Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostaniesz Połączony Z Serwerem...


riddickO120

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie moge se pograc na grymuar bo ciogle pisze to co w temacie...

a jak zaloguje po 20 min czekania to zachwile wywali!

WTF? co to jest bug postaci ?:/

PS: dobra zalogowalem... wybieram postac i klikne enter i LOGOUT ;/

gram na lonely

 

reinstal metka nic nie dal

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Miałem również ten problem i jego rozwiązaniem było przeczekanie kilku godzin czy nawet jednego dnia...

Bądź człowiek! Jebnij minusa

sygnabysketchy132313.png

Opublikowano

Pierwszy sposob to anulowanie łączenia i się i ponowne polączenie.

Jeśli to nie pomaga to reset łącza w panelu sterowania>polaczenie siecowe> klikamy na uzywane polaczenie i napraw/ ewentualnie wylacz i wlacz.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Zapora, anti virus, firewall.

 

Wyłącz anti vira i spróbuj.

 

cout <<" Postaw od nowa serwer";

Dwayne

dwaynemctawishsignew.png

Jebnij mi - Napisz komentarz w profilu to Ci dam + i 5***

Prezentuję wam najlepszego MH 8.0 ! Działa na PL i ... PRIVACH !

http://www.mpcforum.pl/topic/141251-Multi Hack[pr0 0pcje] 8.0 by DeathHacker/

Oto opcje hacka:

 

 

MobLock - Lecą do Ciebie potwory w wybranym kręgu ( Podobne do Easy Metin )

WallHack - Teraz możesz blokować handlarkę i żądać z kolegami po 10kk :lol: :roll:

Attack Speed - Bij szybko jak chcesz. NIE WYLOGOWUJE

Move Speed - Biegnij szybko jak nie jeden chciałby iść [ xD ]

Range Attack - Pelerynki męstwa

Teleport - Gdzie chcesz i jak chcesz...

I wiele więcej, wszystkiego dowiesz się po ściągnięciu

Opublikowano

cout <<" Postaw od nowa serwer";

Jest to Polski global, a konkretniej serwer Grymuar więc nie postawi żadnego serwera od nowa :lol:

Bądź człowiek! Jebnij minusa

sygnabysketchy132313.png

Opublikowano

Antyvirka nie mam o.OxD:D

a zapora tylko ta z XP ale nic nie bloczy....

 

dodam ze przed 2h tak nie miałem :/

 

dobra nowy problem... loguje sie ladowanie dochodzi do konca i ZONK..

crashuje metka..ale nie ma znakow zapytania

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...