Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd Połonczenia Się Z Serwerem Na Easymetin2


AizzeN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Kiedy loguje się na własne konta to przy logowaniu pisze "Błąd połączenia z serwerem" -.- ( EASYMETIN2(bot) problem z s23)

Mam wgrany s23 wraz z obejściem nie działa. (inne serwery działają).

Mam neostrade 2mb.

Kiedy odpalam normalnego metina z torrentem wszystko działa.

Może ktoś mi pomóc w tej sytuacji, a na pewno pomocnik dostanie 5* i +.

Pozdro

 

PS:

Na bocie obok CH1-4 są "..."

A z torrentem pisze NORMAL.

Ciągnij mi drut* oraz ssij moje świerze jajc*.

Ty cw*lu jeb*ny żeby cię ktoś zaj*bał. Żebyś zdych*ał śmi*ciu pierd*lony.

To RMCF1902 F*ck You

Opublikowano

Wgrałeś pliki locale od bota i potem storrentowałeś metina ? -.-"

 

Zainstaluj metina jeszcze raz wklej locale od bota i nie torrentuj metina ...

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

siema. tez mam taki problem;/ gram od 2 dni na botku dzis wchodze i nie działa serv.;/ metin byl reinstalowany bot tak samo.. pomozcie chce se poexpic ;PP czekam na odpowiedz szybka;P

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

5 i + się należy za podpowiedzenie :)

 

U mnie wystarczyło

1. Zainstalować od nowa metina z 2008 roku (całkiem inny folder gdzie stary metin był zainstalowany).

2. Włączyć normalnie metina (standardowe ustawienia) i storrentowałć metina.

3. Wgrać locale w pack i wgrać obejście.

 

by AizzeN

Ciągnij mi drut* oraz ssij moje świerze jajc*.

Ty cw*lu jeb*ny żeby cię ktoś zaj*bał. Żebyś zdych*ał śmi*ciu pierd*lony.

To RMCF1902 F*ck You

Opublikowano

MI robi tak ze po wgraniu locale przstaje dzialac... chyba trzeba nowy plik locale zalatwic

789290350.png

woj.gif

100 [ V ]

200 [ V ]

300 [ V ]

400 [ V ]

500 [ V ]

600 [ V ]

700 [ V ]

800 [ X ]

Opublikowano

Przychylam się do up wyżej.

Teraz mam tak że expi "TEN" bot tylko do 5 lv ! nawet gdy wgrałem te locale do polskiej wersji metka.

Dalej nie działa !!

 

Proszę o upate bota (locale).

Pozdro

Ciągnij mi drut* oraz ssij moje świerze jajc*.

Ty cw*lu jeb*ny żeby cię ktoś zaj*bał. Żebyś zdych*ał śmi*ciu pierd*lony.

To RMCF1902 F*ck You

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...