Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy to możliwe, że nie dostałem e-maila o banie?


Łu Kasz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Opisz dokładnie o co ci chodzi! Skąd mamy wiedzieć czy nie pomyliłeś działu i nie grasz w lola/cs'a :D???

Opublikowano

Opisz dokładnie o co ci chodzi! Skąd mamy wiedzieć czy nie pomyliłeś działu i nie grasz w lola/cs'a :D???

Ja p******e, proste pytanie.

Dostałem bana i nie mam emaila z informacją dlaczego.

Jak to mozliwe?

Opublikowano

Ja p******e, proste pytanie.

Dostałem bana i nie mam emaila z informacją dlaczego.

Jak to mozliwe?

Zadałeś pytanie w tak gówniany sposób, że nie trudno się pomylić o co Ci chodzi.

Dowiedz się jaki e-mail był przypisany do konta, sprawdź dokładnie pocztę, a jak dalej nie znajdziesz wiadomości to zgłoś się z tym problem do supportu.

Opublikowano

Zadałeś pytanie w tak gówniany sposób, że nie trudno się pomylić o co Ci chodzi.

Dowiedz się jaki e-mail był przypisany do konta, sprawdź dokładnie pocztę, a jak dalej nie znajdziesz wiadomości to zgłoś się z tym problem do supportu.

Super, właśnie taką odpowiedź sobie wymarzyłem.

Dzięki!!!!

Opublikowano

Dostales bana z automatu poprzez logi hs @Łu Kasz

 

Coś takiego jest możliwe? Mi często wywala Hack Detected przez antywirusa i co z tego, włączam metina ponownie i po sprawie, więc wątpie, żeby z automatu bana dostał

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...