Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Diamond Rush - No i gdzie to "elohell" i "słabe teamy"?


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bo ja nie znalazłem. Od Bronze I do Gold III w parę dni.

 

Screen z 50 gry (47W/3L):

E24349a.png

 

Historia gier:

oRyz1VQ.jpg

 

No i u @Miszczu podobnie:

B9latZf.png

 

FHzzWFH.png

hJAO5BX.png

jgk227N.png

 

#edit 05.07.2015r

zjoBi9f.png

 

#edit 06.07.2015r

CNxHFxj.png

 

#edit 07.07.2015r

rhXOjih.png

 

#edit 12.07.2015r

PWMiViZ.jpg

Arcymistrz
Opublikowano

Ładnie! Świetny dowód, że nie ma czegoś takiego jak elohell i da się legalnie wygrać wszystko nawet z trollami i mentalnymi brązami. Oby tak dalej!

Opublikowano

Ładnie! Świetny dowód, że nie ma czegoś takiego jak elohell i da się legalnie wygrać wszystko - nawet z trollami i mentalnymi brązami. Oby tak dalej!

247461435896639667741.png

Opublikowano

Ładnie! Świetny dowód, że nie ma czegoś takiego jak elohell i da się legalnie wygrać wszystko nawet z trollami i mentalnymi brązami. Oby tak dalej!

Why plz xdd

@Anonymous

wracaj lepiej do Tibii.

Odnośnie buildu - po co Ci hextech (czy jakoś tak xD), nie lepiej zmore licza xD?

8LTfBGw.jpg

Opublikowano

To jaka propozycja na wygranie gry gdy:

-botlane afk

-mid baaardzo mocno do tyłu

-jungler nie smituje?

Nie grać toplane, bo jesteś na końcu mapy i większość akcji dzieje się na dole przy drake, itp.

Odnośnie buildu - po co Ci hextech (czy jakoś tak xD), nie lepiej zmore licza xD?

Bo czasami fajnie mi pasowało trochę spellvampa, a że Eve też od AD się skaluje to lepsze to niż wota xD
Opublikowano

Jak się lami całe dnie w tego lola to właśnie tak wygląda wbijanie dywizji. 

Brawo przywoływaczu!

Właściwie to gram głównie w nocy.

Dzięki! :)

Opublikowano

Jak się lami całe dnie w tego lola to właśnie tak wygląda wbijanie dywizji. 

Brawo przywoływaczu! 

Na wszystko można znaleźć czas, nauka, gry, wystarczy odrobina rozsądku ;)

Opublikowano

­

 

To jaka propozycja na wygranie gry gdy:

-botlane afk

-mid baaardzo mocno do tyłu

-jungler nie smituje?

 

Chyba nie powiesz, że w każdej grze masz same osoby, które nie potrafią grać. Wszystkiego nie wygrasz ,ale w niskich dywizjach z pewnością da się zwyciężyć minimum 80% meczy. Oczywiście, jeśli posiada się umiejętności ;)

Opublikowano

­

 

 

Chyba nie powiesz, że w każdej grze masz same osoby, które nie potrafią grać. Wszystkiego nie wygrasz ,ale w niskich dywizjach z pewnością da się zwyciężyć minimum 80% meczy. Oczywiście, jeśli posiada się umiejętności ;)

 

Z resztą

Oczywiście, że nie w każdym.. Doszedłem do GV i na razie są to 3 przegrane przez wyżej wymienione osoby.. Co robić? Może tak jak kolega wspominał, mój błąd leży w tym, że gram TOP lane.. Spróbuję może więcej grać jungli bo to chyba wpływowa pozycja w grze..

Opublikowano

niezle ja jak przegrywam to gry znikaja

 

D273e18.jpg

wpisujecie komende /drop i gry nie ma specjalna komenda dla deweloperów league of legends

Opublikowano

niezle ja jak przegrywam to gry znikaja

 

D273e18.jpg

wpisujecie komende /drop i gry nie ma specjalna komenda dla deweloperów league of legends

Rengar backdoor a Ty dropujesz :P

"And I'm staying here to end my life,

down in the Rising Sun."
 

Opublikowano

@Anonymous

 

Jaki skrypt na eve?

Podobno @Marcoly zrobił jakiś fajny, jak potrzebujesz na nią skryptów to możesz spróbować. Ja nie wiem, bo jakoś nie czułem potrzeby szukania skrytpu do Evelynn xD
Opublikowano

lol cześć only :D !...

wiesz... raz prawie przejebaliśmy xD !...

kochany jasio co nie ? :P

 

ale zrobiłeś to konto tylko po to aby pochwalić się na MPC ?

//Edit:

Kviks nie płakaj bo jak ja z nim grałem jednego rankeda...

to trafił się Yasuo który nie dość że zrobił około 3 / 30 ( ofc. raport za pomaganie teamowi przeciwnemu )

 

mało tego pisał na //all gdzie kto z naszego teamu idzie :P...

mówił czy robimy barona czy robimy dragona...

Opublikowano

Serio fajnie działa ta Evelynn :D

 

oWuoMFd.png­

 

Dobry build, czy coś zmienić?

np. wszystko zmień bo c*****y

Opublikowano

lol cześć only :D !...

wiesz... raz prawie przejebaliśmy xD !...

kochany jasio co nie ? :P

 

ale zrobiłeś to konto tylko po to aby pochwalić się na MPC ?

//Edit:

Kviks nie płakaj bo jak ja z nim grałem jednego rankeda...

to trafił się Yasuo który nie dość że zrobił około 3 / 30 ( ofc. raport za pomaganie teamowi przeciwnemu )

 

mało tego pisał na //all gdzie kto z naszego teamu idzie :P...

mówił czy robimy barona czy robimy dragona...

Kim wtedy grałeś? x­D

Opublikowano

np. wszystko zmień bo c*****y

 

Może dodaj do swojej konstruktywnej krytyki co i na co mam zmienić. Item junglowy, buty? 

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...