Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tęcza, flaga, neutralność? - Co sądzicie o zmianie profilowego na wspierający, bądź przeciwny prawu do związków homoseksualnych?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zróbcie teraz avatar dot. tej tolerancji i homofobii ' a ja mam to w dupie ' xDD

 

Btw. do wszystkich co myślą, że to jest kwestia wyborów, zakładając, że nie ma tutaj biseksualistów, to zróbcie tak *od teraz staje mi tylko na ludzi płci męskiej, a po obejrzeniu mojego ulubionego pornosa, wcale mi nie stanie, ani nawet o tym nie pomyślę...

To nie kwestia wyboru.

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

W zainteresowaniach nauki ścisłe a tu pokazuje jakie poglądy średniowieczne  :D  To zdecyduj się

 

W zainteresowaniach nauki ścisłe a tu pokazuje jakie poglądy średniowieczne  :D  To zdecyduj się

Przecież naukowcy/ lekarze dawno już uznali że homoseksualizm to choroba. Więc sorki ale CI się nie udało. (beka)

Deus vult

Opublikowano

Przecież naukowcy/ lekarze dawno już uznali że homoseksualizm to choroba. Więc sorki ale CI się nie udało. (beka)

 

Nieaktualne od 30 lat. 

 

Skoro to choroba to poproszę jakieś źródła nt. epidemiologii, profilaktyki, drogi zakażenia, umieralności, LECZENIA

tumblr_inline_nt05diSJ3v1r02w2j_500.gif

Opublikowano

Nieaktualne od 30 lat. 

 

Skoro to choroba to poproszę jakieś źródła nt. epidemiologii, profilaktyki, drogi zakażenia, umieralności, LECZENIA

 

Nieaktualne bo co? Bo zjeby z looby homosiów wyzywali lekarzy od nazistów? Najlepsze jest to że CI co głosowali za wykreśleniem homoseksualizmu chcą wykreślić pedofilie itd nic tylko wieszać.

 

Pełno jest artykułów na necie chodźby 

http://racjapolskiejlewicy.pl/homoseksualizm-jako-choroba-czy-zaburzenie-ktore-mozna-leczyc/5738

Deus vult

Opublikowano

Nieaktualne od 30 lat. 

 

Skoro to choroba to poproszę jakieś źródła nt. epidemiologii, profilaktyki, drogi zakażenia, umieralności, LECZENIA

 

Epidemiologii? Więcej jest tego w krajach, w których jest to dozwolone.

Leczenie? W sumie to polega na pokazanie takiej osobie związków hetero (jakie są plusy, do czego został stworzony itp.), czasami bywa nieuleczalna (zwłaszcza jak ktoś nie chce być wyleczonym). Droga zakażenia - prawdopodobnie jak zespół down'a czy taki autyzm (chociaż ostatnio słyszałem o lekarstwach) to nie da się tym ,, zarazić ''.

Umieralność - ??? nie każda choroba jest śmiertelna.

 

 

Po prostu jako ,, choroba '' większość rozumie to jak grypę, porównujecie to do np. przeziębienia, ale to jest choroba seksualno-psychiczna, albo po prostu jej odmiana - i nie chodzi o to, że dana osoba jest głupsza, bo nie jest tak samo z chorobami psychicznymi, nie jest również jakoś uprzywilejowana jak down, ani dodaje jakiś pozytywnych cech jak np. asperger.

pyhvh7E.png


 


Opublikowano

Do tęczowych avatarów nic nie mam, nie mieszam się w to, ale ustawianie sobie biało-czerwonej flagi z symbolem Polski Walczącej jako znak przeciwstawiania się homopropagandzie to szczyt idiotyzmu. Jaki to ma związek z tą całą akcją? Chyba, że mam jakieś braki z historii i nie doczytałem, że Powstańcy walczyli o wolność przyszłych pokoleń strzelając do gejów...

Co do małżeństw homoseksualnych - bierz sobie człowieku ten ślub z innym facetem, bylebym nie musiał tego oglądać. Adopcja dzieci przez pary homoseksualne? NIE.

Opublikowano

i niby jaki efekt ma przynieść ta cała szopka?

jeżeli unia nakaze wszystkim państwom członkowskim zalegalizowanie związków gejowskich to te sprzeciwy będziecie mogli sobie w dupe wsadzić xD

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

Opublikowano

i niby jaki efekt ma przynieść ta cała szopka?

jeżeli unia nakaze wszystkim państwom członkowskim zalegalizowanie związków gejowskich to te sprzeciwy będziecie mogli sobie w dupe wsadzić xD

 

Ale i tak w końcu by musieli coś z tym zrobić, protesty w każdym kraju byłby bardzo duże. Jeszcze pewnie Watykan by swój grosz do tego dorzucił.

Opublikowano

i niby jaki efekt ma przynieść ta cała szopka?

jeżeli unia nakaze wszystkim państwom członkowskim zalegalizowanie związków gejowskich to te sprzeciwy będziecie mogli sobie w dupe wsadzić xD

Bzdura, Co wy macie z tą UE?Fakt, że stanowione przez nią prawo jest rozumiane jako "umowy międzynarodowe" tak więc są wyżej w hierarchii niż prawo krajowe, ale pamiętajmy, że nadal Konstytucja jest ponad to.A co na temat homo mówi (pośrednio) nasza ustawa zasadnicza?:

 

Art. 18.

Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.

Źródło: Konstytucja RP

 

Powyższy art. nie mówi nic o związku osobników tej samej płci tak więc taki związek nie jest pod ochroną i opieką RP.

 

Jeżeli UE zażądałaby prawnie związków homo w Polsce to nie mogłyby zostać LEGALNIE wprowadzone, bo akty prawa UE są niżej w hierarchii nie mogłyby więc usunąć czegoś nad sobą ;p

 

Co do tematu głupie jest używanie flagi naszego kraju jako symbolu walki z homoseksualizmem.

Opublikowano

Szczerze to wyjebane, do póki nie mogą adoptować dzieci - niech robią co chcą. A co do tęczy to czysta propaganda, to nie jest pokazywanie swojej neutralności, tylko afiszowanie się tym a wręcz prowokowanie przeciwników homoseksualizmu. Jak ktos chce być gejem/lezbijką niech jest, ale chwalenie się tym jest co najmniej chore. A co do tych gimbusów to połowa nawet nie rozumie tej tęczy, tylko taka moda panuje w gimnazjum, a na bycie fejmem trzeba przecież zapracować ;)

                    

                                                  2d0ns76.jpg

                             

A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki.

— Friedrich Nietzsche

Opublikowano

i niby jaki efekt ma przynieść ta cała szopka?

jeżeli unia nakaze wszystkim państwom członkowskim zalegalizowanie związków gejowskich to te sprzeciwy będziecie mogli sobie w dupe wsadzić xD

Już pisałem to wiele razy islam się zajmie gejami już niedługo, a kres unii już jest blisko.

Deus vult

Opublikowano

ludzie wstawiajacy polskie barwy sa chyba jeszcze bardziej zjebani od tych z tęczami, jak można być dumnym z bycia polakiem? to tak jakbym był dumny z bycia niepełnosprawnym albo biednym. kraj, który z potęgi stał się gównem przez swoją żałosną gównianą mentalność a wy się jeszcze tym jaracie bo jacyś debile regularnie gineli w powstaniach, które i tak nic nie wniosły bo były jak wszystko w polsce jak gowno zorganizowane. w ogole nie wiem jak mozna byc dumnym z czegos, na co sie nie mialo wpływu? w tym przypadku z bycia polaczkiem.

Opublikowano

Już pisałem to wiele razy islam się zajmie gejami już niedługo, a kres unii już jest blisko.

 

To samo pisałem, że Islam uwielbia homoseksualistów. Zwłaszcza ubóstwiają skoki homoseksualistów z budynków a następnie ucinanie łbów XDD

Opublikowano

zapewne 9 na 10 osób ustawiających sobie flagę na profilowym nie wie że istnieje więcej niż 1 zwrotka hymnu.

MARSZ NASZ DĄBROWSKI Z ZIEMI POLSKIEJ DO POLSKI!!!

Opublikowano

ludzie wstawiajacy polskie barwy sa chyba jeszcze bardziej zjebani od tych z tęczami, jak można być dumnym z bycia polakiem? to tak jakbym był dumny z bycia niepełnosprawnym albo biednym. kraj, który z potęgi stał się gównem przez swoją żałosną gównianą mentalność a wy się jeszcze tym jaracie bo jacyś debile regularnie gineli w powstaniach, które i tak nic nie wniosły bo były jak wszystko w polsce jak gowno zorganizowane. w ogole nie wiem jak mozna byc dumnym z czegos, na co sie nie mialo wpływu? w tym przypadku z bycia polaczkiem.

2mfx9pk.jpg

 

xDDDDDDDDDDDDDDDD

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

ludzie wstawiajacy polskie barwy sa chyba jeszcze bardziej zjebani od tych z tęczami, jak można być dumnym z bycia polakiem? to tak jakbym był dumny z bycia niepełnosprawnym albo biednym. kraj, który z potęgi stał się gównem przez swoją żałosną gównianą mentalność a wy się jeszcze tym jaracie bo jacyś debile regularnie gineli w powstaniach, które i tak nic nie wniosły bo były jak wszystko w polsce jak gowno zorganizowane. w ogole nie wiem jak mozna byc dumnym z czegos, na co sie nie mialo wpływu? w tym przypadku z bycia polaczkiem.

 

 

Do którego powstania? W Warszawskim wychujali nas Rosjanie, w pozostałych albo był słaby dowódca, albo inne państwa się nie interesowały, albo było zbyt słabe wyposażenie, jedno z powstań zaczęło się od łapanki, więc czego oczekiwałeś? Zwycięstwa? Nie było jak, a to dlatego, że inni mieli nas w dupie - w sumie to taka przestroga na przyszłość. Wiesz czemu spadł do takiego poziomu? To proste - Polska to taki robaczek co innym da wszystko, ale swoim już nie.

 

 

Gdyby nie ten ,, debil '' to nie mówiłbyś po.... a zaraz Ty jesteś ten typ człowieka co ma na historie wyjebane i liczy się własny pępek - w sumie to łatwo poznać. Ja się zastanawiam, czy My dzisiaj nie jesteśmy takimi debilami - dajemy się ruchać rządowi, który nic nie robi.

pyhvh7E.png


 


Opublikowano

ludzie wstawiajacy polskie barwy sa chyba jeszcze bardziej zjebani od tych z tęczami, jak można być dumnym z bycia polakiem? to tak jakbym był dumny z bycia niepełnosprawnym albo biednym. kraj, który z potęgi stał się gównem przez swoją żałosną gównianą mentalność a wy się jeszcze tym jaracie bo jacyś debile regularnie gineli w powstaniach, które i tak nic nie wniosły bo były jak wszystko w polsce jak gowno zorganizowane. w ogole nie wiem jak mozna byc dumnym z czegos, na co sie nie mialo wpływu? w tym przypadku z bycia polaczkiem.

 

Smutna prawda. Bycie Polakiem to czasami jest niekorzyść dla nas. W życiu realnym, gdziekolwiek pojedziesz będzie "Polak? To czemu skarpetek z sandałkami nie nosisz?". W necie, większość gier MMORPG "POLISH NOOB!!!" bo z reguły Polacy tacy są. Niby każdy mówi "Ja taki nie jestem" ale na 10 osób które ewidentnie mówią po Polsku w LoLu, jak coś spierdolą, to zaczynają wyzywać 2 osobę, która ma więcej killi, oraz spamować. W realu też.

 

Taka historyjka. Bóg pyta się Polaka czemu płacze. "Bo sąsiad ma 1000 krów, a ja mam 500". "To dać Ci dodatkowe 500 krów?" "NIE! Niech jemu 500 zdechnie!"

To odzwierciedla w 100% prawdziwego polaka. Smutna prawda, ale coś zrobisz jak nic nie zrobisz....

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Smutna prawda. Bycie Polakiem to czasami jest niekorzyść dla nas. W życiu realnym, gdziekolwiek pojedziesz będzie "Polak? To czemu skarpetek z sandałkami nie nosisz?". W necie, większość gier MMORPG "POLISH NOOB!!!" bo z reguły Polacy tacy są. Niby każdy mówi "Ja taki nie jestem" ale na 10 osób które ewidentnie mówią po Polsku w LoLu, jak coś spierdolą, to zaczynają wyzywać 2 osobę, która ma więcej killi, oraz spamować. W realu też.

 

Taka historyjka. Bóg pyta się Polaka czemu płacze. "Bo sąsiad ma 1000 krów, a ja mam 500". "To dać Ci dodatkowe 500 krów?" "NIE! Niech jemu 500 zdechnie!"

To odzwierciedla w 100% prawdziwego polaka. Smutna prawda, ale coś zrobisz jak nic nie zrobisz....

 

Właśnie dlatego jestem za delegalizacją Polski. Albo chociaż odciąć internet, gaz, wodę i prąd ]:>

tumblr_inline_nt05diSJ3v1r02w2j_500.gif

Opublikowano

Właśnie dlatego jestem za delegalizacją Polski. Albo chociaż odciąć internet, gaz, wodę i prąd ]:>

A wiesz, że niektóre gry i servery zagraniczne ustawiły automatyczną blokadę Polskich IP?

 

Po prosto lepiej zapobiegać niż leczyć hehe

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Smutna prawda. Bycie Polakiem to czasami jest niekorzyść dla nas. W życiu realnym, gdziekolwiek pojedziesz będzie "Polak? To czemu skarpetek z sandałkami nie nosisz?". W necie, większość gier MMORPG "POLISH NOOB!!!" bo z reguły Polacy tacy są. Niby każdy mówi "Ja taki nie jestem" ale na 10 osób które ewidentnie mówią po Polsku w LoLu, jak coś spierdolą, to zaczynają wyzywać 2 osobę, która ma więcej killi, oraz spamować. W realu też.

 

Taka historyjka. Bóg pyta się Polaka czemu płacze. "Bo sąsiad ma 1000 krów, a ja mam 500". "To dać Ci dodatkowe 500 krów?" "NIE! Niech jemu 500 zdechnie!"

To odzwierciedla w 100% prawdziwego polaka. Smutna prawda, ale coś zrobisz jak nic nie zrobisz....

To jest tylko stereotyp. Za granicą jesteśmy dość dobrze postrzegani, byłem w wielu krajach i dużo słyszałem. Mnóstwo ludzi szanuje naszą historie, mają do nas szacunek. Najczęściej jest wspominane to, że jesteśmy niesamowicie gościnni i podziwiają nas, że tyle pijemy i, że potrafimy pić wódkę z piwem, co za granicą jest jest kosmosem. 

 

Co do tęczy... Wszystko jestem wstanie znieść póki nie przekroczy to pewnych granic. Ślub kościelny (nie jestem jakimś pseudo katolem) to już chyba trochę za dużo. Niech sobie żyją razem, ale są też granice tego wszystkiego. To w końcu oni są odchyleniem od normy. Jak tak dalej pójdzie to heteroseksualizm będzie czymś nieludzkim. 

Opublikowano

To jest tylko stereotyp. Za granicą jesteśmy dość dobrze postrzegani, byłem w wielu krajach i dużo słyszałem. Mnóstwo ludzi szanuje naszą historie, mają do nas szacunek. Najczęściej jest wspominane to, że jesteśmy niesamowicie gościnni i podziwiają nas, że tyle pijemy i, że potrafimy pić wódkę z piwem, co za granicą jest jest kosmosem. 

 

Co do tęczy... Wszystko jestem wstanie znieść póki nie przekroczy to pewnych granic. Ślub kościelny (nie jestem jakimś pseudo katolem) to już chyba trochę za dużo. Niech sobie żyją razem, ale są też granice tego wszystkiego. To w końcu oni są odchyleniem od normy. Jak tak dalej pójdzie to heteroseksualizm będzie czymś nieludzkim. 

Już wielokrotnie pisałem że od zawsze homo był uważany za nienormalność i leczyło się to a teraz każdy kto tak uważa to homofob i to on powinien się leczyć. Na własnych oczach oglądamy upadek pewnych zasad i norm/

Deus vult

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...