Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sądzicie o rozwijaniu się Minecrafta w ostatnich latach?


RaZH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, nie sądzicie że wciągu kilku lat tak minecraft tak słabo się rozwinął, jak dla mnie to nadal nic w tym mc nie ma... a co wy o tym myślicie ?

Opublikowano

Minecraft sie rozwinął, tylko społeczność odchodzi. Nie ma co się dziwić, hype się zaczął i hype się skończy

 

 

Wszystko przez serwery 'dzieci' które robią swoje skafaf

 

Opublikowano

Minecraft sie rozwinął, tylko społeczność odchodzi. Nie ma co się dziwić, hype się zaczął i hype się skończy

 

 

Wszystko przez serwery 'dzieci' które robią swoje skafaf

 

Tak wiem że się rozwiija tylko w jakim czasie to trwało i ile jeszcze nie ma tego co powinno być podstawą...
Opublikowano

Minecraft idzie za bardzo w kopię tekkitów i to mi się osobiście bardzo nie podoba, że nie potrafią zbytnio sami czegoś nowego wymyślić. Generalnie Minecraft dla mnie się skończył na wersji 1.8, cieżko mi się do niego teraz jakoś przekonać.

­VeIMQWU.png

Opublikowano

@Kavoweciastko pewnie chodzi Ci o wersję 1.9 o te strzały i poprostu skopiowany mod B&A 2. Dwie ręce tarcze itp... Jak dla mnie to w ciągu tylu lat powinni dodać więcej bloków.

Opublikowano

Mojang na siłę robi RPG'a z Minecrafta, przez co ta gra traci swój dawny urok :(

 

Ale jakby nie patrzeć gram w niego tylko dzięki profesjonalnie zrobionym serwerów właśnie RPG ;p

893961446222509646083.png

Opublikowano

Niech te aktualizacje będą rzadkie..tzw : wypuszczą nową wersję i ponownie masa błędów ...Niech co powiedzmy 4 miesiące będzie nowa wersja/aktualizacja ale za to porządna ...

nh766_44609_black_rock_shooter_czarne_wl

Those nostalgic memories,the times where we are simply had fun !

 

 

​     ​

 

Opublikowano

Szczerze to ta gra robi się coraz gorsza.

Przez dzieci na serwerach.

Ale i nie tylko co nowsze wersje mniej fps'ów.

 

Ja bym chętnie pograł na starszych serwerach Beta to były czasy ;).

giphy.gif


Jeżeli pomogłem. Kliknij Lubię to.

Opublikowano

Jeśli faktycznie idą w stronę rpg to za przeproszeniem c*****o im to wychodzi i co najlepsze przez 6 lat (jeśli się nie mylę) Lecz dla mnie MC powinien iść w stronę buildera, czyli kilkadziesiąt, kilkaset przeróżnych bloków jak i pół płytek które się łączą


Opublikowano

Niestety MC zastygło. Początkowy booom na możliwości wygasł, a ludzie zaczęli chcieć więcej. Chciałbym móc zbudować nowe ciekawe rzeczy bez modów. Chciałbym nie musieć co chwila uciekać do wiki aby sprawdzić jak coś działa, lub jak coś stworzyć.

 

Zdaje się, że Microsoft też nie pomógł tej grze.

Odwiedź mój profil aby zobaczyć adres mojego bloga o projektowaniu gier!

Opublikowano

Minecraft rozwijać się rozwija... ale trochę za mało bloków itp.­

mi np. granie na singleplayer mi się nudzi...  -.-

Jeśli pomogłem lub podoba ci się mój post, daj Lubię to


To nic nie kosztuje

Opublikowano

Szczerze to ta gra robi się coraz gorsza.

Przez dzieci na serwerach.

Ale i nie tylko co nowsze wersje mniej fps'ów.

 

Ja bym chętnie pograł na starszych serwerach Beta to były czasy ;).

Sam wiekiem nie grzeszysz, a innych nazywasz dziećmi. To chyba oczywiste, że im popularniejsza gra tym większa będzie grupa docelowa odbiorców. Co do ilości fpsów jest to kwestia sporna mi np. płynniej działa 1.8 na tych samych ustawieniach co 1.7.

 

Minecraft idzie za bardzo w kopię tekkitów i to mi się osobiście bardzo nie podoba, że nie potrafią zbytnio sami czegoś nowego wymyślić. Generalnie Minecraft dla mnie się skończył na wersji 1.8, cieżko mi się do niego teraz jakoś przekonać.

Może się to wydawać kopią tekkitów, ponieważ większość ciekawych pomysłów została już zrealizowana w postaci modyfikacji więc bardzo ciężko o coś nowego, czego nie było w formie moda patrząc na ogromną bibliotekę dodatków do gry.

 

Według mnie gra strasznie odchodzi od jej pierwotnego założenia. Co prawda nie przeszkadzają mi wprowadzone do tej pory zmiany jednak sam chciałbym zobaczyć coś innego mianowicie większą ilość bloków do budowania, czyli jednej z podstawowych czynności w grze. Poza tym powinni się skupić na wykorzystywaniu surowców, które tak naprawdę nie są potrzebne np. szmaragdy czy też redstone, który nie jest praktycznie wykorzystywany na światach sp jak i serwerach.

Opublikowano

Według mnie, to dobrze, że minecraft się rozwija. Nie prawda z tym, że społecznośc odchodzi. Chyba przychodzi, a raczej wraca. MC miał ciężkie czasy bo dużo osób od niego odeszło, ale ostatnio falą wracają :)

NU94p9A.gif


Grafika, Reklama, Video dla twojego servera MINECRAFT!


NU94p9A.gif

Opublikowano

Microsoft lubi doprowadzać do zepsucia opinii o różnych rzeczach wśród graczy, tak też coraz bardziej dzieje się z Minecraftem mimo ogromnych możliwości tej gry jako sandbox :/

Hunt or be hunted.

Opublikowano

Microsoft lubi doprowadzać do zepsucia opinii o różnych rzeczach wśród graczy, tak też coraz bardziej dzieje się z Minecraftem mimo ogromnych możliwości tej gry jako sandbox :/

Ale Microsoft tak naprawdę nic przy tej grze nie robi. Wersja w javie cały czas jest prowadzona przez tych samych ludzi więc obarczanie kogoś innego winą nie ma sensu. Microsoft jest odpowiedzialny za Minecrafta w10 edition.

Opublikowano

Mimo to wydaje mi się, że fakt że grą zaczęło się zajmować Microsoft, wywołało sporo negatywnego oddźwięku  w społeczności fanów Minecrafta, sam takich opinii parę widziałem niedawno :P

Hunt or be hunted.

Opublikowano

Niech te aktualizacje będą rzadkie..tzw : wypuszczą nową wersję i ponownie masa błędów ...Niech co powiedzmy 4 miesiące będzie nowa wersja/aktualizacja ale za to porządna ...

A nie są?

 

Minecraft rozwijać się rozwija... ale trochę za mało bloków itp.­

mi np. granie na singleplayer mi się nudzi...  -.-

Bo nie potrafisz go dobrze i w pełni wykorzystać.

Opublikowano

@Velta ciekawe... Chciałbym zobaczyć jak grasz przynajmniej 3h na czystym mc .

Grałem ciągle na czystym. Zresztą, nie było jeszcze wtedy kompatybilnych modów, więc jaki problem? Ogranicza nas tylko kreatywność.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...