Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rework bohaterów i zmiany w przedmiotach w patchu 5.16 (zapowiedz)


#nailed_it

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
http://polscygracze.pl/rework-bohaterow-i-zmiany-w-przedmiotach-w-patchu-5-16/

Jak myślicie, czego można się spodziewać? Czy faktycznie te champy potrzebują reworka? Chciałbym otworzyć dyskusję na ten temat. ;)

 

Wg. mnie Garen i Mordekaiser nie potrzebują reworka. Skarner na dobrą sprawę też nie, bo sprawuje się całkiem dobrze (jedna z moich ulubionych postaci do jungli) i działa świetnie w tfach, a Darius... no właśnie... Co sądzicie na ten temat?

#OpISIS

Opublikowano

Hmm, rework dla garena nie jest zły pomysł, przydałoby się poprawić te paintowe skille.

 

Co do mordy, nie wygląda na źle, no ale jak chcą zmieniać niech zmieniają, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Bez nazwy-2.png

Opublikowano

Hmm, rework dla garena nie jest zły pomysł, przydałoby się poprawić te paintowe skille.

 

Co do mordy, nie wygląda na źle, no ale jak chcą zmieniać niech zmieniają, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Garen na dobrą sprawę potrzebowałby tylko VU dla swoich skilli, bo to jest tragedia. I wygląda ogółem zbyt bajkowo. Już wolałem, jaki był przed upgrade, gdy bujał się jak drewno.

#OpISIS

Opublikowano

Zmiana postaci na +, mam nadzieje, ze Darius dostanie pozadnego kopa bo nie dosc, ze jego E jest bugged to na TT insta ban - zbyt OP.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Garenowi przydałoby się zmienić mechanikę. Darius powinien otrzymać większą mobilność kosztem dmg, szczególnie z ulta.

Skarnerowi i Mordekaiserowi nie są potrzebne reworki.

Opublikowano

Według mnie garena mogliby zmienić bo robi obecnie za mało. Jak na tanky topa ma za mało cc (tylko silence) i nie ma praktycznie żadnej mechaniki. Dariusowi można by było oczywiście naprawić grabę.

 

Skarner i mordekaiser mają się dobrze, nie sądzę, żeby potrzebowali jakichś zmian.

giphy.gif

Opublikowano

Zanim i tak te zmiany wejdą, to pierw musi minąć około trzy miesiące, bo muszą wydać slyriard skinów.

Team od skinów zajmuje się skinami, a team od reworków zajmuje się reworkami, to są 2 oddzielne teamy, które pracują nad oddzielnymi rzeczami :P

 

Kiedy oni się zajmą postaciami, które faktycznie potrzebują reworków? Poppy, Taric...? 

Poppy niby ma być w pierwszej kolejności, tak było napisane w tym ich spisie. Co do Garena i Dariusa to chętnie zobaczę ich w innej formie ;) Dariusem zajmują się pewnie ze względu na to, że competitive został ostatni raz picknięty lata temu, bo na soloq jako tako sobie radzi.

Opublikowano

(zmniejszymy ilość armora, ale zwiększymy odporność na magię).

 

 

No to tym samym witamy ponownie AD asasynów typu Talon, Zed czy Yasuo. Troche wypadli przez tankowata mete ale skoro teraz mniej armora tanki beda mialy to why not.

Opublikowano

Mi to, że gdy zmniejszą ilość armora nie przeszkadza, bo przywykłem grać champami z poza mety (czasem Poppy, Evelynn, Talon etc.). Garenowi powinni dodać jeszcze jakiegoś CC i go zbalansować i zrobić VU.

 

Darius wypadł z mety imo, ale ludzie nim grają na low elo, bo jak dla mnie jest noskillowy. Zbugowane E i poza tym tyle to za mało. Rework, i zmiana mechaniki ulta.

 

Imo również Skarner nie wymaga reworka, bo jest mocny, tylko zapomniany i mało grany, a przecież to świetny champ.

#OpISIS

Opublikowano

Hmm, rework dla garena nie jest zły pomysł, przydałoby się poprawić te paintowe skille.

 

Co do mordy, nie wygląda na źle, no ale jak chcą zmieniać niech zmieniają, zobaczymy co z tego wyjdzie.

hahaha przepraszam, ale nie moge "CO DO MORDY,NIE WYGLĄDA NA ZLE" XDDD zacząłem się śmiać jak głupi ;D

@top co do tematu.. darek potrzebuję jakiś zmian... morde również.. jego kit nie "robi" tego do czego powinien morda słurzyćm ;xhuehue,co do skarnusia... to jest okej i myślę iż na ten moment szkoda tracić na niego czas..., bo narazie się "trzyma"

Najlepszy ślepy mnich na EUNE, były challenger w s3 Strzeżcie się "krula" lasu

leesinacolythe.png

Ex-Challenger Player (TOP 23 EUW)

Opublikowano

Ostatnio widziałem Poppy na koreańskich 'lcsach' ale i tak nie wróci do mety :D.

 

Ciekawe co z Garenem zrobią, bo przecież nie jest taki słaby. Jak grasz na niego, czegoś można dostać - silence 2,5s, dmg...

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Ostatnio widziałem Poppy na koreańskich 'lcsach' ale i tak nie wróci do mety :D.

 

Ciekawe co z Garenem zrobią, bo przecież nie jest taki słaby. Jak grasz na niego, czegoś można dostać - silence 2,5s, dmg...

Korea to stan umysłu.

 

Ale w obecnej mecie sam silence na topie to za mało. Potrzebuje reworka co najmniej, jak nie zmiany mechaniki. Garena już daaaaaaawno nie widziałem...

#OpISIS

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...