Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak szybko znajdować złoża rudy Titanium ?


xvxmaciekxvx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukaj ich złoża na poziomie lawy, czasami po jaskiniach możesz spotkać npc, który sprzedaje różne przedmioty, w tym spelunker glowstick, które są bardzo przydatne do kopania. Jak trzymasz w lapce spelunker glowstick[albo rzucisz], to pokazuje Ci najbliższe ory, niestety one są tylko podświetlone złotą poświatą.

Opublikowano

Wystarczy użyć: http://terraria.gamepedia.com/Spelunker_Potion

 

da mikstura daje efekt X-Raya z Minecraft... z tym wyjątkiem że w Terrari jest ona dostępna legalnie xD

do stworzenia jej potrzebujesz:

 

butelkę z wodą...

1x Moonglow

1x Blinkroot

1x Gold albo Platinium Ore ( czysty niewykopany surowiec )

 

efekt bedzie trzymał się przez 5 minut...

 

jak już zrobisz potiony...

 

1. Wykop duża przestrzeń ( Tunele jaskinie itp. )

2. Wypij potiona

3. lataj po wcześniej wykopanych jaskiniach i patrz gdzie są surowce... 

 

tym sposobem szybko wykopiesz Tony Tytanu albo Adamantytu :)

( kop na wysokości Lavy ( tak jak powiedział pan wyżej ) )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...