Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Z Czego Robić Itemki Na 90 Lvl W Csyt2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka.Dzisiaj opowiem z jakich itemków na serwerze CsYt2 robić itemki na 90 lvl

 

1.Hełmy na 41 lvl dla byle jakiej klasy-----Święty hełm potrzebne:2xKsięgi u handlaru na placu za 50kk.

 

2.Byle jaka tarcza na 61 lvl -----Święta Tarcza potrzebne:2xKsięga u handlary na placu za 50kk.

 

3.Bransoleta z Nieb.Łez-----Święta Bransoleta Potrzebne:2xKsięga u handlary na placu za 50kk

 

4.Kolczyki z Nieb.Łez-----Święte Kolczyki potrzebne:2xKsięga u handlary na placu za 50kk

 

5.Naszyjnik z Nieb.Łez-----Święty Naszyjnik potrzebne:2xKsięga u handlary na plaxu za 50kk

 

6.Ekstazyjne Buty-----Święte Buty potrzebne:2xKsięga u handlary za 50kk

 

Do +4 radze ulepszać magicznym metalem a potem bodziem.

 

Koniec.Jeżeli pomogłem liczę na - i 5.Cześć i powodzenia w robieniu itemków.

Kocham mpcforum.pl!!!

userbar2.jpg32964.png

33863.gif33886.png

33883.png33833.jpg

33671.jpg33674.jpg

33623.png33075.png

Daj minusa(-) nie bądź pała

@koli1996 Pozwolił mi na dodanie pierwszego USERBARA reszta moje:D

Opublikowano

Na pewno się przyda dla tych co zaczynają grę + ;)

Zarejestruj się : http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Oddaj głos

Każdy się liczy !

Pamiętaj że Zwierzęta to nie zabawki

Oddanych głosów już ponad 427 397 Tys

Gdy liczna przekroczy 1Milion zostanie zakazane zabijanie zwierząt

W Korei

Bardzo Dziękuje tym co oddali na to głos

Opublikowano (edytowane)

ale banał unsure.gif trzeba pisać tuta żeby robić takie itemki? dry.gif btw. możesz napisać co dają i dać screeny dla noobków leci + mellow.gif

wiem frajerze i dlatego dostajesz + bo - to dla ciebie dobrze <3

Edytowane przez olokos

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...