Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Comeback do plat 1 :x


Zarax

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie, miałem lepszą farmę i staty od niego. xD

yZvyPcd.png

Bo wszystko oddawalem, pls. 

 

Roam ftw

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Gj to teraz p1 potraktuj jak s1 i graj championami z dmg i będzie łatwy diax.

Opublikowano

Nie żeby coś, ale widać, że to Zarak wygrywa gry, a nie jakiś random Rengocośtam. 

  • Dwukrotnie większa farma.
  • 3k więcej golda.
  • Więcej asyst.
  • Wyższy poziom.
  • Więcej wartościowych przedmiotów.

W dodatku dywizja Fizza jest tak niska, że wychodzi na to, iż Zarak carry'uje tego nieudacznika Rengotukiego.

Gratuluję Zarak Twoich osiągnięć w grze.

Skończ proszę się kompromitować. Jesteś nikim.

Opublikowano

Wyjdź z tą Platyną, istna męka, ale powodzenia i oby nie było powtórki z sezonu 4 :D

Opublikowano

Spotkalem Ci kiedys na soloq w platynie, nick Shock13 nwm czy pamietasz, pytalem czy jestes z mpc xD
No mi sie udało i d5 ale nie ciesze sie po graniu okolo miesiac w d5, mmr mi spadlo jak nie wiem, dostaje +12 win - ponad 20 za lose takze obliguje wokół 0 lp xD
ALe ramka bedzie xD

Powodzenia i gratki wbicia p1

rYD9JSA.png

Opublikowano

Spotkalem Ci kiedys na soloq w platynie, nick Shock13 nwm czy pamietasz, pytalem czy jestes z mpc xD

No mi sie udało i d5 ale nie ciesze sie po graniu okolo miesiac w d5, mmr mi spadlo jak nie wiem, dostaje +12 win - ponad 20 za lose takze obliguje wokół 0 lp xD

ALe ramka bedzie xD

 

Powodzenia i gratki wbicia p1

Mówiłem, że podróbka xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...