Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dziewczyny gorsze od chłopaków? - Zmiana warty w XXI wieku.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zajebiscie, zobaczyliscie jeden artykul i na tej podstawie juz stwierdziliscie, ze kobiety sa gorsze od facetow, legit. manipulacja jak 5 letnimi dziećmi. zawsze bylo tak, ze sa srodowiska mniej i bardziej patologiczne w obydwu płciach, a to na kogo trafiacie w wiekszej ilosci ksztaltuje waszą opinie ale ni jak ma się do rzeczywistosci. Sa normalne porzadne kobiety i k***y, faceci tak samo, dziękuje dobranoc mozecie juz zamknac.

Opublikowano

Prawdę mówiąc, rzygać mi się chce tym wszystkim. Jebie się ludziom w głowach.



 

 

-Dlaczego nikt nie chce reagować?

 

 


Dlatego iż napastnikami były osoby płci żeńskiej.

 


 

 


-Dlaczego kobiety teraz stają się bardziej agresywne niż chłopacy?

 

 

Zapewne nie wszystkie, ale można zauważyć, że jest to już większość.

 


-Czy nie można się czuć bezpiecznie nawet w zatłoczonym miejscu publicznym?

 

 

Nie, dziś trzeba nosić dwa noże w kieszeni, bo pierwszego ktoś może ukraść.

Dbmy4Vg.png?1

Opublikowano

Niestety w naszym kraju jest coraz gorzej. A policja również się boi reagować ponieważ jedna omyłka i ludzie odrazu ich zgłaszają dajmy na to. Nie jestem po stronie tych którzy biją ludzi za niewinność itd. Ale niektórzy przesadzają poprostu. Nasze polskie prawo jest poprostu śmieszne i tyle. Wyobraźcie sobie 10 typków z nożami przeciwko 2 policjantom.. Ale oczywiście nie mogą pierwsi strzelić. Policjanci to również ludzi i boją się o swoje życie. Polecam chodzić z karabinem po mieście.. Nie przecież to jest nie legalne ale jak już ktoś chciałby zdobyć to nielegalnie to by zabijał ludzi a kto mu podskoczy ? Zanim coś z nim zrobią zdąży zabić około 50 osób... Nic nie zrobimy w tym kierunku, nasze polskie władze mają BOR więc "wywalone" a co ich obchodzą inni ludzie ? Martwią się tylko o swój stołek. Niestety takie są nasze polskie realia dziękuję za przeczytanie i pozdrawiam Krzysiek.

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Opublikowano

"Karyny" - widzę, że mamy groźnego wykopka.

Nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że byla taką samą patolą jak reszta. W biały dzień pod moim oknem skatowano przypadkowego przechodnia, jak dobrze pamiętam nie przeżył. Też powiesz, że był takim samym patologicznym elementem?

Powodem jest pewnie łatwiejszy dostęp do dopalaczy i innych środków odurzających, kiedyś tego nie było.

Pół życia spędziłem z takimi ludźmi. Wiem, że nie atakują przypadkowych przechodniów bez powodu, szczególnie nie w pieprzonym tramwaju.

 

A jeśli były nafurane dopalaczami to zmienia postać rzeczy bo mogły dziewuchę zabić, ale tego nie ma jak stwierdzić.

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

-Dlaczego nikt nie chce reagować?

 

Ludzie nie lubią szukać problemów na siłę poza tym to jest niecodzienna sytuacja i człowiek w szoku potrzebuje chwili na odpowiednią reakcję.

 

-Dlaczego kobiety stają się agresywniejsze niż chłopacy?

 

Myślę, że są to skrajne przypadki patologii.

 

-Czy nie można czuć się bezpiecznie nawet w zatłoczonym miejscu publicznym?

 

Tak naprawdę nigdzie nie jest w 100% bezpiecznie / czynniki losowe.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Jak faceci teraz zamiast pobdic i zagadac do laski pisza na spotted o tym ze widzieli fajna laske i chca sie spotkac to czego ty sie spodziewasz?

A wiadomo ze nie przepychany komin nurtuje włascicielki:D

Opublikowano

Zwykła rozpuszczona patologia z Warszawy. Nie żebym miał coś do Warszawian ale rozpuszczone dzieci takie są. Zwłaszcza dziewczyny co ja miałam pierwsza tą bluzkę

Opublikowano

-Dlaczego nikt nie chce reagować?

Wydaje mi się, że po prostu boją się, iż oni oberwą lub ta obrona obróci się przeciwko niemu/niej. Czasem jak chce się dobrze to wychodzi jeszcze gorzej :P

 

-Dlaczego kobiety teraz stają się bardziej agresywne niż chłopacy?

Hmm, zazdrość? Dziewczyny nie są już takie kobiece (mam na myśli taką delikatność, nie wiem jak to określić .__.).

 

-Czy nie można się czuć bezpiecznie nawet w zatłoczonym miejscu publicznym?

Nie można. Co ostatnio często widać na filmikach.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...