Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dyskoteka w podstawówce = Gang Albanii...?


`Penero

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemano,

Od początku wiedziałem że gangiem albanii jarają sie tylko dzieci i niedorozwoje mózgowe ale to co znalazłem na youtube u SerafinTV mnie dobiło :)

nie muszę nic więcej dodawać.. reszte dowiecie się z filmu.

 

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

Opublikowano

@iexplore.exe to twój kolega? Taa, Gangu Albanii słuchają zazwyczaj dzieci. Nawet jak był taki hype na ten "Gang Albanii" mi się wcale nie podobało i wkurzało gdy ktoś obok tego słuchał.

1

2

3

 

Opublikowano

­Nie rozumiem, co Wam się tak mocno nie podoba w Gangu Albanii.. Bity mają wykurwiste, teksty są co prawda proste ale muzyke robią fajną. Ale nie dziwie sie w sumie, wszystko co fajne i ma prawo być modne jest hejtowane w tym zjebanym kraju.

 

A takie zachowanie w gimnazjum to nic nowego. Kiedyś się puszczało Peje, teraz Gang Albani

Opublikowano

Każdy niech tam sobie słucha czego chce, jedyny problem w tym że teksty Gangu Albanii nie są odpowiednie dla dzieci.

Opublikowano

Każdy ma inny gust. Ja np. nie przepadam za takimi klimatami. Nie mam też nic do tych osób, które tego słuchają, ale kiedy robią to dzieci w wieku do lat 12 - to już jest lekka przesada ( nawet i w gimnazjum nie wiem czy coś takiego powinno mieć miejsce )

Opublikowano

Sam słuchałem ganu albani i nie widzę w tym nic złego, muza jak muza .. gimby pojebane robią cyrki .. nie jestem chory umysłowo..

Sam żeś pierdolnięty umysłowo skoro myślisz że ta muza czy inna (bo tobie się nie podoba) jest dla upośledzonych

Opublikowano

­Nie rozumiem, co Wam się tak mocno nie podoba w Gangu Albanii.. Bity mają wykurwiste, teksty są co prawda proste ale muzyke robią fajną. Ale nie dziwie sie w sumie, wszystko co fajne i ma prawo być modne jest hejtowane w tym zjebanym kraju.

 

A takie zachowanie w gimnazjum to nic nowego. Kiedyś się puszczało Peje, teraz Gang Albani

 

chyba kpisz

Opublikowano

Podzielam zdanie harnasia, Alibaba zrobił z*******e bity, a Popek napisał świetne teksty, które wpadają w ucho. Ponadto fajna taka odskocznia od ponurych nut Chady czy Rysia.

805491408806070489277.png


Opublikowano

Podzielam zdanie harnasia, Alibaba zrobił z*******e bity, a Popek napisał świetne teksty, które wpadają w ucho. Ponadto fajna taka odskocznia od ponurych nut Chady czy Rysia.

Takie teksty może zrobić nawet ślepa małpa nie znająca się na muzyce (i tego typu fanów popek ma ;) )

Smętne teksty? Proszę mamy innych świetnych raperów: Hans, Deep, Paktofonika. Z zagranicy Eminem człowieku mało wiesz o muzyce :(

r9wfFzB.png

Opublikowano

Każdy słucha tego co chce i tak powinno zostać.

..i ogląda też co chce?

Ty dzieciom będziesz puszczał pornusa zamiast bajek?

 

Wyobraź sobie że takie dzieciaki podpierdolą starszemu rodzeństwu fete i będą lecieli w tango xD

wtedy będzie kroplówka nad głową kro kro kroplówka nad głową, jade na ojom ja ja jade na ojom

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

Opublikowano

Osobiście mnie się to nie podoba, a co do dzieci słuchających tego typu rzeczy, nie wiem jak się zbytnio odnieść, gdyż dopiero za parę lat dowiemy się jak to wpłynęło na ich psychikę, jednakże możemy się domyśleć, iż wynik będzie raczej negatywny.

 

Ogólnie pamiętam jeszcze ,,Będę brał Cię w aucie", ale też podkreślę, tekst był mniej dosłowny.

Dbmy4Vg.png?1

Opublikowano

Takie teksty może zrobić nawet ślepa małpa nie znająca się na muzyce (i tego typu fanów popek ma ;) )

Smętne teksty? Proszę mamy innych świetnych raperów: Hans, Deep, Paktofonika. Z zagranicy Eminem człowieku mało wiesz o muzyce :(

Fajnie tylko, że Paktofonika to nie raper tylko były polski zespół. Ponadto naucz się czytać ze zrozumieniem.

805491408806070489277.png


Opublikowano

chyba kpisz

-Słuchali Peje=Hejt

-Słuchali Hemp Gru=Hejt

-Słuchają Gang Albanii=Hejt

 

@top

Przecież to nie od dziś w podstawówce słucha się rapu, jak ja chodziłem do podstawówki to słuchali peje, hemp gru, firma JP a tam na pewno nie śpiewali o stokrotkach i miłości ;), najlepiej jak każdy będzie słuchał to co lubi i nie oceniał innych proste. 

Opublikowano

Niby to tylko muzyka... ale żeby dzieci z podstawówki słuchały Gangu Albanii z takim "przekazem" i słownictwem to jakaś katastrofa. Aż strach pomyśleć co z nich wyrośnie za dziesięć lat.

Opublikowano

..i ogląda też co chce?

Ty dzieciom będziesz puszczał pornusa zamiast bajek?

 

Wyobraź sobie że takie dzieciaki podpierdolą starszemu rodzeństwu fete i będą lecieli w tango xD

wtedy będzie kroplówka nad głową kro kro kroplówka nad głową, jade na ojom ja ja jade na ojom

Nie napisałem, że każdy OGLĄDA co chce, tylko każdy SŁUCHA tego czego chce, więc nie przypisuj mi rzeczy, o których nie pisałem, ale szczerze wątpię by dzieci wolały obejrzeć film pornograficzny, niż bajkę.

Skoro komuś się podobają takie teksty albo nawet sama muzyka to nie widzę powodu, żeby komukolwiek tego zabraniać. Jeszcze 15 lat temu dzieci słuchały Peji i wyrośli na normalnych ludzi (co prawda nie wszyscy, ale na pewno nie jest to kwestia tego czego słuchali).

 

Opublikowano

­

 

Takie teksty może zrobić nawet ślepa małpa nie znająca się na muzyce (i tego typu fanów popek ma ;) )

Smętne teksty? Proszę mamy innych świetnych raperów: Hans, Deep, Paktofonika. Z zagranicy Eminem człowieku mało wiesz o muzyce :(

 

 

HANS DEEP PAKTOFONIKA BYŁA MODNA K***A 10LAT TEMU. TERAZ TAKICH RZECZY SIE NIE SŁUCHA xD

 

 

Ludzie są zbyt ograniczeni umysłowo z tego co widze by przyjąc do wiadomości, że taki rodzaj muzyki jaki robi Gang Albanii moze sie dobrze przyjac.

Opublikowano

­

 

 

 

HANS DEEP PAKTOFONIKA BYŁA MODNA K***A 10LAT TEMU. TERAZ TAKICH RZECZY SIE NIE SŁUCHA xD

 

 

Ludzie są zbyt ograniczeni umysłowo z tego co widze by przyjąc do wiadomości, że taki rodzaj muzyki jaki robi Gang Albanii moze sie dobrze przyjac.

 

Muszę Cię zawieśc, Paktofonika może tak bo magik nie żyje a grupa już nie tworzy. Ale Deep i Hansu tworzą dalej, tylko już nie muzykę podobną do "to my polacy" czy innej produkcji 52, coś lepszego. Płyta NEO tylko żeby ją zrozumiec potrzeba wiedzy historycznej i nie tylko ale też logiki. Solowa płyta hansa "8" wbija w fotel, gdyby takiej muzyki słuchało społeczeństwo Polska byłaby w topce "mądrych" państw. Słuchając popka ograniczasz się umysłowo jak to napisałeś i w głowie masz tylko "pizda nad głową". 0 myślenia, 0 logiki, 0 muzyki. To co robi popek to tylko zabawa która w szkołach nie powinna byc puszczana bo to właśnie jest taka wytwórnia bezmyślnych bachorów...

r9wfFzB.png

Opublikowano

Gang Albanii... Hm... raz hejtowany, raz chwalony :P

O gustach się nie dyskutuje, jednemu się podoba, drugiemu nie.

Fakt, ich teksty nie są jakieś super, są wulgarne, czasami obraźliwe. Ja w ich muzyce nie dostrzegam jakoś niczego nadzwyczajnego, zwyczajny rap. Lecz denerwuje mnie ich szpan marichuaną, alkoholem itd.. Jak kto lubi :P

Opublikowano

Gang Albanii, czyli zbiór największych idiotów w przemyśle muzycznym. Zabawny Popek, który nie potrafi sklecić jednego zdania i robi z siebie debila, okaleczając własny ryj i podrabiając Die Antwoord (czarne jak smoła oczyska i inne)

Alibaba, znany też jako Robert M. (bądź "woda za 1.50" czy "coś podpierdolę i będę udawał, że to moje") który jest bardzo biedny i nie stać go na wodę w butelce. Jego fani, urządzili mu 3 lata temu zbiórkę na wymienioną wcześniej wodę. Borixona nie kojarzę, bo nie słucham tego typu "twórczości" i nie palę papierosów, więc (siłą rzeczy) się nie wypalę.

Typowy zespolik dla gimnazjalistów, szybko o nich gimblandia zapomni.

 Ghost1225.gif                               

                 

 Pomogłem? To cud! Daj lajka, by uczcić to niecodzienne wydarzenie.

ale papieża to ty szanuj

Opublikowano

Gang Albanii... Hm... raz hejtowany, raz chwalony :P

O gustach się nie dyskutuje, jednemu się podoba, drugiemu nie.

Fakt, ich teksty nie są jakieś super, są wulgarne, czasami obraźliwe. Ja w ich muzyce nie dostrzegam jakoś niczego nadzwyczajnego, zwyczajny rap. Lecz denerwuje mnie ich szpan marichuaną, alkoholem itd.. Jak kto lubi :P

 

To fakt. Grupa jest jakaś taka zwyczajna, niczym się nie wyróżnia, a zyskała strasznie dużą popularność, większość ich widowni pochodzi z gimnazjum i podstawówki. Nie rozumiem tylko jakim cudem, czym się mogą wyróżniać. Słabymi tekstami? Mam wrażenie że z polskich grup jest o tym większa mowa niż o nawet Kabanosie czy Acid Drinkers.

 

Gang Albanii, czyli zbiór największych idiotów w przemyśle muzycznym. Zabawny Popek, który nie potrafi sklecić jednego zdania i robi z siebie debila, okaleczając własny ryj i podrabiając Die Antwoord (czarne jak smoła oczyska i inne)

Alibaba, znany też jako Robert M. (bądź "woda za 1.50" czy "coś podpierdolę i będę udawał, że to moje") który jest bardzo biedny i nie stać go na wodę w butelce. Jego fani, urządzili mu 3 lata temu zbiórkę na wymienioną wcześniej wodę. Borixona nie kojarzę, bo nie słucham tego typu "twórczości" i nie palę papierosów, więc (siłą rzeczy) się nie wypalę.

Typowy zespolik dla gimnazjalistów, szybko o nich gimblandia zapomni.

 
Zapewne będzie tak samo jak z Bonusem BGC czy Bonzo. Kto o nich jeszcze pamięta? Czy chociażby o "Jesteś Bogiem" i podjar gimbazy na PFK, który potrwał nie więcej niż 3 miesiące.
Opublikowano

-Słuchali Peje=Hejt

-Słuchali Hemp Gru=Hejt

-Słuchają Gang Albanii=Hejt

 

@top

Przecież to nie od dziś w podstawówce słucha się rapu, jak ja chodziłem do podstawówki to słuchali peje, hemp gru, firma JP a tam na pewno nie śpiewali o stokrotkach i miłości ;), najlepiej jak każdy będzie słuchał to co lubi i nie oceniał innych proste. 

 

>słuchali Mansona = hejt

>słuchali Nirvany = hejt

>słuchali Madonny = hejt

>słuchali Biebera = hejt

>słuchali One Direction = hejt

 

Zastanów się co mówisz, każdy ma swój gust muzyczny i nie powienien przejmować się hejtami.

W temacie jest prowadzona dyskusja nt. w/w zespołu.

Osobiście słucham muzki pop/rock i mam gdzieś określenia aka "rozpieszczona gwiazdeczka" albo "narkoman".

Co do Gangu Albanii - dla mnie jest to po prostu idiotyzm. Piosenki pt. "pizda nad głową" powinny być do przesłuchania na serwisach typu YouTube dla osób powyżej 18 lat, oczywiście po przesłaniu skanu dowodu osobistego.

Opublikowano

@Frezer212

 

ale zrozum to że za kilka lat takie dzieci będą zażywać narkotyki typu kokaina, mefa, amfa, wujo itd..

napadać na banki

a w Polsce będą się czuli jak w Dubaju xD

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...