Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam skutecznego sposobu na banowanie graczy.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Czy istenieje jakiś inny sposób na banowanie graczy niż na IP ? ostatnio czytałem właśnie jakiś temat, lecz niestety nie mogę go znaleźć, że jest zabezpieczenie, które banuje stale, czyli nawet zmiana adresu IP nie pomoże. Wie ktoś co to takiego ? :P

bez reklam

Opublikowano

Niestety nie ma czegoś takiego.. 
ZAWSZE istnieje możliwość wbicia na server multi kontem. 
Można zbanować na adres MAC ale to i tak można zmienić

sygnaturka2.png

Opublikowano

Po co ci bany na ip? Nikt nie bedzie kupowal nowego konta w minikraft, aby zagrac na twoim serwerze i znowu lamac regulamin.

Opublikowano

Po co ci bany na ip? Nikt nie bedzie kupowal nowego konta w minikraft, aby zagrac na twoim serwerze i znowu lamac regulamin.

 

Chodz @Blezur dawno mi warna nie dawales :*

Co ty się łudzisz, jestem pewny że na jego serwerze jest możliwość wejścia pirackim kontem, to sobie zrobi za darmo milion kont xD

 

 

Tak jest inna metoda banowania niż na nicki i ip.

Na UUID. Wkońcu po to to jest, a to, że polaczki cebulaczki robią serwery pirackie to już nie ich wina :D

­

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

1- ustaw max 2 rejestracje z ip = ja tak zawsze robie to mily souvenir jesli ktos dostal bana a nie ma kasy na ub a chce sie dobrze zachowywac pod innym nickiem.

2- zabezpiecz serwer przed polaczeniem z proxy

3- jak ktos bedzie upierdliwy i ma podobne poczatkowe numery ip banuj go i przy okazji zobaczysz jaki zakres maja jego ip

4- daj range bana przez maxbans i modl sie o to by inni gracze nie mieli problemow z joinem

 

Innym sposobem jest tez jak upy wprowadzenie serwera premium w pozostalych przypadkach zostaje ci czekac az obiekt sie znudzi. Adres mac mozna bardzo latwo zmienic ze nawet w to sie nie baw

Po co istnieje to forum? Dla dzieci?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...