Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Połączenie z serwerem Ts3


ar_turok

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemano . Mam problem z ts'em 3 . Podczas dołączania do jakiegokolwiek serwera , wyskakuje błąd : Failed to resolve hostname 'serwer' .

Niedawno robiłem format komputera , wszystko wtedy działało . Mam windowsa 8.1 64 bity  , oraz najnowszego ts'a . Oczywiście próbowałem instalować starsze wersje , ale nie pomogło . Czy jest na to jakieś lekarstwo ? 

 

@Edit '

http://prntscr.com/83dcva

Tak wygląda moje okno ts'a i błąd . Jest to starsza wersja ts3 . Chyba 3.0.8  ;)

Modki to dźiffki

Opublikowano

Ściągnij TeamSpeak-a 3.0.17 z głównej strony teamspeaka w wersji 64 bit. Jeżeli nie pomoże, spróbuj odpalić tego ts3 w trybie zgodności z windows 7

LQyn8jq.png

Opublikowano

Podstawowa rzecz - update clienta do najnowszej wersji. Jeżeli nie pomoże, spróbuj zmienić IP, ID oraz rejestr windowsa. Być może firewall ma dodane Twoje IP do zablokowanych.

Opublikowano

Siemano . Mam problem z ts'em 3 . Podczas dołączania do jakiegokolwiek serwera , wyskakuje błąd : Failed to resolve hostname 'serwer' .

Niedawno robiłem format komputera , wszystko wtedy działało . Mam windowsa 8.1 64 bity  , oraz najnowszego ts'a . Oczywiście próbowałem instalować starsze wersje , ale nie pomogło . Czy jest na to jakieś lekarstwo ? 

 

@Edit '

http://prntscr.com/83dcva

Tak wygląda moje okno ts'a i błąd . Jest to starsza wersja ts3 . Chyba 3.0.8  ;)

 

 

Pozdrawiam i dziękuję za taką pomoc . 

Modki to dźiffki

Opublikowano

Podstawowe czynności:

 

1. Dodaj aplikację TeamSpeak3 do wyjątków w swoim Firewall,

2. Usuń folder TS3Client z C:\users\twojanazwa\AppData\Roaming lub w uruchom wpisujesz : &appdata%,

3. Sprawdź czy nie masz przypadkiem jakiejś infekcji na komputerze,

 

Dodatkowo:

 

Czy wcześniej ts3 Ci działał? Możliwe że masz zablokowane porty u swojego dostawcy.

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista


"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer


 


Potrzebujesz czegoś? Oznacz mnie @Salur

Opublikowano

@Salur

 

1. Tak , ts3 jest w wyjątkach .

2. Usuwałem folder

3.Komputer jest świeżo po formacie + eset jest na nim od początku 

4. Tak , działał mi ts , przed formatem , więc to nie powinna być wina routera :)

Modki to dźiffki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...