Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Revelia - Szukamy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Reklama


Reklama


Reklama


Reklama


Reklama


Reklama


Reklama


Reklama


Reklama


Reklama


Reklama


Reklama


Reklama


Reklama


Reklama


Reklama


Reklama


Reklama


 


Cześć!


Poszukujemy osoby która jest chętna do udziału w tworzeniu serwera prywatnego Revelia.


 


Revelia to Nowy typ prywatnego serwera metin2 Medium/Easy z nutką Harda,


Maksymalny Poziom to 115 W czasie rozgrywki za wolą graczy zostanie zwiększony


Projekt Revelia jest ukończona w 30% i dlatego szukamy dodatkowych rąk do pracy.


 


 


W skrócie kogo szukamy 


Szukamy osoby która będzie pełnoletnia oraz będzie posiadała wysoki stopień kultury osobistej.


Ważne jest to aby posiadała minimum średnie doświadczenie jeśli chodzi o c++


nie szukamy osoby która "zna" 50 języków programowych.


 


​również oczekujemy poświęcenia czasu minimum 4 godziny na dzień. 


 


oferujemy:


- Jeden z lepszych serwerów metin2 po ukończeniu


- Dobrą zabawę i przyjemność z tego czego będziesz robić! 


 


 


 


 


 


Niżej w załączniku jest "podanie" własnie na to stanowisko proszę je dokładnie uzupełnić i odesłać na email który jest tam podany


 


 


Tutaj o serwerze. 


 



 


 


 


Podanie


Kontakt: 


 


[email protected]


 


http://www99.zippyshare.com/v/IG278HHd/file.html


46302966905014201006.png

Opublikowano

Powodzenia, te 30% to znaczy co macie zrobione?

 

Tak w 30% jest ukończony projekt.

 

 

Polecam ciekawe innowacje,

 

Pisz do @Tesoria

 

Właśnie myślałem nad asfenem ale on chyba za duże wymogi ma xD

46302966905014201006.png

Opublikowano

Tak w 30% jest ukończony projekt.

 

 

 

Właśnie myślałem nad asfenem ale on chyba za duże wymogi ma xD

Ale co znajduje się w tych ukończonych 30% ? Jak wygląda postęp prac?

­

r3ePj8E.png

Opublikowano

Ale co znajduje się w tych ukończonych 30% ? Jak wygląda postęp prac?

­

 

Na serwerze jest już zrobione 

 

- System ulepszeń bez ostatniego setu 

- 10/15 dungeonów 

-  0/5 rajdów

-  2/6 dungeonów pod qui 

-  1-100 lvl drop z metinów całkowicie zmieniony

-  5/8 Nowych map 

- 10/100 nowych questów

- 3/10 nowych systemów.  

- całkowicie odbugowane game 

 

Jakoś tak. 

46302966905014201006.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...