Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dnia 4.11.2018 o 19:02, Fabian= napisał:

Witam,

szukam sponsora do ciekawego projektu związanego z serwerami do gier. Więcej informacji bardzo chętnie udzielę na pw. Kontakt najlepiej tutaj, na forum

 

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

  • Odpowiedzi 531
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hello! 
Poszukuję:
Serwerów CS:GO
Adminów CS:GO
Oraz opiekunów/techników CS:GO  !
Zapraszam na steam ! ->  eQQ || 1s1h.pl 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

Witajcie, jesteśmy "byłą" czołową  siecią serwerów która jest projektem reaktywowanym po dłuższej przerwie. Wracamy jako grupa trochę ale starszych ale bardziej doświadczonych i napalonych ludzi! Projek123.pngt powstał równo 5 lat temu w 2013 roku, przez parę lat ciągle się rozwijał ale jak wiadomo nic nie trwa wiecznie... Ale my postanowiliśmy, że nasza sieć będzie!

Kogo szukamy?

naszym priorytetem są użytkownicy, więc szukamy każdego z Was!

rozważymy każdą ofertę współpracy od innych sieci serwerów, od logotypów po fuzję innych projektów

chętnie przyjmiemy serwery pod swoje skrzydła, możemy zaoferować Ci przejrzyste forum, pomoc merytoryczną jak i techniczną

szukamy również osób na różnorakie stanowiska administracyjne, lecz po więcej szczegółów musisz pytać na PW

zapraszamy  każdego z jakąkolwiek ofertą współpracy  

 

Czego oczekujemy?

Chęci, chęci i jeszcze raz zaangażowania. Proszę o w miarę przemyślane i racjonalne propozycję  

 

 

 

Kontakt :

 GG : 66394247.

Wiadomość prywatna na forum.

Edytowane przez joe323
Opublikowano

Witajcie, jesteśmy "byłą" czołową  siecią serwerów która jest projektem reaktywowanym po dłuższej przerwie. Wracamy jako grupa trochę ale starszych ale bardziej doświadczonych i napalonych ludzi! Projekt powstał równo 5 lat temu w 2013 roku, przez parę lat ciągle się rozwijał ale jak wiadomo nic nie trwa wiecznie... Ale my postanowiliśmy, że nasza sieć będzie!

123.png

 

Kogo szukamy?

naszym priorytetem są użytkownicy, więc szukamy każdego z Was!

rozważymy każdą ofertę współpracy od innych sieci serwerów, od logotypów po fuzję innych projektów

chętnie przyjmiemy serwery pod swoje skrzydła, możemy zaoferować Ci przejrzyste forum, pomoc merytoryczną jak i techniczną

szukamy również osób na różnorakie stanowiska administracyjne, lecz po więcej szczegółów musisz pytać na PW

zapraszamy  każdego z jakąkolwiek ofertą współpracy  

 

Czego oczekujemy?

Chęci, chęci i jeszcze raz zaangażowania. Proszę o w miarę przemyślane i racjonalne propozycję  

 

 

 

Kontakt :

 GG : 66394247.

Opublikowano

Witajcie, jesteśmy "byłą" czołową  siecią serwerów która jest projektem reaktywowanym po dłuższej przerwie. Wracamy jako grupa trochę ale starszych ale bardziej doświadczonych i napalonych ludzi! Projekt powstał równo 5 lat temu w 2013 roku, przez parę lat ciągle się rozwijał ale jak wiadomo nic nie trwa wiecznie... Ale my postanowiliśmy, że nasza sieć będzie!

123.png

 

Kogo szukamy?

naszym priorytetem są użytkownicy, więc szukamy każdego z Was!

rozważymy każdą ofertę współpracy od innych sieci serwerów, od logotypów po fuzję innych projektów

chętnie przyjmiemy serwery pod swoje skrzydła, możemy zaoferować Ci przejrzyste forum, pomoc merytoryczną jak i techniczną

szukamy również osób na różnorakie stanowiska administracyjne, lecz po więcej szczegółów musisz pytać na PW

zapraszamy  każdego z jakąkolwiek ofertą współpracy  

 

Czego oczekujemy?

Chęci, chęci i jeszcze raz zaangażowania. Proszę o w miarę przemyślane i racjonalne propozycję  

 

 

 

Kontakt :

 GG : 66394247.

Opublikowano

 

84c1e40ea0e759e3f1505eb1788ddf3c_hardstr

 

Witajcie! Miesiąc temu reaktywowaliśmy stary projekt - HardStrike.eu.

Nie było wcześniej o reaktywacji słychać, ponieważ chcieliśmy dopiąć wszystko na ostatni guzik. 

Jesteśmy ludźmi z ogromnym zapałem do pracy i nauki nowych rzeczy.

Codziennie staramy się, aby rozgrywka na naszej sieci była na jak najwyższym poziomie, aczkolwiek bez nowych rąk do pracy nie damy rady.

 

Dlaczego?

Dlatego, iż tworzymy bardzo dużą ilość serwerów, ażeby każdy znalazł kącik dla siebie.

W związku z tym potrzebujemy nowych mordek do współpracy. 

 

Kogo szukamy?

Każdego! Od użytkownika aż po moderatora. Każda mordka jest na wagę złota.

Wszyscy mają szansę na zaistnienie. Wystarczy pokazać, że chcesz. Mam na myśli to, że jeśli startujesz na wybraną rangę, to nie musisz być ekspertem w tych sprawach, ale musisz być odpowiedzialny, sumienny i potrafić pracować w zespole, a przede wszystkim zapracować na rangę. Udzielaj się, bądź aktywny, a na pewno Cię dostrzeżemy i docenimy.

Jeśli posiadasz serwer, ale nie wiesz, gdzie dołączyć - napisz do nas, aby dowiedzieć się szczegółów. Chętnie damy szansę nowym serwerom, a jeszcze chętniej przyjmiemy te bardziej rozwinięte pod nasze skrzydła!

 

Co oferujemy?

Tak jak wspomniałam, jesteśmy osobami, które dużo się uczą, a wiedzą trzeba się dzielić, dlatego osoby bez doświadczenia otrzymują wsparcie.

Wszyscy znajdą swój zakątek. Aktualnie posiadamy 8 serwerów CS:GO, TeamSpeak3 oraz przejrzyste forum.

Każdy nowy użytkownik naszego forum może odebrać darmowego VIP'a na wybranym przez siebie serwerze.

 

Czekamy właśnie na Ciebie!

 

 

KONTAKT

 

STEAM: xaze

PW: xaze

Gość Dawidek144
Opublikowano (edytowane)

Cześć,

 

Może na wstępie coś o projekcie, w planach mam stworzyć sieć serwerów do CS:GO, aczkolwiek nie zamykamy się tylko nad ową grą. Jeśli ktoś zaproponuje ciekawy projekt i będzie chciał do nas dołączyć to drzwi otwarte!.

 

Co oferuje?

 

Profesjonalne grafiki wykonane w studiu graficznych (czyt. logo, szablon forum, bannery, prezentacje)

Kodowanie grafik (czyt. szablon forum)

Serwery (czyt. vpsy, serwery dedykowane z BlazingFasta lub OVH)

Reklama (czyt. na większości portalach, u największych youtuberów)

Wszelakiego rodzaju płatne systemy oraz paczki.

 

Dla osób mocno zaangażowanych oferuję wynagrodzenie pieniężne.

 

Więcej informacji udzielę osobie zainteresowanej

 

Kogo poszukuję?

 

Techników, programistów (czyt. osób które od zera potrafią napisać swoją paczkę serwerową i w późniejszym okresie zajmować się aktualizacjami - mile widziane doświadczenie w zabezpieczeniach, systemach płatności etc)

Opiekunów (czyt. masz doświadczenie w prowadzeniu serwerów? zgłoś się !)

Moderatorów forum (czyt. na wstępie na pewno ktoś będzie musiał trzymać opiekę nad forum, także z 2-3 sloty na moderatorów)

 

 

Kontakty

Zaproszenie na serwer Discorda - >>> Kliknij <<<

Prywatna wiadomość tutaj na forum

(Na obecną chwilę prosiłbym o dołączanie do serwera Discord tylko osób zainteresowanych!)

 

Jesteś zainteresowany projektem? śmiało napisz od Nas!

Edytowane przez Dawidek144
Opublikowano

Witam, tworzymy mały projekt który mam nadzieje że fajnie sie rozwinie narazie mamy 1 serwer 4FUN z dość fajną unikalną konfiguracją.

Planem jest stworzenie serwera na którym każdy może spędzać czas w wolnej chwili w miłej atmosferze gdzie będą stali gracze :)

Zaplanowałem serwer w którym będzie przeważał surf około 70% , kz (wspinaczka) 20% oraz hiden & seek (chowany) 10%

3 tryby na jednym serwerze gracze mogą sami decydować co chcą grać, serwer jest już grywalny został skonfigurowany, resztę chce pozostawić ludziom, propozycje zmian i pomysły mile widziane.

Mam jakieś pojęcie o pisaniu skryptów i konfiguracji serwerów więc na pewno pojawią się autorskie jak i przerabiane pluginy.

Stawiam na prostotę i grywalność (brak setki niepotrzebnych modeli, dźwięków i pluginów)

 

A teraz do rzeczy, poszukuje ludzi którzy chcą coś wnieść do tego projektu, w jakiś sposób lubią takie serwery i bedą spędzać na nim czas, ogólnie potrzebuje pomocy przy rozruchu, oczywiście jest możliwość otrzymania admina, w przyszłości pewnie będą jakieś vipy które napewno otrzymają ludzie którzy chcą brać udział w tym projekcie :)

 

Dzięki za uwage i pozdrawiam,

Kontakt PW lub info w profilu.

 

 

,,Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie, i on to robi.''

~ Albert Einstein

Opublikowano (edytowane)

Szukam sieci i technika gg:28127766 

 

www.gametracker.com/server_info/46.29.21.219:27105/

 

 

Edytowane przez meno12
Opublikowano

Cześć!

 

Jestem na etapie stworzenia sieci serwerów do Counter-Strike: Global Offensive, i poszukuję osoby/osób do zarządzania siecią.

Ze swojej strony oferuję:

 

-Niezbędne środki finansowe do stworzenia sieci
-Serwery gier/dedykowane w dobrych lokalizacjach
-Bardzo duże doświadczenie w biznesie, oraz ogólnie w grach/gamedevie

 

Poszukuję osoby do:

 

-Administracji oraz zarzadzanie forum

-Tworzenie serwerów CS:GO zgodnie z wcześniejszym planem (konfiguracja, pluginy itp.)

-Administracja nad innymi uczestnikami projektu

 

Osobie która będzie to prowadzić daję sporo swobody w działaniu, jednak musi być to zgodne z polskim prawem.

 

Wynagrodzenie za pracę oferuję w % (zysk( bądź gotówce za wykonane prace (umowa o dzieło).

 

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na PW bądź GG: 8235617

Opublikowano (edytowane)

Cześć

 
Poszukuje ogarnietych osob do stworzenia sieci serwerów [CS:GO, 1.6] aczkolwiek nie zamykamy sie tylko nad tymi tytulami.
Jesli ktos zaproponuje ciekawy projekt i będzie chciał dolaczyc to drzwi otwarte!.
 

O mnie:
Na imie mam Robert mam 22 lat, pochodze z wojewodztwa podlaskiego, aktualnie mieszkam w Holandii.
z zawodu mechanik a informatyk z zainteresowania.
doswiadczenie w prowadzeniu serwerow posiadam bardzo duze
 

musze rowniez zaznaczyc ze pracuje wiec zanim wszystko zostanie dopiete na ostatni guzik minie troszke czasu
w kazdym razie im bedzie nas wiecej tym szybciej sie uporamy:)


Od siebie jestem wstanie zaoferowac licencje IPboard, platny szablon, duze doswiadczenie, elastycznosc, dobry kontakt oraz profesionalizm


Poszukuje ludzi dojrzalych, odpowiedzialnych, cierpliwych mowiac w prost osob godnych zaufania
najlepiej zeby to byly osoby pelnoletnie z mozliwoscia wsparcia finansowego oraz posiadajacych wiedze na temat silnika IPS4, znajacych sie na konfiguracji serwerow


W wiadomosci prosze napisz kilka zdan o sobie, co jestes wstanie zaoferowac oraz czego oczekujesz
im wiecej i staranniej napiszesz tym jest wieksza szansa iz zaintereujesz mnie swoja osoba
 

GG: 7857461
Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198242713808/
FB: https://www.facebook.com/robert.kiszuk


ROZWAŻYMY PROPOZYCJE FUZJI SIECI!

Edytowane przez babciaaaa
Opublikowano

Poszukuje osób do stworzenia sieci Serwerów CS:GO. 

Wymagania :

- doświadczenie,

- wiek 18+, 

- wkład finansowy 50/50.

 

Jezeli jesteś zainteresowany pisz PW lub GG - 67301549

Tam zdobędziesz więcej informacji oraz szczegółów!

Opublikowano

Cześć

 
Poszukuje ogarnietych osob do stworzenia sieci serwerów [CS:GO, 1.6] aczkolwiek nie zamykamy sie tylko nad tymi tytulami.
Jesli ktos zaproponuje ciekawy projekt i będzie chciał dolaczyc to drzwi otwarte!.
 

O mnie:
Na imie mam Robert mam 22 lat, pochodze z wojewodztwa podlaskiego, aktualnie mieszkam w Holandii.
z zawodu mechanik a informatyk z zainteresowania.
doswiadczenie w prowadzeniu serwerow posiadam bardzo duze
 

musze rowniez zaznaczyc ze pracuje wiec zanim wszystko zostanie dopiete na ostatni guzik minie troszke czasu
w kazdym razie im bedzie nas wiecej tym szybciej sie uporamy:)


Od siebie jestem wstanie zaoferowac licencje IPboard, platny szablon, duze doswiadczenie, elastycznosc, dobry kontakt oraz profesionalizm


Poszukuje ludzi dojrzalych, odpowiedzialnych, cierpliwych mowiac w prost osob godnych zaufania
najlepiej zeby to byly osoby pelnoletnie z mozliwoscia wsparcia finansowego oraz posiadajacych wiedze na temat silnika IPS4, znajacych sie na konfiguracji serwerow


W wiadomosci prosze napisz kilka zdan o sobie, co jestes wstanie zaoferowac oraz czego oczekujesz
im wiecej i staranniej napiszesz tym jest wieksza szansa iz zaintereujesz mnie swoja osoba
 

GG: 7857461
Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198242713808/
FB: https://www.facebook.com/robert.kiszuk


ROZWAŻYMY PROPOZYCJE FUZJI SIECI!

Opublikowano (edytowane)

Cześć

 
Poszukuje ogarnietych osob do stworzenia sieci serwerów [CS:GO, 1.6] aczkolwiek nie zamykamy sie tylko nad tymi tytulami.
Jesli ktos zaproponuje ciekawy projekt i będzie chciał dolaczyc to drzwi otwarte!.
 

O mnie:
Na imie mam Robert mam 22 lat, pochodze z wojewodztwa podlaskiego, aktualnie mieszkam w Holandii.
z zawodu mechanik a informatyk z zainteresowania.
doswiadczenie w prowadzeniu serwerow posiadam bardzo duze
 

musze rowniez zaznaczyc ze pracuje wiec zanim wszystko zostanie dopiete na ostatni guzik minie troszke czasu
w kazdym razie im bedzie nas wiecej tym szybciej sie uporamy:)


Od siebie jestem wstanie zaoferowac licencje IPboard, platny szablon, duze doswiadczenie, elastycznosc, dobry kontakt oraz profesionalizm


Poszukuje ludzi dojrzalych, odpowiedzialnych, cierpliwych mowiac w prost osob godnych zaufania
najlepiej zeby to byly osoby pelnoletnie z mozliwoscia wsparcia finansowego oraz posiadajacych wiedze na temat silnika IPS4, znajacych sie na konfiguracji serwerow


W wiadomosci prosze napisz kilka zdan o sobie, co jestes wstanie zaoferowac oraz czego oczekujesz
im wiecej i staranniej napiszesz tym jest wieksza szansa iz zainteresujesz mnie swoja osoba

 

GG: 7857461
Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198242713808/
FB: https://www.facebook.com/robert.kiszuk


ROZWAŻYMY PROPOZYCJE FUZJI SIECI!

Edytowane przez babciaaaa
Opublikowano

logo17.png

 

Witajcie! Miesiąc temu reaktywowaliśmy stary projekt - HardStrike.eu.

Nie było wcześniej o reaktywacji słychać, ponieważ chcieliśmy dopiąć wszystko na ostatni guzik. 

Jesteśmy ludźmi z ogromnym zapałem do pracy i nauki nowych rzeczy.

Codziennie staramy się, aby rozgrywka na naszej sieci była na jak najwyższym poziomie, aczkolwiek bez nowych rąk do pracy nie damy rady.

 

Dlaczego?

Dlatego, iż tworzymy bardzo dużą ilość serwerów, ażeby każdy znalazł kącik dla siebie.

W związku z tym potrzebujemy nowych mordek do współpracy. 

 

Kogo szukamy?

Każdego! Od użytkownika aż po moderatora. Każda mordka jest na wagę złota.

Wszyscy mają szansę na zaistnienie. Wystarczy pokazać, że chcesz. Mam na myśli to, że jeśli startujesz na wybraną rangę, to nie musisz być ekspertem w tych sprawach, ale musisz być odpowiedzialny, sumienny i potrafić pracować w zespole, a przede wszystkim zapracować na rangę. Udzielaj się, bądź aktywny, a na pewno Cię dostrzeżemy i docenimy.

Jeśli posiadasz serwer, ale nie wiesz, gdzie dołączyć - napisz do nas, aby dowiedzieć się szczegółów. Chętnie damy szansę nowym serwerom, a jeszcze chętniej przyjmiemy te bardziej rozwinięte pod nasze skrzydła!

 

Co oferujemy?

Tak jak wspomniałam, jesteśmy osobami, które dużo się uczą, a wiedzą trzeba się dzielić, dlatego osoby bez doświadczenia otrzymują wsparcie.

Wszyscy znajdą swój zakątek. Aktualnie posiadamy 8 serwerów CS:GO, TeamSpeak3 oraz przejrzyste forum.

Każdy nowy użytkownik naszego forum może odebrać darmowego VIP'a na wybranym przez siebie serwerze.

 

Czekamy właśnie na Ciebie!

 

 

KONTAKT

 

STEAM: xaze

PW: xaze

Opublikowano

Cześć

 
Poszukuje ogarnietych osob do stworzenia sieci serwerów [CS:GO, 1.6] aczkolwiek nie zamykamy sie tylko nad tymi tytulami.
Jesli ktos zaproponuje ciekawy projekt i będzie chciał dolaczyc to drzwi otwarte!.
 

O mnie:
Na imie mam Robert mam 22 lat, pochodze z wojewodztwa podlaskiego, aktualnie mieszkam w Holandii.
z zawodu mechanik a informatyk z zainteresowania.
doswiadczenie w prowadzeniu serwerow posiadam bardzo duze
 

musze rowniez zaznaczyc ze pracuje wiec zanim wszystko zostanie dopiete na ostatni guzik minie troszke czasu
w kazdym razie im bedzie nas wiecej tym szybciej sie uporamy:)


Od siebie jestem wstanie zaoferowac licencje IPboard, platny szablon, duze doswiadczenie, elastycznosc, dobry kontakt oraz profesionalizm


Poszukuje ludzi dojrzalych, odpowiedzialnych, cierpliwych mowiac w prost osob godnych zaufania
najlepiej zeby to byly osoby pelnoletnie z mozliwoscia wsparcia finansowego oraz posiadajacych wiedze na temat silnika IPS4, znajacych sie na konfiguracji serwerow


W wiadomosci prosze napisz kilka zdan o sobie, co jestes wstanie zaoferowac oraz czego oczekujesz
im wiecej i staranniej napiszesz tym jest wieksza szansa iz zaintereujesz mnie swoja osoba
 

GG: 7857461
Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198242713808/
FB: https://www.facebook.com/robert.kiszuk


ROZWAŻYMY PROPOZYCJE FUZJI SIECI!

Opublikowano
Dnia 1/7/2019 o 00:32, Haze3331 napisał:

logo17.png

 

Witajcie! Miesiąc temu reaktywowaliśmy stary projekt - HardStrike.eu.

Nie było wcześniej o reaktywacji słychać, ponieważ chcieliśmy dopiąć wszystko na ostatni guzik. 

Jesteśmy ludźmi z ogromnym zapałem do pracy i nauki nowych rzeczy.

Codziennie staramy się, aby rozgrywka na naszej sieci była na jak najwyższym poziomie, aczkolwiek bez nowych rąk do pracy nie damy rady.

 

Dlaczego?

Dlatego, iż tworzymy bardzo dużą ilość serwerów, ażeby każdy znalazł kącik dla siebie.

W związku z tym potrzebujemy nowych mordek do współpracy. 

 

Kogo szukamy?

Każdego! Od użytkownika aż po moderatora. Każda mordka jest na wagę złota.

Wszyscy mają szansę na zaistnienie. Wystarczy pokazać, że chcesz. Mam na myśli to, że jeśli startujesz na wybraną rangę, to nie musisz być ekspertem w tych sprawach, ale musisz być odpowiedzialny, sumienny i potrafić pracować w zespole, a przede wszystkim zapracować na rangę. Udzielaj się, bądź aktywny, a na pewno Cię dostrzeżemy i docenimy.

Jeśli posiadasz serwer, ale nie wiesz, gdzie dołączyć - napisz do nas, aby dowiedzieć się szczegółów. Chętnie damy szansę nowym serwerom, a jeszcze chętniej przyjmiemy te bardziej rozwinięte pod nasze skrzydła!

 

Co oferujemy?

Tak jak wspomniałam, jesteśmy osobami, które dużo się uczą, a wiedzą trzeba się dzielić, dlatego osoby bez doświadczenia otrzymują wsparcie.

Wszyscy znajdą swój zakątek. Aktualnie posiadamy 8 serwerów CS:GO, TeamSpeak3 oraz przejrzyste forum.

Każdy nowy użytkownik naszego forum może odebrać darmowego VIP'a na wybranym przez siebie serwerze.

 

Czekamy właśnie na Ciebie!

 

 

KONTAKT

 

STEAM: xaze

PW: xaze

 

Opublikowano

Cześć

 
Poszukuje ogarnietych osob do stworzenia sieci serwerów [CS:GO, 1.6] aczkolwiek nie zamykamy sie tylko nad tymi tytulami.
Jesli ktos zaproponuje ciekawy projekt i będzie chciał dolaczyc to drzwi otwarte!.
 

O mnie:
Na imie mam Robert mam 22 lat, pochodze z wojewodztwa podlaskiego, aktualnie mieszkam w Holandii.
z zawodu mechanik a informatyk z zainteresowania.
doswiadczenie w prowadzeniu serwerow posiadam bardzo duze
 

musze rowniez zaznaczyc ze pracuje wiec zanim wszystko zostanie dopiete na ostatni guzik minie troszke czasu
w kazdym razie im bedzie nas wiecej tym szybciej sie uporamy:)


Od siebie jestem wstanie zaoferowac licencje IPboard, platny szablon, duze doswiadczenie, elastycznosc, dobry kontakt oraz profesionalizm


Poszukuje ludzi dojrzalych, odpowiedzialnych, cierpliwych mowiac w prost osob godnych zaufania
najlepiej zeby to byly osoby pelnoletnie z mozliwoscia wsparcia finansowego oraz posiadajacych wiedze na temat silnika IPS4, znajacych sie na konfiguracji serwerow


W wiadomosci prosze napisz kilka zdan o sobie, co jestes wstanie zaoferowac oraz czego oczekujesz
im wiecej i staranniej napiszesz tym jest wieksza szansa iz zaintereujesz mnie swoja osoba
 

GG: 7857461
Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198242713808/
FB: https://www.facebook.com/robert.kiszuk


ROZWAŻYMY PROPOZYCJE FUZJI SIECI!

Opublikowano

Witam! Aktualnie trwa nabór na serwery CS:GO I 1.6 ! Inne serwery typu MC/Hurtworld też rozważymy!
64320031 <- Zapraszam na gg! 

Opublikowano

Cześć

 
Poszukuje ogarnietych osob do stworzenia sieci serwerów [CS:GO, 1.6] aczkolwiek nie zamykamy sie tylko nad tymi tytulami.
Jesli ktos zaproponuje ciekawy projekt i będzie chciał dolaczyc to drzwi otwarte!.
 

O mnie:
Na imie mam Robert mam 22 lat, pochodze z wojewodztwa podlaskiego, aktualnie mieszkam w Holandii.
z zawodu mechanik a informatyk z zainteresowania.
doswiadczenie w prowadzeniu serwerow posiadam bardzo duze
 

musze rowniez zaznaczyc ze pracuje wiec zanim wszystko zostanie dopiete na ostatni guzik minie troszke czasu
w kazdym razie im bedzie nas wiecej tym szybciej sie uporamy:)


Od siebie jestem wstanie zaoferowac licencje IPboard, platny szablon, duze doswiadczenie, elastycznosc, dobry kontakt oraz profesionalizm


Poszukuje ludzi dojrzalych, odpowiedzialnych, cierpliwych mowiac w prost osob godnych zaufania
najlepiej zeby to byly osoby pelnoletnie z mozliwoscia wsparcia finansowego oraz posiadajacych wiedze na temat silnika IPS4, znajacych sie na konfiguracji serwerow


W wiadomosci prosze napisz kilka zdan o sobie, co jestes wstanie zaoferowac oraz czego oczekujesz
im wiecej i staranniej napiszesz tym jest wieksza szansa iz zaintereujesz mnie swoja osoba
 

GG: 7857461
Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198242713808/
FB: https://www.facebook.com/robert.kiszuk


ROZWAŻYMY PROPOZYCJE FUZJI SIECI!

Opublikowano

Cześć

 
Poszukuje ogarnietych osob do stworzenia sieci serwerów [CS:GO, 1.6] aczkolwiek nie zamykamy sie tylko nad tymi tytulami.
Jesli ktos zaproponuje ciekawy projekt i będzie chciał dolaczyc to drzwi otwarte!.
 

O mnie:
Na imie mam Robert mam 22 lat, pochodze z wojewodztwa podlaskiego, aktualnie mieszkam w Holandii.
z zawodu mechanik a informatyk z zainteresowania.
doswiadczenie w prowadzeniu serwerow posiadam bardzo duze
 

musze rowniez zaznaczyc ze pracuje wiec zanim wszystko zostanie dopiete na ostatni guzik minie troszke czasu
w kazdym razie im bedzie nas wiecej tym szybciej sie uporamy:)


Od siebie jestem wstanie zaoferowac licencje IPboard, platny szablon, duze doswiadczenie, elastycznosc, dobry kontakt oraz profesionalizm


Poszukuje ludzi dojrzalych, odpowiedzialnych, cierpliwych mowiac w prost osob godnych zaufania
najlepiej zeby to byly osoby pelnoletnie z mozliwoscia wsparcia finansowego oraz posiadajacych wiedze na temat silnika IPS4, znajacych sie na konfiguracji serwerow


W wiadomosci prosze napisz kilka zdan o sobie, co jestes wstanie zaoferowac oraz czego oczekujesz
im wiecej i staranniej napiszesz tym jest wieksza szansa iz zaintereujesz mnie swoja osoba
 

GG: 7857461
Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198242713808/
FB: https://www.facebook.com/robert.kiszuk


ROZWAŻYMY PROPOZYCJE FUZJI SIECI!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...