Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Mało FPS na mocnym zestawie


froshaha

Pytanie

Opublikowano

Witam, kupilem sobie ostatnio nowy komputer:

Procesor: Intel core i5 4460 3,2ghz
GPU: Zotac GeForce gtx 970 4gb vram DDR5
Ram: Crusial ballistix 8GB 1800mhz

Czy to normalne ze na tym sprzecie jest ok 200fps w cs go? Moj kolega ma ten sam procesor i slabsza karte graficzna a ma ok 300. Dodam jeszcze ze nie mam w tym kompie napedu, poniewaz jeszcze nie dostarl takze wszystko instalowalem z pendrive'a i z neta. Czy jest to mozliwe ze to wina sterownikow czy czegos? Do karty pobieralem nvidia experience i z tamtad mam wszystkie stery. Może trzeba cos zmienic w opcjach karty graficznej albo cos? Prosze o pomoc! serce.pngserce.png

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy jest to mozliwe ze to wina sterownikow czy czegos?

Podaj zrzut ekranu z GPU-Z.

 

 

Może trzeba cos zmienic w opcjach karty graficznej albo cos?

Sprawdź w panelu sterowania NVIDIA czy masz wszystkie opcje ustawione na maksymalną wydajność.

Opublikowano

Podaj zrzut ekranu z GPU-Z.

 

 

Sprawdź w panelu sterowania NVIDIA czy masz wszystkie opcje ustawione na maksymalną wydajność.

nie chce zeby grafika wygladala jak gowno za cene 100fps, powinno byc wiecej na normalnych ustawieniach tzn "fabrycznych"

Opublikowano

nie chce zeby grafika wygladala jak gowno za cene 100fps, powinno byc wiecej na normalnych ustawieniach tzn "fabrycznych"

Ustawienie wydajnosci karty graficznej nie zmienia grafiki lecz bardziej pobor pradu
Opublikowano

Po pierwsze. Masz ustawione najwyższe dostępne ustawienia? Jeśli tak, to więcej nie wyciągniesz.

Po drugie. Znajomy może grać na mniejszej rozdzielczości niż ty i z wyłączonym anti aliasingiem.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...