Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Polskioko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Strza%C5%82ki.gif Nazwa Serwera: secretcraft

Strza%C5%82ki.gif IP Serwera: secret.ench.pl

Strza%C5%82ki.gif Wersja Serwera1.7.x

Strza%C5%82ki.gif Sloty200 (bez ograniczeń)

Strza%C5%82ki.gif Rodzaj: Survival+Gildie+Parkour

Strza%C5%82ki.gif Typ SerweraSlotowy

Strza%C5%82ki.gif PremiumNie

Strza%C5%82ki.gif NetherTak

Strza%C5%82ki.gif PvPTak

Strza%C5%82ki.gif ZwierzetaTak

Strza%C5%82ki.gif Pluginy: Pluginy sa bardzo dokladnie zrobione i starannie wykonane tak aby milo sie na nich gralo


 


Server posiada gildie zrobione po polsku drop z stone (cobblestone /warp kopalnia

Opublikowano

Dawno nie widzialem takiego serwera... W Kopalni PvP i tabliczka: "W Kopalnij jest PvP i prosimy o niebicie". Żenada... Rangi za 24zł? Troche za drogo jak na zaczynający serwer. 2 Włascicieli? Będą kłutnie... Spawn z internetu. Już gdzies taki widzialem. Wszedlem na 5 minut i juź wychodze. Nie chciałem się wyszukać większych problemów. Nie polecam :(

Opublikowano

@PiterekPIX

Kłótnie* :)

 

Aktualnie serwer stoi na silniku 1.7.2 więc na 1.7.9 wersji nie wbijesz.

Dziwi mnie to że w kopalni jest pvp,dlaczego tego nie wyłączycie ?

To są jakieś kpiny?

Boszzz te rangi mnie dobijają:

VIP 11 zł

SVIP 23 ZŁ

KOZACKIE EQ 6 zł

GAMEMODE 30 ZŁ

Oraz ranga

Dziewczyna 3 zł... i czym ona się różni od rangi Gracz ? -.-*

Opublikowano

Witam server dla hajsu , nawet ranga dziewczyna kosztuje 3.69zł sms , gamemode 30zł haha , do tego chat taki że asz oczy bolą. Nie polecam kijowy server.

.

Opublikowano

Nie polecam. Serwer dla hajsu jak koledzy wyżej wspominają.

Nawet GM można kupić :D

Pluginy są nie ogarnięte i do tego wszystkie można sobie zobaczyć :D

Komendy bukkita są dla wszystkich jeśli wieicie o co chodzi :)

Oczywiscie Haxy chodzą :P

Opublikowano

Nie polecam serwera.

Serwer dla hajsu.

Spawn gdzieś już taki widziałem owszem mogę się mylić lub widziałem podobny.

Mało Graczy.

 

Prezentacja odpychająca.

Brak SS.

giphy.gif


Jeżeli pomogłem. Kliknij Lubię to.

Opublikowano

Nie polecam serwera.

Serwer dla hajsu.

Spawn gdzieś już taki widziałem owszem mogę się mylić lub widziałem podobny.

Mało Graczy.

 

Prezentacja odpychająca.

Brak SS.

Ss nie moge dodac bo coś mi się zrypało mało graczy bo server ma 3 dni server nie jest dla hajsu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...