Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostane TGM/GM - Przeczytaj Warto ! :)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cooltext1_naqraxe.png


Na początku mojego podania chciałbym się przedstawić.Mam na imię Dawid i mam 19lat, chodzę do Technikum informatycznego. Pochodzę z Katowic.Na co dzień rozwijam swoje doświadczenie i wiedzę o grze Metin2.  . Interesuje się sportem ,obecnie 3-letni staż w sztuce walki ,, Kick Boxing,, 


Jestem osoba sprawiedliwą ,która każdego traktuje równo ,bez względnie na sytuacje ,miejsce i czas.Mam poczucie humoru ,lubię sobie pożartować i pośmiać.Potrafię każdego zrozumieć ,każdy błąd i okoliczności.Zawsze służę pomocą w trudnej sytuacji i miejscu.Nie obrażam innych ,nikogo nie faworyzuję tzn. jestem dla każdego taki sam i nic więcej.Ciesze się życiem i to co w nim mam ,nie kłamie.Umiem się zachować w odpowiednim miejscu i wspierać w trudnych chwilach.Jestem osobą pracowitą ,dążącą do celu bezwzględnie.Z radością wykorzystuje swój czas.Umiem się poświęcić dla innych.Wiem też co znaczy zaczynać wszystko od ZERA! Podanie pisze tyko z nudów - nie mam co robić ,więc chce poszukać jakiegoś zajęcia ,o którym mam pojęcie.Nie jestem najlepszy ,ale jednak chce się podołać w tym zadaniu.Interesuje się robieniem stron internetowych. (Myślę że wystarczy)


 


cooltext1_naqraar.png


Moim najwyższym osiągnięciem w Metin2PL jest: Wojownik 103lvl..Nick mojej postaci to Incaritate. ,serwer - 52 ,,Andros,,.Byłem raz TGM na serwerze NestiaMT2 oraz GM na serwerze Vengard.pl  :) . I team był ze mnie zadowolony,Byłem właścicielem własnych serwerów Hamachi.Moja znajomość komend jest wystarczająco duża aby być GameMasterem.W metin2 gram około 6 lat.I myślę że mam spore doświadczenie na temat Metin2.


Poza tym oferuję : 


 


 >Monitorowanie forum,

>Pilnowanie porządku w grze,

>Aktywność od 4 do 12 godzin,

>Służył pomocą w każdej chwili

>Organizowanie eventów,

>Pomoc graczom,


wyłapywanie i weryfikowanie bugów i błędów gry bez dostępu do plików serwerowych

> utrzymywanie kontaktu z graczami

> zapewnianie pomocy technicznej graczom

> pośrednictwo między graczami a administracją serwera

 

Dane techniczne :


 

-Mikrofon + TS3? - Jest.

-Wolny czas 3-4h dziennie? - Jest.

 



 

Kontakt:

Forum.

GG - 42598558

Opublikowano

Hoho Nice, ogarnięty jesteś ;)

JA TESZ WCHUJ OGARNIENTY JESTEM A POSADY NIE DOSZTALE

 

 

oczywISCIE POLECAM TEGO PANA PRACOWAL U MNIE POD BIURKIEM

Opublikowano

JA TESZ WCHUJ OGARNIENTY JESTEM A POSADY NIE DOSZTALE

 

 

oczywISCIE POLECAM TEGO PANA PRACOWAL U MNIE POD BIURKIEM

Emm prosze moderatora oczywiście o usunięcie tego komentarza i konkretnego warna :) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...