Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gdzie zacząć gre po 4 letniej przerwie ;v


VellG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich, otóż chciałbym wrócić i pograc znowu w Tibie.


 


Tutaj pada moje pytanie do Was, lepiej startować na RL, czy pójść na jakiegoś popularnego i zaludnionego Ots-a?


 


 


Widzialem tez, ze są jakieś boty. Sa to expoty tak? 


 


Na MPC nie odszukałem żadnego poradnika dotyczącego rozpoczęcia  na rl, podałby mi tkoś główną stronę. Z góry dzięki ;v


 


Limit lajt x5


 


Dodaje pytanko, na jakim serverze chodzi mi tu o Server Type: Open PvP


 


Gra najwięcej ludzi/Polaków 


Opublikowano

Na open pvp to antica, gra tam zazwyczaj 550-650 ludzi.

Boty to po prostu boty.

Najlepiej zacząć na realu

Główna strona to tibia.com.

8LTfBGw.jpg

Opublikowano

Ja Ci polecam Hexera.net RL mapka, gra nawet 800 osób w godzinach 12-20.

W zasadzie do czego Ci poradnik ?

Grasz jak na RL'u normalnie sobie expisz do 50-60 potem na wyspę oramond i expisz sobie.

 

Pozdrawiam.

"Chodzą pogłoski że gdzieś w Polsce "tibijczyk" pobił matkę krzesłem bo mu usunęła tibie i musiał rozchodzić mapę od nowa"

Opublikowano

Ja Ci polecam Hexera.net RL mapka, gra nawet 800 osób w godzinach 12-20.

W zasadzie do czego Ci poradnik ?

Grasz jak na RL'u normalnie sobie expisz do 50-60 potem na wyspę oramond i expisz sobie.

 

Pozdrawiam.

 

Ziomek, zacząłem grac na tej Hexerze. Potrzebny jest Ip.CHANGER czy coś..? Ściągnąłem klijenta i normalnie wbiłem dziwne troche. Po co na głównej stronie jest napisany port =D

 

A i 2 sprawa, wlazłem na serva i odrazu miałem 8 lv i klase Sorc-a. Da sie jakos zmienić..i wgl czemu mi klase dało odrazu =D

Opublikowano

Profesję na stronce się robi.

Tam w kółko dajesz punkcik jaką chcesz mieć profesje i w jakim mieście chcesz być.

 

"Chodzą pogłoski że gdzieś w Polsce "tibijczyk" pobił matkę krzesłem bo mu usunęła tibie i musiał rozchodzić mapę od nowa"

Opublikowano

Na open pvp to antica, gra tam zazwyczaj 550-650 ludzi.

Boty to po prostu boty.

Najlepiej zacząć na realu

Główna strona to tibia.com.

 

Dzia ziomek. 1 pytanie. Wiesz na krótych serverze Open PvP opłaca się grać..?

Czytałem, że Yanara lepsza od Antici prawda ;D?

 

I czemu na rooku mam 5 lv i klase Paladin ;D? Jakos sie wybieranie klas zmienilo czy jak ;v?

 

Nie no k***a, przed chwilą byłem Palkiem teraz jestem Druidem.. OCB ;D

Opublikowano

Bo teraz zrobili że jak schodzisz po wybranych schodach do daje Ci profesję do obejrzenia jak wbijesz 8 lvl to do anioła i wtedy profesje na stałe wybierasz.

"Chodzą pogłoski że gdzieś w Polsce "tibijczyk" pobił matkę krzesłem bo mu usunęła tibie i musiał rozchodzić mapę od nowa"

Opublikowano

A chodzenie da sie ustawis na WSAD czy trzeba grac na tych jebanych strzałkach..?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...