Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy muszę dokupywać dodatek?


RapidoTT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, szybkie pytanie, wlasnie kupilem GW2 widzę że będzie dodatek, na stronie jest opcja "pre-purchase" czy będę musiał go potem dokupić? :|

L2P E1 PLZ :v

Opublikowano

Witam, szybkie pytanie, wlasnie kupilem GW2 widzę że będzie dodatek, na stronie jest opcja "pre-purchase" czy będę musiał go potem dokupić? :|

Będziesz mógł bez niego grać jeśli o to chodzi, a jeśli byś chciał zawartość dodatku to tak będziesz musiał go kupić.

Opublikowano

Witam, szybkie pytanie, wlasnie kupilem GW2 widzę że będzie dodatek, na stronie jest opcja "pre-purchase" czy będę musiał go potem dokupić? :|

Dodatek doda nową klasę, sporą mapę, guild halle, living story raczej też się będzie dziać na nowym terenie etc... Kupować go nie będziesz musiał, ale jak chcesz grać w tą grę dłużej niż jeden miesiąc to nie widzę innej opcji niż kupienie go :P

71e6d390a9ea69700661668b284f3652a2f3e5d1

 

 

Opublikowano

Mogłeś kupić sam dodatek, cena w zasadzie ta sama co podstawki a zawiera i ją. 

Imo do dłuższej zabawy dlc wymagane, bo póki co nie ma co robić. 

­

Opublikowano

No, jak masz podstawkę i kupisz dodatek w pp, to logiczne że dostaniesz dostęp po premierze + pewnie jakieś bonusy. Btw. dodatek zawiera w sobie podstawkę jak coś.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...