Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Myszka, słuchawki i mikrofon - co polecacie?


DostawcaPizzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Planowałem zakup nowej myszki, słuchawek, mikrofonu oraz monitora, lecz po zastanowieniu się rezygnuję  na razie monitora( kupie później z 120hz). Doradziliście mi to:

Mysz SteelSeries Kinzu V3 Black

+

http://www.morele.net/inventory/info/sJSUoS/

Myszka ta jest teraz niedostępna na morelach a chcę wszystko zamówić razem, podkładkę dołożyłem sam. Proszę was o pomoc co wybrać tylko tym razem potrzebuję myszki, słuchawek+ mikrofon( nie muszą być razem), podkładka pod mysz( wydaje mi się że ta za 10 zł wystarczy, wielkość jest ok) i klawiaturę. Kwota którą mogę przeznaczyć na to nie powinna przekroczyć 700zł( bez przesyłki).

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc.

b6b78815.png

Opublikowano

http://www.morele.net/sluchawki-superlux-hd668b-441056/

Zmień słuchawki na te i podkładkę na:

http://www.morele.net/podkladka-steelseries-qck-63004-283680/

Materiałowa, a sama myszka chodzi po niej jak masło.

Co do klawiatury wolisz mechaniczną czy membranową ?

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

nie wiem jaka jest różnica między mechaniczną a membranową, troszkę poczytałem, hałas mi nie przeszkadza, a mechaniczne mają większą żywotność więc chyba mechaniczna będzie dobra, głównie do grania i pisania ma  być przeznaczona

 

 

Czy mógłby ktoś jeszcze się wypowiedzieć by się upewnić że to jest dobry wybór

b6b78815.png

Opublikowano

co do słuchawek chyba zdecyduję się na 668b, nie za bardzo podoba mi się ich wygląd, czytałem też że nie są za wygodne ale mają jakość dźwięku ok ( chyba  że jesteście w stanie coś innego polecić) szkoda też że nie mają regulacji głośności. Mikrofon ten chyba będzie ok, co do podkładki to zastanawiam się między

SteelSeries QcK a  XGame X7-500MP, ludzie radzili tą bo jest tańsza a różnicy nie ma między tą a tą, a ja się na tym za bardzo nie znam i jak byś mógł  podać różnice między tymi. Co do myszki poczytałem w internecie, sprawdziłem jak myszka leży mi w ręce i według opinii wielu posiadaczy nie jest aż tak dobra ta myszka i nie wygodnie mi się ją trzyma, chyba zamiast tej kupię zowie fk1 która o wiele lepiej leży w mojej dłoni oraz ma lepszy sensor

b6b78815.png

Opublikowano

Co do klawiatury:

http://www.morele.net/klawiatura-cmstorm-quickfire-tk-cherry-mx-brown-sgk-4020-gkcm1-555015/

http://www.ceneo.pl/37612763#mh=E6e51u8M02005ozonehQMsZ-rAo5o0Mn5FscC7zCEkyhOQpTqy9cVCtxKPhKyFzOtCLUOwe02r2pow6o3ekK28tar0s5FGQef20tzQPOnAiDXqFnc-JuNHT9RG4-eIEjx2rhp5CMz3qux7ZvNpCQnhHO1Q_I259xDY48hJqe_ChwS-Eyb1OApUbtzZXp_UOeCIwRlRKTnV-LTDAhQO0,ale nie ma klawiatury numerycznej

Różnicy dużej między podkładkami nie ma, ale Steelseries jest wykonany z lepszej jakości materiałów. Wiem jak lata myszka na tym SSie i na A4techu. Na A4Tech zdarzyło się pare razy myszy przyciąć, a na Qck czegoś takiego nie zauważyłem.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...