Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zagrajmy w Minecraft #4 ~ Pierwsze DIAXY ! :D ZAPRASZAM !


SuchyGame

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zainwestuj w lepszy mikrofon, zrób coś z rozdzielczością, dodaj 1080p. I jeszcze jedna uwaga, te 720p to tak naprawde dobre 480 a nie HD :)

NU94p9A.gif


Grafika, Reklama, Video dla twojego servera MINECRAFT!


NU94p9A.gif

Opublikowano

Zainwestuj w lepszy mikrofon, zrób coś z rozdzielczością, dodaj 1080p. I jeszcze jedna uwaga, te 720p to tak naprawde dobre 480 a nie HD :)

Dzięki za rady :) a takie pytanie do ciebie, zeby zapisac film w 1080p to wiem jak to zrobic, ale chodzi mi o to zeby mniej zajmowal po zrenderowaniu :P znasz może jakiś dobry sposób ? 

Opublikowano

Wiesz z reguły filmy w jakości full hd zajmują dużo miejsca. Wszystko zależy od odcinka. Czy znam dobry sposób, raczej nie wiem ale staraj się ograniczać odcinki minutowo, renderuj w takim formacie zeby mniej ważył (wmv), ale to wiąże się z utratą klatek. Nie wiem ile chcesz zejsc, ile waży twój film, z reguły jak jeszcze prowadziłem kanał to film 10-15 min nie powinien ważyć więcej niż 3.5-4 GB

NU94p9A.gif


Grafika, Reklama, Video dla twojego servera MINECRAFT!


NU94p9A.gif

Opublikowano

Wiesz z reguły filmy w jakości full hd zajmują dużo miejsca. Wszystko zależy od odcinka. Czy znam dobry sposób, raczej nie wiem ale staraj się ograniczać odcinki minutowo, renderuj w takim formacie zeby mniej ważył (wmv), ale to wiąże się z utratą klatek. Nie wiem ile chcesz zejsc, ile waży twój film, z reguły jak jeszcze prowadziłem kanał to film 10-15 min nie powinien ważyć więcej niż 3.5-4 GB

No zajmuje własnie cos w tych rozmiarach co ty napisałes :) ja wiem ze to nie jest duzo :) no ale im mniej tym lepiej :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...