem nad tą myszką:

 

http://www.morele.net/mysz-a4-tech-bloody-tl7-czarna-a4tmys44541-690701/

 

Co do ceny myszki to tak 100-110 zł. Wolałbym laserową, teraz raczej mam optyczną, ale chcialbym teraz spróbować laserową, mysle, ze w tej cenie znaje juz coś ciekawego. Mam podkladke jakąś a4tech x7 gaming, powinna współgrać z laserowymi.

 

Prosze o pomoc, wynagrazam 20 lajkami.

Opublikowano

Klawiatura ta 1 mam ją i poprostu zajefajna a myszka to no, no fajna ino żeby przylegała do ręki fajnie.

 

 

Mam nadzieje że pomogłem :)

 

Opublikowano

Klawiatura ta 1 mam ją i poprostu zajefajna a myszka to no, no fajna ino żeby przylegała do ręki fajnie.

Powiedz mi jak jest z tą klaiwaturą? Szybko mozna na niej napierdalać? O co chodzi z tymi przyciskami wsad? Przyjemne w dotyku? mozna przyciszac i zglasniac dźwięki z kompa na klawiaturze? jest podświetlana?

Opublikowano

W jaki sposób trzymasz myszkę?

Co do klawiatury bierz a4techa, ma podświetlenie, a wcisk to jak na zwykłym membranie. To nie mechanik żeby odczucia były diametralnie inne.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Powiedz mi jak jest z tą klaiwaturą? Szybko mozna na niej napierdalać? O co chodzi z tymi przyciskami wsad? Przyjemne w dotyku? mozna przyciszac i zglasnaic dźwięki z kompa na klawiaturze? jest poświetlana?

Szybko chodzi bardzo, bez ścinki :D

 

Z przyciskami (wsad)chodzi o to że jak grasz żeby się wyrużniały, mi to pomogło i nie myle przycisków

Opublikowano

W jaki sposób trzymasz myszkę?

Co do klawiatury bierz a4techa, ma podświetlenie, a wcisk to jak na zwykłym membranie. To nie mechanik żeby odczucia były diametralnie inne.

tamta tracera tez jest podswietlana, a tańsza

 

A myszke trzymam ręką.

Opublikowano

tamta tracera tez jest podswietlana, a tańsza

 

A myszke trzymam ręką.

Ale ta pierwsza jest lepsza bo ją mam. W ogóle lepiej się sprawia, estetyczna, podświetlana, szybko się pisze.
Opublikowano

Ale ta pierwsza jest lepsza bo ją mam. W ogóle lepiej się sprawia, estetyczna, podświetlana, szybko się pisze.

Nie rozumiem tego argumentu, ze cos jest lepsze, bo ty masz. Rozumialbym jakbys mial obie i mogl porownac, ale tak nie jest ;)

Opublikowano

Miałem tą trzecią ale oddałem i chciałem zwrot pieniędzy bo klawisz DEL był popsuty, wiem co jest lepsze bo tyle żeczy już kupowałem że trudno zliczyć, a tą klawiature którą mam to niezła jest mam ją ponad 7 msc i nic.

Opublikowano

Miałem tą trzecią ale oddałem i chciałem zwrot pieniędzy bo klawisz DEL był popsuty, wiem co jest lepsze bo tyle żeczy już kupowałem że trudno zliczyć, a tą klawiature którą mam to niezła jest mam ją ponad 7 msc i nic.

Bezsensowne argumenty.

 

 

tamta tracera tez jest podswietlana, a tańsza

 

A myszke trzymam ręką.

Nie no myślałem, że uchem...

Którym gripem

Mouse-grips-crop.png

 

A4Tech jest cichy, sam go przez okres dwóch tygodni używałem i nie miałem z nich większych problemów. Dosyć łatwo się go czyści, jest cichy, przyciski nie są toporne aż tak bardzo.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Bezsensowne argumenty.

 

 

Nie no myślałem, że uchem...

Którym gripem

Mouse-grips-crop.png

 

A4Tech jest cichy, sam go przez okres dwóch tygodni używałem i nie miałem z nich większych problemów. Dosyć łatwo się go czyści, jest cichy, przyciski nie są toporne aż tak bardzo.

tym drugim albo trzecim, ciezko mi to wskazac. Moja myszka jest tak mala, ze chyba drugim czesciej, nie wiem. albo nie chyba jednak czesciej trzecim.

Opublikowano

Mam klawie za 30 od 7 lat. Cała uwalona żarciem w środki i nie mam problemu. Jeżeli chodzi o myszkę to używam Logitech RX 1000. Bardzo dobra myszka.

Opublikowano

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

wiesz co ja chyba jednak fingertripuje na myszce a nie clawgripuje. A jak wysylasz linka to najlepiej bezposredniego, do sklepu, w ktorym kupie tez  tą klawiature, którą wybralem., nie chce miec 2 wysylek

Opublikowano

wiesz co ja chyba jednak fingergripuje na myszce a nie clawgripuje. A jak wysylasz linka to najlepiej bezposredniego, do sklepu, w ktorym kupie tez  tą klawiature, którą wybralem., nie chce miec 2 wysylek

Ta mysz nadaje się jak i pod claw gripa jak i pod fingertipa. Dałem ceneo, bo na morele jest akurat niedostępna z powodu braku towaru.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Ta mysz nadaje się jak i pod claw gripa jak i pod fingertipa. Dałem ceneo, bo na morele jest akurat niedostępna z powodu braku towaru.

Wiesz co, mysle, ze nei ma sensu clawgripowac, czy fingertipować, moja dlon sie dostosuje do takiej myszki jaką będę miał, nei ma problemu. A jednak mysz, którą chce kupic musi byc na morele, no chyba, ze znasz strone, na ktorej znajde tą samą klawiature i ta myszke, ale nie drożej.

Opublikowano

procpu

proline

allegro

wiesz co, chya jenak kupie po prostu to co chcialem na poczatku. Nie chce mi sie teraz bawic i na allegro szukac, ktory sprzedawca sprzedaje i tą klawiature i myszke, ktora poleciles.

 

Mozesz mi zamknąć ten temat. Dzięki za pomoc

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...