Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ArcheAge "Hubris" - filmik gracza "Caen" z serwera (NA) Kyrios


Gość Xanan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie jestem wielkim fanem filmików z gier MMORPG. Powiedziałbym, że większość można zobaczyć raz i do nich nie chcieć wracać lub w ogóle żałować zmarnowanego czasu. Czasem jednak trafia się perełka - filmik, który przyciągnie człowieka na dłuższy czas do ekranu i przy którym siedzi się patrząc jak dziecko na wystawę słodyczy. Przez czysty przypadek trafiłem na ten filmik znaleziony w odmętach YouTube i na początku dość sceptycznie do niego podszedłem. Z czasem jednak zaczęło się robić coraz ciekawiej dlatego postanowiłem się nim tutaj podzielić. Może kogoś zachęci do gry? Może ktoś znajdzie sobie nowe zajęcie inspirując się graczem Caen z serwera (NA) Kyrios? A może kogoś po prostu rozbawi lub przez niektóre rzeczy po prostu odrzuci? Kto wie. Tak czy inaczej...

 

Bez zbędnego gadania - życzę miłego oglądania!

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=sAQds7eIH98

 

Bezpośredni link:

https://www.youtube.com/watch?v=sAQds7eIH98

 

 

/Materiał nie jest mojego autorstwa - znalazłem go na YT i jedynie postanowiłem się nim podzielić jako potencjalny materiał pokazujący co można robić w grze ArcheAge.

Opublikowano

Oh, dzięki Ci za ten filmik! Oglądałam go razem z liderem swojej gildii i stwierdziliśmy, że to mogłaby być całkiem ciekawa zabawa, idealne urozmaicenie od wszystkich trade-runów ;) Kyprosa, nadchodzimy!

71e6d390a9ea69700661668b284f3652a2f3e5d1

 

 

Opublikowano

Oh, dzięki Ci za ten filmik! Oglądałam go razem z liderem swojej gildii i stwierdziliśmy, że to mogłaby być całkiem ciekawa zabawa, idealne urozmaicenie od wszystkich trade-runów ;) Kyprosa, nadchodzimy!

 

Z czystej ciekawości - po której stronie gracie na tej Kyprosie?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...