Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak napisać prostego bota działąjącego w tle?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

_IECreate może mieć dodatkowe parametry - wyszukaj sobie w Google dokumentację tej funkcji i znajdź parametr, który odpowiada za wyświetlanie okna.

Chcesz precyzyjnej i zrozumiałej odpowiedzi? - Zadaj precyzyjne i zrozumiałe pytanie. Nie przyjmuję zleceń.
Nie odpowiadam na priv na pytania, które można zadać na forum. Chcesz mojej pomocy - oznacz mnie w poście =>  @"Hans Kloss PL" 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ok kolejny problem nie mam pojecia jak wybrać pokemona... była aktualizacja wprowdzili zmiany w wyglądzie pododawali nowe rzeczy. Klikam poluj "http://gra.pokewars.pl/poluj.php?fid=000000" (000000 = unikaalne ID kazdego pokemona

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

jak to zrobić aby po wciśnieciu F3 trzymalo spacje do momentu kiedy nie wcisne drugi raz F3

 

Tyle mam i nie wiem jak to dokonczyć

HotKeySet ("{F3}", "startspace")

While 1
Send({SPACE} down")


Send({SPACE} up")
WEnd
Opublikowano
$czypusc = 0
HotKeySet ("{F3}","space")
While 1
sleep (100)
Wend
Func space()
If $czypusc = 0 Then
$czypusc = 1
Send ("{SPACE} down")
Else
$czypusc = 0
Send ("{SPACE} up")
EndIf
EndFunc

Jeżeli wytłumaczyć to pisz @malydiabel

Tysiące lat wojen, ani jednego dnia pokoju,

pytam czy to skończy się.

 

Zegarek BB

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

kolejny problem -_- . Była chyba jakaś aktualizacja czy coś i nie mam pojęcia jak wybrać POKEMONA ... klikam na dole obszar w którym ma wa;czyć pokemon, dalej mam do wyboru pokemony i nie wiem właśnie jak wybrać. Myślę że poradziłbym sobie z ImageSearch aby wybrać pokemona ale to trochę chyba słaby pomysł. (gra pokewars.pl). Napewno jest lepsza opcja niz IS tylko niestety ja jej nie znam ;) KOD nie jestem pewien czy wystarczy wam w razie W można sprawdzić na stronce LIVE jak to dokladnie działa.


<form method="post" name="poke_">

<input name="poke_id" value="" type="hidden">

<input name="fight" value="1" type="hidden">

 

<div class="box poke-select light-blue round center" onclick="poke_.submit()">

<img src="/img/pokemons/color/small/2.png">

<div class="lvl"><strong>Poziom:</strong> 25</div>

<div class="progress_bar">

<div class="progress red" style="width: 100%"></div>

<div class="text" style="width: 49%;">345 / 345</div>

</div>

<div class="progress_bar">

<div class="progress pink" style="width: 100%"></div>

<div class="text" style="width: 70%; font-size: 10px;">Przywiązanie: 100%</div>

</div>

</div>

</form>

Opublikowano


$sMode[optional] specifies search mode

    "src" = (Default) match the url of the image

    "id" = match the id of the image (see remarks)

    "alt" = match the alternate text of the image

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

no trochę nie działa... leczy -> lokacje -> wybiera lokacje -> znalazło pokemona do walki i teraz powinnno wybrać pokemona IEImgClick niestety przechodzi do strony http://gra.pokewars.pl/stan/nr


 

Sleep(1000)

_IENavigate($internet, "http://gra.pokewars.pl/lecznica/" & $pokeidczyste)

Sleep(1200)

_IENavigate($internet, "http://gra.pokewars.pl/lokacje")

Sleep(1000)

$oButton2 = _IEGetObjByName($internet, "poluj", $loka-1)

Sleep(1000)

_IEAction($oButton2, "click")

Sleep(1300)

_IEImgClick($internet, "http://gra.pokewars.pl/img/pokemons/color/small/2.png", "src")

 

 

Opublikowano

A co jeśli powiem Ci, że da się to załatwić jedną linią kodu odwołując się bezpośrednio do onclicka? ;)

$oie.document.parentwindow.execScript("poke_10725409.submit()","javascript")

 

Opublikowano

wrócę z pracy to sprawdzę wieczorem ;) sporo się meczylem z tym niestety bez skutku

=============================================================

Sprawdzone działa ;) dziena

Opublikowano

potrzebuję porady, po kliknięciu np w button może otworzyć się jedna z trzech stron (link jest nie zmienny) jak sprawdzić która to strona jeśli jest np strona A to wykonuję cznność 1A jeśli B to wykonuje czynnoscie 1B itd. Nie wiem jak sprawdzić która to która ;|

Opublikowano

Chcesz precyzyjnej i zrozumiałej odpowiedzi? - Zadaj precyzyjne i zrozumiałe pytanie. Nie przyjmuję zleceń.
Nie odpowiadam na priv na pytania, które można zadać na forum. Chcesz mojej pomocy - oznacz mnie w poście =>  @"Hans Kloss PL" 

Opublikowano

Nie jestem pewien.... ale ta funkcja  chyba pobiera adress url po kliknięciu. Ok ale po kliknięciu te 3 strony są pod jednym 'linkiem' lecz mają zmienna zawartość

Opublikowano

No to pobierz sobie jakiś unikalny element strony i zobacz jaką ma zawartość. Np na pierwszej wersji strony jest div o id="x" a na innych go nie ma więc robisz ifa i wiesz gdzie jesteś.

Chcesz precyzyjnej i zrozumiałej odpowiedzi? - Zadaj precyzyjne i zrozumiałe pytanie. Nie przyjmuję zleceń.
Nie odpowiadam na priv na pytania, które można zadać na forum. Chcesz mojej pomocy - oznacz mnie w poście =>  @"Hans Kloss PL" 

Opublikowano

próbowałem na początku tak

Func atak10()
	$zm = 8
	$internet.document.parentwindow.execScript("poluj_w_" &$zm& ".submit()","javascript")
	sleep(2000)
	$pobieranie = _IEBodyReadHTML ($internet)
	global $ata = _StringBetween ( $pobieranie, '<div class="alert-box info"> <strong>Natrafiłeś na dzikiego', '</span>')

 IF $ata[0] = "Pokemona." Then
	 _IENavigate($internet, "http://google.pl")
	Else
	_IENavigate($internet, "http://wp.pl")
ENDIf



EndFunc
 
no niestety nie działa, raczej byl to głupi pomysł no ale próbowałem wszystkich sposobów które wpadły mi do głowy

 

 

 

Ok spróbuję z tym divem bo faktycznie te divy się różnią

 

===========================================================

Problem aktualnie rozwiązany ;)

============================================================

Opublikowano

Cześć, jak maskowac tekst w inpucie coś jak hasła itp(typu Gwiazdki,kropki)? Da się uruchomić 'dodatkowe' gui za pomocą buttonu? Jeśli tak proszę o wskazówki

Opublikowano

Cześć, jak maskowac tekst w inpucie coś jak hasła itp(typu Gwiazdki,kropki)? Da się uruchomić 'dodatkowe' gui za pomocą buttonu? Jeśli tak proszę o wskazówki

w Koda designerze możesz to ustawić 

 

lub np. przeczytaj o Inpucie właśnie i tu masz przykład krycia gwiazdkami:

 

InputBox("Hasło", "Wpisz swoje hasło.", "", "*") 

­

9obpmnjr.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...