Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy zagralibyście na takim serwerze z nowościami?


PVP  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrałabyś/zagrałbyś na takim serwerze ?

    • tak
      2
    • nie
      3
    • nwm
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

==========================WITAM======================

Chcę się dowiedzieć od was czy warto taki serwer robić czy też nie, więc zapraszam do lektury :).

=================================================

TRYB - PVP z nowościami.

Nazwa - UltimaPVP

Wersja - 1.7.x

silnik - CB

=================================================

Dodatki do PVP :

1.Lvl'e za zabicia co 4 kille + specjalne nagrody co 50 lvl'i + rangi co 10 lvl'i (zaczynamy od REKRUTA kończąc na ASSASIN (lvl 10000!!) + na początek po wbiciu 5 lvl'a dostaniesz zbroje diax z ulepszeniem na prot 3 ale na unbreaking -1 czyli psuje się szybciej niż zwykła zbroja diax.

2.Każdy gracz będzie miał prawo do przystąpienia co 10 lvl'i do questów u VIllagera, za które są świetne nagrody!.

3.Szmaragdowe itemy

4.Skrzynki na mapie

5.Drop głów

6.Działki 12x12 na magazyny

7.Duży spawn (średniowieczny) który będzie zawierał QUESTY, SKLEPY, SKUPY, DOM AUKCYIJNY i wiele więcej.

8.Miła atmosfera

9. nie będzie DDOSÓW

10.Anty wyjście w trakcje PVP

11.Autorski system wykrywania AUR

========================================

Jeżeli chcesz coś dodać lub zmienić zapraszam do komentowania tego postu i wybierania SZCZERZE ODPOWIEDZI!.

Dzięki.

Opublikowano

Z punktem 9 się nie zgodze. Takiego ataku nie da się w 100% zablokować.

 

Na serwerze zagrałbym, jeżeli nie byłoby "pay2win" :)

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...