Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak oddać postać z pla w dobre ręce?


elemix92

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam zapewne wiele osob ma postaci na plu jakimi nie gra od dawna i nigdy nie zagra...

poswieciliscie czas na gre i postac wasza gnije teraz?

 

jesli ma ktos z czytajacych przynajmniej dropka 35 z bojem to mozecie pozbyc sie go podajac mi passy ;)

 

bardzo mi sie przyda...

 

nie mam zbytnio czasu zeby od 0 zaczynac z koniem itd..

 

ale mam czasem chcec pograc sobie..

 

na priwach wiadomo jak jest.. wejde pogram 3 dni pozniej tydzien przerwy znow pogram 2-3 dni i 2 tyg przerwy iii???? serwer off albo tak malo wiary ze nie ma jak i po co grać

 

z checia przyjme jakiegos dropka ;)

 

 

 

Przychodzi Jasio w odwiedziny do dziadka i nagle pod kominkiem spostrzegł skórę tygrysa. - Dziadku, dziadku, opowiedz mi jak to było z tym tygrysem!

- Wybrałem się kiedyś do lasu. Wziąłem ze sobą strzelbę, tak na wszelki wypadek. Idę sobie, idę, wtem słyszę, a w krzakach czai się tygrys. No to ja PACH, PACH, strzelam i uciekam, a on biegnie za mną i się ślizga. To ja znowu PACH, PACH, strzelam i uciekam, a on biegnie za mną i się ślizga. To ja znowu...
- Kurczę, dziadku - przerywa Jasio - ale Ty odważny... Ja to bym się od razu zesrał ze strachu!
- A jak myślisz bałwanie, na czym ten tygrys się ślizgał?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...