Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Korwin wykonuje rzymski salut i parafrazuje hasła trzeciej rzeszy w europarlamencie.


hrabia14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Tak, wiem. Oczywiście "hurr wyrwane z kątekstu durr".

Jakim skurwem umysłowym trzeba być, żeby popierać tą spierdolinę?

 

wykop zostaw na wykopie

Opublikowano

 

Tak, wiem. Oczywiście "hurr wyrwane z kątekstu durr".

Jakim skurwem umysłowym trzeba być, żeby popierać tą spierdolinę?

Może mi się coś pojebalo, ale ty przypadkiem kiedyś nie popierałes Korwina? 

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

Może mi się coś pojebalo, ale ty przypadkiem kiedyś nie popierdałes Korwina? 

pojebało ci się, hrabsą zawsze był przeciw i prowadził zawzięte dyskusje z fanatykami korwina xD

Opublikowano

pojebało ci się, hrabsą zawsze był przeciw i prowadził zawzięte dyskusje z fanatykami korwina xD

hrabia chyba dorabia jak troll z PO 

Deus vult

Opublikowano

przynajmniej nie robił za nic bezwartościowego nieudolnego kuca 

Korwin ośmieszył lewaczków w ich kościele a oni jeszcze buldupią xD

Deus vult

Opublikowano

Korwin pokazał jakiś tam nazi znak czy c**j wie co on tam se machnął - jezu co za debil ja jebix 

Inne polityke pokażo taki znak - c**jmjetoniechserobiocochcozodzieje.mp4

no jesteście pojebani :v

Opublikowano

Jaki jest cel tego tematu?

wyzywanie, udawanie że lewaki mają racje a korwin jest be i fu i to też złodziej bo ciągnie kase z eu, korwin to nazi feminizi nazista i c**j wie co tam jeszcze, a czemu pytasz?

Opublikowano

wyzywanie, udawanie że lewaki mają racje a korwin jest be i fu i to też złodziej bo ciągnie kase z eu, korwin to nazi feminizi nazista i c**j wie co tam jeszcze, a czemu pytasz?

Ile razy można to pisać ze Korwin ciśnie beke tam w unii u lewaczków a oni biorą to na serio i uważają że popiera hitlera.

Deus vult

Opublikowano

Ile razy można to pisać ze Korwin ciśnie beke tam w unii u lewaczków a oni biorą to na serio i uważają że popiera hitlera.

ćśśśś nie spinamy się ćśśśś

Opublikowano

Ile razy można to pisać ze Korwin ciśnie beke tam w unii u lewaczków a oni biorą to na serio i uważają że popiera hitlera.

to raczej w unii cisną bekę z korwina xD
Opublikowano

Jedna rzesza, jeden naród, jeden wódz - programy III rzeszy i unii europejskiej. Wszystko w obu tych obozach ma być takie same, a niewiele osób m.in Prezes JKM ma odwagę o tym mówić wprost.

805491408806070489277.png


Opublikowano

hrabia chyba dorabia jak troll z PO 

Może. Przynajmniej dorabiam a nie jestem jebanym pasożytem, który ciągnie hajs od rodziców jednak w sprawach ekonomii szczeka najgłośniej, jak w zwyczaju mają robić to kuce z elektoratu kurwina.

 

 

Ile razy można to pisać ze Korwin ciśnie beke tam w unii u lewaczków a oni biorą to na serio i uważają że popiera hitlera.

Nikt tego nie bierze na serio, no chyba, że jest planktonem. Chodzi o to, że Korwa jest tak żałosnym politykiem, że bez skandali i populizmów w ogóle się nie liczy i wszyscy mają go w dupie.

 

To chyba pierwsza wzmianka o korwinie od czasu jak ujebał wybory prezydenckie, schował się pod kamień i żeby o sobie przypomnieć to postanowił zahajlować w parlamencie bo jest taki walczący z systemem.

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Może. Przynajmniej dorabiam a nie jestem jebanym pasożytem, który ciągnie hajs od rodziców jednak w sprawach ekonomii szczeka najgłośniej, jak w zwyczaju mają robić to kuce z elektoratu kurwina.

 

 
Nikt tego nie bierze na serio, no chyba, że jest planktonem. Chodzi o to, że Korwa jest tak żałosnym politykiem, że bez skandali i populizmów w ogóle się nie liczy i wszyscy mają go w dupie.

 

To chyba pierwsza wzmianka o korwinie od czasu jak ujebał wybory prezydenckie, schował się pod kamień i żeby o sobie przypomnieć to postanowił zahajlować w parlamencie bo jest taki walczący z systemem.

podziwiam cię jak bardzo potrafisz wkurwić kuca, ticz mi

Opublikowano

Jakim skurwem umysłowym trzeba być, żeby popierać tą spierdolinę?

Uważasz to za poprawną inicjację dyskusji?

Jak nie chcecie mieć zamykanych tematów to dyskutujcie, a nie tylko się obrażacie i właściwie nic więcej. 

76561198093115115.pngAddFriend.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...