Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wielkie FAQ Botów i Cracków do nich


Things

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was wszystkich serdecznie chciałem się z wami podzielić moją widzą na temat botów do obecnej tibi + dorzucić craki do tych które są możliwe po co płacić a jak już płacić to gdzie najlepiej. Dobra lecimy

 

 

logo_orange.png

Wersja 10.81 Aktualny.

Na pierwszy ogień leci Xenobot moim zdaniem obecnie najbardziej uniwersalny i popularny bot ze względu na łatwy dostęp do craka.

Nie oszukujmy się ludzie jeżeli mogą mieć coś za darmo to najczęściej to wybierają.

Moja opinia o Xeno jest taka :

-średni Cavebot jego czas reakcji i szybkość wykonywania określonych w skryptach poleceń jest długa. Opinia jest taka że jest strasznie zmulony zgadzam się z tym

-Healer Xenobota obciąga pod latarnią za rogiem w porównaniu do np. Mage bota.

- Duży dostęp do skryptów 100% afk banalnie prostych w konfiguracji

- Jest bardzo prosty w obsłudze

Kompatybilność wsteczna czyli wersja pod 10.80 działa na 10.79, 10,78 etc

 

Strefa downloadu:

Zacznijmy od tego co musimy posiadać musimy posiadać konto na Forum : http://pandoriumx.com/forum/

Po założeniu konta pobieramy bota :

Download

Skan

Mamy pobranego bota konto na Pandorium i co teraz jesteśmy już prawie w domu teraz wypakowujemy paczkę.

Uruchamiamy XenoSuite jako administrator i pojawi nam się takie czarne okno

e4q889.jpg

Po wpisani Loginu i Hasła wyskakuje nam takie coś w pasku koło zegara :

yp0pe7.jpg

 

Wpisujemy dowolny login i Hasło klikamy login przechodzimy w zakładkę inject i cieszymy się w pełni działającym xenobotem.

 


klgqb3.jpg

 

Wersja 10.80- Nie Aktualny

 

 

Przechodzimy teraz Do redbota Pro

Nie posiadam odpowiedniej wiedzy aby wypowiedzieć się o tym bocie a nie będę pożytkował się tym co znajdę w internecie.

Jedyne co wiem to to że jest mała dostępność do skryptów z tego powodu, że nasi szanowni i lubiani twórcy z Brazylii zablokowali forum dla zwykłych userów trzeba kupić bota

Pazerność aż bije jak u Jxsxripta z xenobota.

I jeszcze jedno co wiem to to że redbot zużywa bardzo dużo CPU ale tu nie o to chodzi ten Ptk jest tylko związany Z carakiem do bota

 

Strefa Downloadu :

Jak przy Xenobocie będzie nam potrzebne konto na PandoriumX jeżeli nie wiesz o co chodzi a nie chodzi o pieniądze pacz punkt wyżej

 

Download
Skan

Taki skan spowodowany jest tym że muszą złamać zabezpieczenia tego bota

Teraz jak to odpalić banalnie :D

9ssvay.jpg

Wypakowujemy paczkę uruchamiamy zaznaczony plik na niebiesko jako administrator wpisujemy login Hasło i cieszymy się darmowym Redbotem

 

 

 

windbot-small.png

 

10.81 - Aktualny

 

 

Obecnie najlepszy dostępny bot do tibi Rl ze względu na Swój świetnie działający Cavebot

- Cavebot biega i zachowuje się (szczególnie na MS/Ed) lepiej niż niektórzy gracze heh

- Bot jest intuicyjny i prosty w obsłudze

- Symuluje ruchy gracza jest kurewnie nie wykrywalny

- Nie da się go scrakować <Płaczę>

- Healer w Windbocie działa tak a nawet gorzej jak w xeno czyli ssie

Bardzo duża gama skryptów na oficjalnym forum twórcy.

Skrypty pisane W XML nie w lua.
 

Strefa Kupna ;(

Każdy raz może skorzystać z 14dniowego Teriala i zobaczyć jaki ten bot jest dobry.

 

Pewny polski sprzedawca na oficjalnym forum bota

 

Możliwość kupna Za Zł,$,euro i Gp.

 

 

 

Teraz Przechodzimy do Botów nie aktualnych na Tibi Rl ale mogą się komuś przydać na Jakimś Ots

 

nub1.jpg

 

Oczywiście nie mogło go zabraknąć to co na brazylijskich ots wbudowane jest w klienta (takie żarcik) Magebot

 

Zaczynamy mage bot jest królem jeżeli chodzi o PVP bo jego funkcje Cavebota działają tak dobrze jak Healer w xenobocie

,ale za to ma wiele innych dobroci które pomogą nam w pvp na otsach bo na Rl polecam go używać jak chcesz się szybko konta pozbyć

Co ma takiego w sobie ten magebot :

- DASHE

- Auto SSa/might ring

- Anty push

-Dobry Healer

- Działający m Wall timer <Soon, Soon, Soon> jak ktoś wie o co mi chodzi to to doceni.

- Dobry antyparal ogólnie wszystko co przydatne w PVP

 

Strefa Downloadu :

 

10.77

10.78

Skan 1

Skan 2

 

Pobieramy mage bota z Oficjalnej strony Magebot

Wklejamy Cracka i cieszymy się działającym mage botem

 

 

 

Dobrze na Dzisiaj to tyle jeszcze dojdzie Ibot, Ibot+ Bbot i Neutral bot ale muszę trochę posiedzieć nad tym.

Jeżeli macie jakieś sugestie walić śmiało będę starał się dostosowywać i każdy pomysł jest na wagę złota.

 

 

Temat aktualny na : 30.07.2k15

1396292564-U784394.png
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...