Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

wymiana jednego podzespołu do cs go


bezprondi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, prosze o porade co moge "Dokupić" do mojego drewnianego komputera by Counterstrike Global offensive  śmigal na tych przynajmniej 60 - 80 fps .
Moje podzespoły :
Karta graficzna : Gefroce 9500 gt
Procesor : Intel core 2 Cpu 4300  @ 1.80GHz    1.80GHz.
Pamieć Ram : 2GB
Windows 7 64bit.
~~~~~~~~~~~~
Obecnie CS : GO chodzi mi na 40 - 60 fps .  a z okazji braku fundyszy zamierzam wymienić jeden podzespół confused_prosty.gif   Także prosze o porade co da najwiekszego "kopa" w niskiej cenie confused_prosty.gif 

Opublikowano

zależnie od tego jaką masz płytę główną oraz zasilacz można by pomyśleć nad rozdzieleniem budżetu na dokupienie 1 kości ram oraz zmiany procesora.

PS. 2gb ramu dla w7x64 to samobójstwo.

graphic.png
Opublikowano

Cieżko mi powiedzieć ile moge przeznaczyć, Wyjdzie w praniu , 


zależnie od tego jaką masz płytę główną oraz zasilacz można by pomyśleć nad rozdzieleniem budżetu na dokupienie 1 kości ram oraz zmiany procesora.

PS. 2gb ramu dla w7x64 to samobójstwo.

ile to by moglo kosztowac ? zalezy co tansze to to pierwsze pojdzie do wymiany 

Opublikowano

Procek mozesz kupic np. Intel core 2 duo e8400 za ok. 100zł

A 1 kostka ram 2gb to ok. 50 zł

ewentualnie mozesz kupic tanszy procek z tej serii ktora podalem tylko e7400

to wystarczy

Opublikowano

Intel Core 2 Duo używany jest za ~50zł

 

Najlepiej gdybyś dokupił do tego 4GB ramu za ~80 zł

 

(wzorowałem się na dzisiejszych cenach)

Opublikowano

Ja na tym samym procesorze jak ty tylko podkręcony do 2.4 GHz, 2 GB ramu tylko że ja mam GTS 250 1 GB DDR3 i wyciągam sobie 100-120 FPS na niskich z cieniami i teksturami na wysokich.

Opublikowano

Nie chciałem zakładać nowego tematu bo mam ten sam problem

 

Proc: amd althon 2 (chyba jakoś tak) 2.91 ghz

Win: xp

Graf : Nvidia 9500 gt

Ram: 2 GB

Jak już się dowiedziałem muszę dokupić ramy. Czy przydałoby się wymienić Windowsa i procesor? Obecnie mam 40~47 fps

Opublikowano

@bezprondi

 

Intel® Core™2 Duo Processor E6600 (4M Cache, 2.40 GHz, 1066 MHz FSB)

 

Lepszego nie znajdziesz dla tej płyty.

 

Podaj wszystkie podzespoły i maksymalny budżet jaki możesz przeznaczyć.

 

motorolas90, w 30 Lip 2015 - 12:06, powiedział:

Nie chciałem zakładać nowego tematu bo mam ten sam problem Proc: amd althon 2 (chyba jakoś tak) 2.91 ghz Win: xp Graf : Nvidia 9500 gt Ram: 2 GB Jak już się dowiedziałem muszę dokupić ramy. Czy przydałoby się wymienić Windowsa i procesor? Obecnie mam 40~47 fps 

 

Podaj wszystkie podzespoły i maksymalny budżet jaki możesz przeznaczyć.

Opublikowano

Grafika: Asus EN 9500 GT 1 GB DDR3 256 BIT

 

Płyta: Gigabyte M52-S3/nForce PCIex

 

Procesor: AMD Athlon II Dual Core 2.91 Ghz

 

RAM : OCZ DDR2 2GB/800Mhz DUAL

 

Windows: XP Home Edition SP3

 

Budżet: 200 zł max. (Wiem trochę mało)

Wiem że ramy kupię nowe tanio i Windowsa wymienię na 7 za darmo a reszta to nie wiem. Opłaca się kupić używane?

Opublikowano

Tak też myślę. W zasadzie to ujdzie grać . Nie jestem wymagającym graczem Ale te 70~80 fps by się przydało. Najbardziej przeszkadza mi to jak wcisnę Alt+Tab wtedy muszę poczekać ok 10 sek i pokaże się pulpit i po 5 sek reszta. To zależy od ramu czy procka?

Opublikowano

Witam, prosze o porade co moge "Dokupić" do mojego drewnianego komputera by Counterstrike Global offensive  śmigal na tych przynajmniej 60 - 80 fps .

Moje podzespoły :

Karta graficzna : Gefroce 9500 gt

Procesor : Intel core 2 Cpu 4300  @ 1.80GHz    1.80GHz.

Pamieć Ram : 2GB

Windows 7 64bit.

~~~~~~~~~~~~

Obecnie CS : GO chodzi mi na 40 - 60 fps .  a z okazji braku fundyszy zamierzam wymienić jeden podzespół confused_prosty.gif   Także prosze o porade co da najwiekszego "kopa" w niskiej cenie confused_prosty.gif 

Masz ten sam syf co ja mialem, musisz wymienic procka, tylko naprawde przemysl co kupujesz, bo ja starego kompa przez zmiane procka zjebalem.

Opublikowano

A wy dalej będziecie brnąć w ten temat ze zmianą procesora. Mówie wam że ten 9500 GT jest strasznie słaby i to on ogranicza wam fps. Mam dokładnie taki sam zestaw jak autor tylko że mam GTS 250 1 GB który jest o wiele lepszy od tej waszej grafiki i wyciągam te 100-120 FPS. Jak chcecie to mogę nawet wysłać wam screenshot.

Opublikowano

Słyszałem że są jakieś komendy które zwiększają troszkę fpsy. Poda ktoś link do takiego tematu bo jestem na telefonie i się mozolnie szuka

Opublikowano

A wy dalej będziecie brnąć w ten temat ze zmianą procesora. Mówie wam że ten 9500 GT jest strasznie słaby i to on ogranicza wam fps. Mam dokładnie taki sam zestaw jak autor tylko że mam GTS 250 1 GB który jest o wiele lepszy od tej waszej grafiki i wyciągam te 100-120 FPS. Jak chcecie to mogę nawet wysłać wam screenshot.

Csgo używa głównie procesora, nie grafiki :)

sygnatura.png

Opublikowano

Csgo używa głównie procesora, nie grafiki :)

Ale jak ja na tym procesorze wyciągam 120 FPS to ewidentnie ogranicza go karta graficzna w przypadku obu tych komputerów.

Opublikowano

Słyszałem że są jakieś komendy które zwiększają troszkę fpsy. Poda ktoś link do takiego tematu bo jestem na telefonie i się mozolnie szuka

Wklej do csgo\cfg\video.txt, zaznacz plik tylko do odczytu.

"VideoConfig"
{
"setting.cpu_level" "-1"
"setting.gpu_level" "-1"
"setting.mat_antialias" "0"
"setting.mat_aaquality" "0"
"setting.mat_forceaniso" "-1"
"setting.mat_vsync" "0"
"setting.mat_triplebuffered" "0"
"setting.mat_grain_scale_override" "0"
"setting.gpu_mem_level" "-1"
"setting.mem_level" "-1"
"setting.mat_queue_mode" "2"
"setting.csm_quality_level" "0"
"setting.mat_software_aa_strength" "0"
"setting.mat_motion_blur_enabled" "0"
"setting.fullscreen" "1"
"setting.defaultres" "1024"
"setting.defaultresheight" "768"
"setting.aspectratiomode" "0"
"setting.nowindowborder" "0"
}

Do parametrów startowych dodaj:

-freq 85 -dxlevel 90 -novid -nod3d9ex -high -threads 2 +cl_forcepreload 1 -console +mat_quer_mode 2
Opublikowano

Wklej do csgo\cfg\video.txt, zaznacz plik tylko do odczytu.

"VideoConfig"
{
"setting.cpu_level" "-1"
"setting.gpu_level" "-1"
"setting.mat_antialias" "0"
"setting.mat_aaquality" "0"
"setting.mat_forceaniso" "-1"
"setting.mat_vsync" "0"
"setting.mat_triplebuffered" "0"
"setting.mat_grain_scale_override" "0"
"setting.gpu_mem_level" "-1"
"setting.mem_level" "-1"
"setting.mat_queue_mode" "2"
"setting.csm_quality_level" "0"
"setting.mat_software_aa_strength" "0"
"setting.mat_motion_blur_enabled" "0"
"setting.fullscreen" "1"
"setting.defaultres" "1024"
"setting.defaultresheight" "768"
"setting.aspectratiomode" "0"
"setting.nowindowborder" "0"
}

Do parametrów startowych dodaj:
-freq 85 -dxlevel 90 -novid -nod3d9ex -high -threads 2 +cl_forcepreload 1 -console +mat_quer_mode 2
A co to mi pozmienia ? Nie na robi jakichś błędów? Ze później gry nie odpalę. I
Opublikowano

Ustawienia wpłyną na wydajność kosztem jakości i niektórych niepotrzebnych dodatków. Gra odpali się w rozdzielczości 1024x768 jeśli chcesz inna zmień wartość komend 

"setting.defaultres" "1024"
"setting.defaultresheight" "768"

Kliknij prawym przyciskiem myszy na pulpicie > Rozdzielczość ekranu > Ustawienia zaawansowane > Zakładka 'Monitor' > Wpisz wartość częstotliwości odświeżania monitora do komendy 

-freq

Jeśli się obawiasz, zawsze możesz zrobić kopie zapasową plików.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...