Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy zagracie na serwerze z nowym trybem - PVP RPG?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie.

Czy Zagracie Na Serwerze Nowy Tryb [PVP RPG] ?

Jesli nie wiecie co sie robi to wam opisze:

=========================================

Tryb [PVP-RPG] Jest To Zabijanie Mobow Bossow

Dostawanie Coraz Nowsze LvL od 1-100

Sa Mapy co 10LvL Np [Mapa 1-10lvl]

Zabijanie Bossow Polega Na tym

Zdobywanie z bossow dobrych rzeczy

I Z Mobow Dropia Tez Rzeczy

Oczywiscie Beda Na Serwerze

Skrzynie Losujace Dobre Przedmioty

Skrzynie Mozna Znalesc Z Mobow

===========Skrzynki===========

Skrzynia 1-10LvL

Skrzynia 10-20LvL

Skrzynia 20-30LvL

Skrzynia 30-40LvL itd

===================

Z Bossow Tez Dropia Skrzynie

Z Nich Mozna Zdobyc Lepsze Rzeczy

Niz Z Zwyklych

===========POZIOMY=========

Oczywiscie Na Serwerze Moby Beda Miec Poziomy

==========POZIOMY RZECZY==========

Rowniez Beda Poziomy Rzeczy Np: Miecz Nocy Poziom: Znakomity

==========PLUGINY============

Na Serwerze Rowniez Beda Autorskie Pluginy /sojusze Itp

Opublikowano

Jak serwer bedzie bez lagow bledow to wypali .

Powodzenia :)

Napewno zagralbym :)

Opublikowano

To nie jest nowy tryb, a jedynie przenoszenie MMORPG do minecrafta. Tego typu serwerów było już kilka i żaden nie przetrwał bo po pewnym czasie staje się to najzwyczajniej nudne. Jedyne co można robić to zabijać potwory. Osobiście nie zagram na takim serwerze bo uważam, że on w ogóle nie wystartuje albo bardzo szybko upadnie z powodu braku graczy.

Opublikowano

Jeżeli pomysł nie jest faktycznie splagiatowany z innego pomysłu serwera, to bym z ciekawości zagrał na takim serwerze i zobaczył, czy opłacało się. 

Nie zapomnij również na taki serwer dodawać co jakiś czas jakieś nowości, dodatki lub nowe rzeczy, ponieważ inaczej serwer może się znudzić za pewien okres czasu. 

Opublikowano

Serwer Musi Byc Dopracowany moze odpali w Pazdzierniku lub w listopadzie

dynia800

Proszę podaj ip tego serwera na pw......

czekam na dalsze opinie :)

Opublikowano

No dobrze skoro już istnieje taki serwer 

to czemu nie może być 2 ? z większą liczbą dodatków

w 1 poście opisałem tylko 50% serwera

Opublikowano

@DarnoczeG

Ze skrzynek dropic będzie zbroje z różnymi dodatkami np. prot 20 różne medaliony powinny i wiele wiecej :)

No ładnie :)

Poczekam na start. Gdy będziesz potrzebował pomocy przy serwerze napisz do mnie na PW :)

Opublikowano

Niedawno rozpoczęliśmy budowe serwera i chciałbym zaprezentować kilka screenów naszej pracy:

(Serwer ukończony w 10%)

Spawn:

post-696882-0-21535400-1437402270_thumb.png

Kraina Lodu:

post-696882-0-95135400-1437402302_thumb.png

Portale:

post-696882-0-43557500-1437402369_thumb.png

 

 

Opublikowano

hmm a bynajmniej nie przeszkadzają wam plagiaty takie jak "Isihace"

takich rodzajów serwerów jest mało jak RPG-PVP

znacie tylko 1 a podajcie mi jakieś inne...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...