Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

STAŁA PIĄTKA OPOROW SZUKA ORGANIZACJI DO LANOW


T4bbz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM JESTEM PRZEDSTAWICIELEM MOJEJ DRUZYNYAKTUALNIE JESTESMY W BARDZO ALE TO BARDZO MALEJ ORGANIZACJI I SZUKAMY COS WIEKSZEGO NAJLEPIEJ Z SPONSORAMI ALE NA POCZATKU NIE MUSZA BYC. JESTESMY STALA PIATKA GRACZY Z POWIATU MIELECKIEGO (PODKARPACIE) NASZE RANGI TO

LE

LEM

LEM

GLOBAL

SUPREME

MAMY BARDZO DUZO CZASU NA TRENINGI I MAMY MOZLIWOSC WYJAZDOW NA LANY

MAMY OD 15 DO 17 LAT (NIE , NIE JESTESMY DZIECMI KTORZY KRZYCZA JAK RETARDY Z GOLDA)

jESLI JAKAS ORGANIZACJA JEST ZAINTERESOWANA PROSZE O NAPISANIE W KOMENTARZU LUB NA  PW.

JESZCZE NA KONIEC CHCIALBYM DOLOZYC ZE GRALISMY W KWALI DO ESWC I OGRALISMY PARUFKI FIVE DRUZYNA KTORA WYGRALA FANTASY EXPO CHALLENGE

POZDRAWIAM

Opublikowano

Witam jestem właścicielem organizacji TSM,jeśli się zgodzicie występować w naszych barwach to jesteśmy w stanie od razu wypierdolić obecny skład TSM.Proszę o odpowiedź w komentarzu.

Opublikowano

Czesc. Jestem przedstawicielem organizacji Gamers2. Dobrze ze was znalezlismy, teraz mozemy od nowa zalozyc druzyne w cs:go.

Steam: Worst


W CA od 19.07.2009


Na MPC od 16.08.2009

Opublikowano

Witam jestem właścicielem organizacji TSM,jeśli się zgodzicie występować w naszych barwach to jesteśmy w stanie od razu wypierdolić obecny skład TSM.Proszę o odpowiedź w komentarzu.

 

Czesc. Jestem przedstawicielem organizacji Gamers2. Dobrze ze was znalezlismy, teraz mozemy od nowa zalozyc druzyne w cs:go.

Marny troll

 

Co do tematu:

Pisz tutaj:

http://www.mpcforum.pl/topic/1393450-szukasz-sieci-serwer%C3%B3wadmin%C3%B3wos%C3%B3b-do-zarz%C4%85dzaniainne-zajrzyj/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...