Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Crafting - na którym poziomie rozwijać, jaki crafting wybrać, co jest opłacalne


fridai86

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kilka pytań wprost:

1. Na którym poziomie powinienem zainteresować się craftingiem w aion?

2. Gram sorcerer-em jaki crafting dla niego? Sam zacząłem robić tailoring tak na wszelki wypadek.

3. Czy któryś z craftingów w które idzie sorcerer jest opłacalny? tzn. czy można na nim zarobić?

Opublikowano

1. Na 65 polecam. Chyba, że wcześniej się nudzisz, w takim razie możesz powoli wbijać poziomy danej profesji.

2 i 3. Najbardziej opłacalna będzie alchemia i gotowanie - wytworzone produkty przeznaczasz głównie na sprzedaż, ale także na własny użytek. Tj. potki, scrolle, jedzonko. Na to zawsze jest zapotrzebowanie, więc szybko wszystko będzie schodzić, a dodatkowo będziesz samowystarczalny, bo nie będziesz musiał kupować "zaopatrzenia" dla siebie.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Kilka pytań wprost:

1. Na którym poziomie powinienem zainteresować się craftingiem w aion?

2. Gram sorcerer-em jaki crafting dla niego? Sam zacząłem robić tailoring tak na wszelki wypadek.

3. Czy któryś z craftingów w które idzie sorcerer jest opłacalny? tzn. czy można na nim zarobić?

1. 60-65

2/3 Alchemia lub Gotowanie.

 

Ogólnie z Craftów to te dwa wymienione z Alchemii masz wszystkie Potki / Scrolle a Soczkiem będziesz ich używał od Ciula. Natomiast z Gotowania (Cooking) masz jedzonka. Niestety jedzonka można kupić za AP więc mniej na tym zarobisz niż na potkach

 

 

UP.

Szybsza o 2 min ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...