Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zwycięska skórka dla ADC!


Mileno

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do kalisty było by OP xD

Btw. kiedy się kończy sezon? xD


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Opublikowano

hmm, obstawiam Kalistę, bo ma mało skinów i dobrze ora.

 

Ashe ma już Zwycięską.

Ashe nie ma zwycięskiej czy ja o czymś nie wiem

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

Najlepiej byłoby dla mnie, gdyby to Jinx otrzymała skina victorious.

Opublikowano

Jinx lub Kalista VAYNE, oby któraś z tych postaci * - *

Opublikowano

Dwa ostatnie victoriusy byly dla pań (morgana, elise) może pora na jakiegoś pana? Draven/graves/ez/corki? Ale nie ukrywam. Liczę na vayne

Opublikowano

Nie no fajna byłaby Vayne, ale dla odmiany taki Draven dostał ostatnio skina to odpada Ezreal tak samo ma masę skinów... Vayne w sumie idealnie pasuje do takiej roli

Opublikowano

Liczę na kalistę i jestem niemal pewny że jeżeji jakiś adc ma dostać-będzie to ona a to z kilu powodów

-Częsty pick na LCS

-Częsty pick na High elo

-Ciągle w patchach jest balansowana (nerfiona 90% ad w aa to jest dosyć dziwne rozwiązanie)

mniej więcej tak samo było z Elise

Opublikowano

Połowa seoznu, a oni już wiedzą kto dostanie skina >.< W tamtym sezonie gadali, że do yasuo będzie heheh 
Na moje to fejk, ale jak już ma być adc to sivir/varus

Opublikowano

sezon 3 ludzie grali elise była op -skin do elise

sezon 4 ludzie grali morganą -skin do morgany

sezon 5 sivir meybe?

 

w sezonie 4 wcale tak często morganą nie grali , były częstsze picki niż ona

 

ja obstawiam Jinx lub Kalistę

JINX:

była bardzo często pickowana na LSC dopóki nie dostała tego głupiego nerfa , po prostu rozwalała system , świetnie sprawdza się w obecnej mecie

po osiągnięciu 16lvl + strach do niej podchodzić

Kalista :

częsty pick na lcs , ban ratio ma chyba 61% o ile dobrze pamiętam , w wyższych dywizjach to kosa jak ktoś ogarnia , + można nią carrować 3v5

 

 

wątpię że skina dostanie vayne gdyż ostatnio dostala , a ma też całkiem sporo , to samo sivir i ashe

na Varusa riot patrzy teraz jak na midleinera więc on też raczej odpada , quinn bardzo małe pick ratio ,

Ez ma sporo skinów w tym ten legendarny czy jak się tak zwie

 

 

Ventual a gdzie ty taką głupotę wyczytałeś że vayne ma największe pickratio ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...