Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WoT] Ułatwienie gry na 2 monitorach - cMap


Hubertus323f

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znowu coś wykombinowałem ;)
Wystarczy mieć skrypt w BATCHU (znajduje się on już w archiwum)

 

 

@echo off
color 2b
echo Uruchom WoTa "w oknie"
echo Wcisnij CTRL+ALT+G [Pelny ekran, bez ramki]
echo W cMap wybierz File>Resize Mirror region
echo cMap uruchomi sie 2 razy wiec 2 okna nakieruj na minimape oraz panel
echo Uruchamiam WoT
start "" "C:\Games\World_Of_Tanks\WorldOfTanks.exe"
echo Uruchamiam WindowedFullscreen
start "" "C:\Games\World_Of_Tanks\WindowedFullscreen.exe"
echo cMap (x2) uruchomi sie za 60 sekund
timeout /t 60 /NOBREAK
echo Uruchamiam cMap 1
start "" "C:\Games\World_Of_Tanks\cMap.exe"
echo Uruchamiam cMap 2
start "" "C:\Games\World_Of_Tanks\cMap.exe"
echo Aby zakonczyc gre razem z programami wcisnij 2 razy dowolny klawisz
pause
pause
taskkill /f /im WorldOfTanks.exe
taskkill /f /im cMap.exe
taskkill /f /im cMap.exe
taskkill /f /im WindowedFullscreen.exe
exit

 

 

1. Pobieramy archiwum: mega.co.nz zippyshare.com skan na virustotal (Ten Qihoo-360 to musi być bardzo "mocny" skoro wykrył malvare w małym skrypcie B| )

2. Robimy to co jest napisane w instrukcji (resztę instrukcji mamy po uruchomieniu skryptu "WoTDualScreen [bATCH]")

Opublikowano

Może jakieś screeny jak to finalnie wygląda? Słyszałem że WoT może być na monitorze maksymalnie 21:9, a 2 monitory to tak jakby 32:9... 

Opublikowano

Może jakieś screeny jak to finalnie wygląda? Słyszałem że WoT może być na monitorze maksymalnie 21:9, a 2 monitory to tak jakby 32:9... 

na drugim monitorze jest minimapa i panel czołgu. screenow chwilowo nie mam (dodam wieczorem) ale mam zdjecie :)

Btw. w srodku jest program ktory pozwala na odpalenie wota w windowed bordless.

łap: fioletowy to problem z przegrzanym aparatem w htc one m7 :|

 

fbimg14386.jpg

 

co do 1x 21:9 to zobacz to: https://www.youtube.com/watch?v=1SR7qlHITFo

Opublikowano

Imo bezsens, w fullhd powyżej tych 22/23 cali spokojnie rozmiar minimapki starcza. Moim zdaniem źle to wygląda i jest nieprzydatne.

 

3 monitory na filmie dają przewagę, bo mamy większe pole widzenia.

Opublikowano

To może być bardzo przydatne na CW/turnieje. Dzięki, dobry pomysł.

Ja to zrobiłem z nudów xD I tak tego nie używam :)

cMapa zawsze możesz użyć do mapy taktycznej itp.

  • Biter. zmienił(a) tytuł na [WoT] Ułatwienie gry na 2 monitorach - cMap

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...