Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Atharia.pl - Informacyjnie, drop, szkolenie umiejętnośći


Trobol

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

7_logo.png

 

Atharia.pl - Nowy, zbliżający się serwer do startu - MEDIUM

 

FanPage:

https://www.facebook.com/AthariaPL

https://www.facebook.com/AthariaPL

Zapraszam również na nasze forum:

http://Forum.Atharia.pl/

http://Forum.Atharia.pl/

https://www.youtube.com/watch?v=CP8MH55Rhm4

 

https://www.youtube.com/watch?v=1KTJ3m8r72A

 

Sygnaturka:

 

sygnatura.png?i_dim=1920x1200&app_id=web

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Dobry serwerek się szykuje :D Kiedy prezentacja? a i proponowalbym zwiekszenie spotow na bo itp.

Tydzień przed startem.

Są powiększone.

Subiektywny ku.wa blok ciosu szma.o

Opublikowano

Kurczę ile jeszcze razy zrobicie podróbę logotypu Atreyi? Ten smok już się przejadł, tak jak layouty z chińskimi daszkami- zero kreatywności.

 

Nie mam nic do serwera Panowie, to nie jest hejt post. Życzę Ci, aby w końcu @Trobol jakiś z twoich serwerów postał ponad tydzień. Powodzenia Panowie! 

Opublikowano

Kurczę ile jeszcze razy zrobicie podróbę logotypu Atreyi? Ten smok już się przejadł, tak jak layouty z chińskimi daszkami- zero kreatywności.

 

Nie mam nic do serwera Panowie, to nie jest hejt post. Życzę Ci, aby w końcu @Trobol jakiś z twoich serwerów postał ponad tydzień. Powodzenia Panowie! 

Niestety taka rola grafika, narzuciłem mu styl orientalny i taki zrobił - większość grafik jest do siebie podobna.

Miałem jeden serwer Taurios z którego całkowicie się wywiązałem, jedynie osoba ze strony technicznej nie. :)

 

Moje gratulacje, bo już myślałem, że nie będzie żadnego hejtu na cokolwiek. B)

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

@Trobol

 

Cześć kolego, prosiłbym o usunięcie poniższego setu, ponieważ był on robiony na zamówienie przez TreeNa tylko dla mnie. Pozdrawiam i powodzenia.

 

kyipfy.png

Te bronie zostały już usunięte jakiś czas temu

Subiektywny ku.wa blok ciosu szma.o

Opublikowano

E nawet dobrze podrobić atr eyi, nie umiecie.

Wisi mi ta twoja sratreja i sklej wary lapsie.

Subiektywny ku.wa blok ciosu szma.o

Opublikowano

E nawet dobrze podrobić atr eyi, nie umiecie.

Nikt nie chciał nic podrobić, zleciłem grafikowi po prostu zrobienie loga w stylu orientalnym, nie z atr... - zrobił, wysłał, oceniłem i przypadło mi do gustu i tyle.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Wisi mi ta twoja sratreja i sklej wary lapsie.

50% rzeczy żywcem skopiowane od Nas, ale wisi, wyszedłeś na debila. (czyli pewnie dzień jak co dzień)

 

 

Nikt nie chciał nic podrobić, zleciłem grafikowi po prostu zrobienie loga w stylu orientalnym, nie z atr... - zrobił, wysłał, oceniłem i przypadło mi do gustu i tyle.

 

7loU8ah.png d2aBQgr.png

 

t3DuUTp.png gRSsfig.png

 

 

 

Ahhh te nic.

 

PS. Nauczcie się specular ustawiać.

 

@topic : brzydkie przejście tekstur na mapie.

QTIn6VZ.png

Opublikowano

50% rzeczy żywcem skopiowane od Nas, ale wisi, wyszedłeś na debila. (czyli pewnie dzień jak co dzień)

 

 

 

7loU8ah.png d2aBQgr.png

 

t3DuUTp.png gRSsfig.png

 

 

 

Ahhh te nic.

 

PS. Nauczcie się specular ustawiać.

 

@topic : brzydkie przejście tekstur na mapie.

Idioto, bronie nie są Twoje i nie mam ich od Ciebie.

 

Co do specular, wpisy były kopiowane z broni 105lv z globala i nawet nie było ustawiane, więc pierw pomyśl później napisz, naucz się myśleć.

Bez odbjoru już możesz wypierdalać, a co do tekstur to wiem że robisz lepsze 'przejścia' dlatego nie skomentuje.

ps. kostiumy też robiłeś? Ile ci webzen zapłacił?

Btw. wyszedłeś na debila, twierdząc, że te zielone kostiumy są Twoje tak jak i bronie.

Subiektywny ku.wa blok ciosu szma.o

Opublikowano

Idioto, bronie nie są Twoje i nie mam ich od Ciebie.

 

Co do specular, wpisy były kopiowane z broni 105lv z globala i nawet nie było ustawiane, więc pierw pomyśl później napisz, naucz się myśleć.

Bez odbjoru już możesz wypierdalać, a co do tekstur to wiem że robisz lepsze 'przejścia' dlatego nie skomentuje.

ps. kostiumy też robiłeś? Ile ci webzen zapłacił?

Btw. wyszedłeś na debila, twierdząc, że te zielone kostiumy są Twoje tak jak i bronie.

Naucz się czytać ze zrozumieniem, nie napisałem że masz to ode mnie, tylko że masz to podrobione, chyba jakościowo widać że moje wygląda lepiej, nie porównuj gówna do twarogu.

 

PS. Jak już bd uczył się czytać to dorzuć pisanie. Nie, nie chodzi mi o "odbjoru".

QTIn6VZ.png

Opublikowano

Naucz się czytać ze zrozumieniem, nie napisałem że masz to ode mnie, tylko że masz to podrobione, chyba jakościowo widać że moje wygląda lepiej, nie porównuj gówna do twarogu.

 

PS. Jak już bd uczył się czytać to dorzuć pisanie. Nie, nie chodzi mi o "odbjoru".

Podrabiane hahah o skurwesyn.

No dokładnie, dałem to bo na sratreji było tak z*******e i powiedziałem że muszę je mieć.

 

Czekam na opcje 'mute' na mpcforum.

Subiektywny ku.wa blok ciosu szma.o

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...