Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd połączenia z meczem


SzymciaX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!
Od paru dni mam poważny problem z CS:GO. Gdy chcę zagrać jakikolwiek meczyk, czy to Wyścig Zbrojeń, Uproszczony czy też Turniejowy, cały czas po ekranie wyszukiwania meczu i graczy wyskakuje mi komunikat: Matchmaking Failed - Failed to connect to the match. Dodam, że szukałem już rozwiązania na innych forach/stronach, jednak żaden z wymienionych tam sposobów nie działał. Liczę na was :)
Pozdrawiam

"Przeznaczenie to nie przypadek, ale świadomy wybór."
"Wierzę tylko w te statystyki, które sam sfałszowałem." ~ Winston Churchill
 

Opublikowano

Internet może być przyczyną... http://www.speedtest.net/my-result/4523294327Download jest chyba niezły, ale upload... Chwilę temu robiłem jeszcze jeden speedtest i widzę że to istna loteria :/ A te porty, jak je odblokować?

"Przeznaczenie to nie przypadek, ale świadomy wybór."
"Wierzę tylko w te statystyki, które sam sfałszowałem." ~ Winston Churchill
 

Opublikowano

Internet może być przyczyną... http://www.speedtest.net/my-result/4523294327Download jest chyba niezły, ale upload... Chwilę temu robiłem jeszcze jeden speedtest i widzę że to istna loteria :/ A te porty, jak je odblokować?

 

Porty odblokowuje się poprzez router ("wygugluj" adres ip swojego routera i wejdź na nie jak na stronę www). Wysyłanie nie ma nic do rzeczy, jeśli już to ping. Ja mam swoje skromne 0.33 uploadu i 3.0 downloadu (masakra, ale no wieś) i nie mam żadnych lagów. Sprawdź antywirusa, bo może blokuje Ci porty, sprawdź defendera (wbudowana funkcja w windzie do blokowania wirusów).

Opublikowano

Z przykrością informuję, że dalej (mimo licznych prób nic nie działa :/ Dodawałem jakieś porty do routera, wyłączałem antywirusa i totalnie nic... Może jeszcze jakieś pomysły?

"Przeznaczenie to nie przypadek, ale świadomy wybór."
"Wierzę tylko w te statystyki, które sam sfałszowałem." ~ Winston Churchill
 

Opublikowano

@WengorzDesign mógłbyś podać listę portów jaki masz na routerze?

"Przeznaczenie to nie przypadek, ale świadomy wybór."
"Wierzę tylko w te statystyki, które sam sfałszowałem." ~ Winston Churchill
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...