Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego CSGO to gówno, a społeczność tejże gry to niedorozwoje?


TRLL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam drodzy użyszkodnicy mpcforum, dziś chciałbym poruszyć kwestie zjebania gry CSGO. Przed napisaniem postu proszę zapoznać z dołączonym filmem.

Jeśli obejrzałeś, możesz już shitpostować.

Zgadzam się w 100% z tym filmem. Marka CS to był FPS gdzie liczył się skill, ale nie teraz ilość dolarów jakie mamy w zjebanych skinach do broni. Community tej gry zostało spierdolone przez wszystkich lets plejerow nagrywających z pa$ji, szczególnie tych przechodzących z mc do cs'a. Ta gra została spierdolona przez samych graczy jak i samych wydawców wprowadzając LEVELE  by móc rywalizować z innymi. Co to k***a ma być? Dzięki wam możemy szpanować w gimbazie ile ojro mamy na stimowskim bezużytecznym portfelu. 

A wy co sądzicie? Zapraszam do dyskusji. 

 

Ten film zmusił mnie by napisać ten temat, bo to dosyć ciekawe i warto o tym podyskutować z zagrajmerkami. 

Opublikowano

Nie dyskutuje się o gustach.

W Cs go nie grałem i raczej nie zagram nie mam ochoty wydawać pieniądze na tą grę.

Nie wiem co w tym fajnego "otwieranie skrzynek" tylko pieniądze tracić,a jak się nie ma porządnego skina za 40 euro to nie jesteś fajny...

Wisi mi to co wprowadzają,uważam że gra jest "sławna" tylko dlatego iż Youtuberzy to nagrywają....(możesz się nie zgadzać)

Tak czy siak,każda gra ma swoje minuty,dlatego bo powstają nowsze gry etc.

Opublikowano

Świetny film. xD 5 minut narzekania, a na koniec stwierdzenie, że dalej będzie grał. XDD

Niepoważny i niekonsekwentny człowiek. 

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Świetny film. xD 5 minut narzekania, a na koniec stwierdzenie, że dalej będzie grał. XDD

Niepoważny i niekonsekwentny człowiek. 

Ale sam stwierdził, że ta gra w głównej mierze jest z*****a tylko przez skiny i community. Skiny da się pozbyć, a community... no niestety, trzeba żyć. Przecież gra sama w sobie nie jest z*****a tylko ta cała "otoczka" od której można w lepszy lub gorszy sposób uciec. Idea, mechanika gry jest dobra, gorzej z tym co wprowadziło valve, ale jak wpsomniałem wcześniej, da się od tego poniekąd uciec i grać dalej dla starych "wartości". Twój argument to inwalida /s. 

Opublikowano

Ale idiotyczne podejście jak szanuje Buraczka to tutaj nie wykazał się... 

Obwinianie dobrej gry za to że stała się popularna XDDDDD? Oczywistym jest że wzrost popularności równa się zwiększeniem ilości dzeci, ameba by zrozumiała. Od cs 1.6 90% graczy miało mody na skiny. Teraz jest po prostu taka fala dzieci w każdej popularnej grze i nie tyczy się to tylko cs:go 

Valve zrobiło po prostu mega dobry biznes na tych skinach a w cs 1.6 tak jak mówiłem praktycznei każdy zamieniał sobie skiny broni ;) Fizycznie po jakimś czasie człowiek potrzebuje zmian a nie ciągle od kilku lat patrzenie na jeden patern broni.

I wgl hejtuje gre przez 5 minut a na końcu stwierdza że i tak bedzię grał no k***a XDDDDDDDDD

Opublikowano

­Jako dziecko - X lat temu lubiłem pograć w CS 1.6 ( nie maniaczyłem jakoś bardzo przy tym ) W CS:GO jeszcze nie grałem, ale słyszałem wiele rzeczy na jego temat. Może kiedyś jak mnie najdzie taka ochota to : sam go kupię i pogram. Uważam, że powinno się o wszystkim rozmawiać ( ale starać się nikogo jakoś mocno nie obrażać. Zachować niektóre rzeczy dla siebie ) 

 
Ktoś wydaje forsę na skiny i inne tego typu rzeczy ? No cóż. Ktoś lubi mieć kolorową broń. Niech wydaje na co chce. Jego kasa. Dla mnie jest to bezsens ( skiny = łatwa forsa Valve  :D ) Nadal trzeba mieć jakiegoś skill'a. W końcu to my gramy - strzelamy. Community - fakt. Może wkurzać, ale dzieci jak to dzieci :P Nic się na to nie poradzi xD Różne dzieci są ( my też kiedyś byliśmy dziećmi i różne rzeczy robiliśmy / mówiliśmy ) 
Opublikowano

Nie bardzo rozumiem tego płaczu o skiny. Nie podoba Ci się ten pomysł - nikt nie każe Ci kupować skinow. Mmy od 3lv też są dobrym rozwiązaniem, ktoś, kto pierwszy raz odpali cs i od razu zagra mm to nie dość, że przegra, to zepsuje grę innym, a żeby wbić ten level to trzeba jednak parę godzin na dm spędzić. CS GO>CS 1.6

i5 4460 - Gigabyte GTX 970 4GB - SSD Transcend 370 128GB - GoodRam 2x4GB 1600MHz CL9 - ASRock H81M-VG4 R2.0 - Chieftec 450W - Zalman T3


Zowie EC1-A - Zowie G-SR - Razer BlackWidow 2014 Tournament Edition - HyperX Cloud 1 - Audiotrak Prodigy Cube - LG 24GM77 144Hz

Opublikowano

Swieta racja :) teraz sie nie liczy skill tylko skiny ;) nikt nie patrzy na twojego skilla tylko na jakis p********y skin :D.Tak samo jaranie sie kosa boze od roku zastanawiam sie czemu ludzie sie tak jara ta pierdolona kosa :D skoro tego sie nawet nie uzywa xDD moze mi ktos to wytlumaczyc?.Jak isamu bedzie gral w coda czy drakensanga to gimbusy jebane tam pojda jak isamu zacznie w csa to gimbusy na csa pojda :D.Jak cw-el mandzio czy uj mu tam co sie jara jakimis p********ymi miskami 12 letnia armia bedzie grala w miski jak mandzio bedzie gral w csa to armia 12 latkow tez bedzie grala w csa :D tak to dziala to jest przykre a nie smieszne :) co ten "JUTUB" zrobil z grami ;).Metin kiedys sie liczyla zabawa itp teraz? postawisz server nikt nie zagra bo youtubera nie masz haha :D gimba mysli ze bedzie na jakims filmiku u jakiegos syfa co ma 20k subow a wyswietlen 400 :D? tak to dziala : ).Mysle ze filmik jest bardzo dobry bo te lapsy sie "jarajo" tymi skinami jak 12 latek z pornola na red tubie czy na xhamster trzeba kupic skina zeby zaszpanowac xDDD ja zamiast tych skinow bym kupil sobie kastre piwa czy w c**j litr nzubrowki i sie najebal z kolegami xDD.BLedy moga byc bo pisze z telefonu hihi.Zapewne jakis mod dostanie sciisku jelita grubego i da 5 pkt xDDD

 

Zapomnialem dodac :D najlepsze jest to jak sie te silvery chwala sluchawkami podkladkami czy innymi gownami za 500 zl a robia 3/16 xDD 

b53c9b011d5d0.jpg

Opublikowano

Nie obejrzalem filmu bo szczerze to mam na to wyjebane ale swoje 5 groszy wrzuce.

Zacznijmy moze od tego ze samemu zaczalem nalogowo grac w 1.6 od 2k11 ns potem steam. okolo 1kh na ns i drugie tyle na steamie.

Cala iddea csgo byla rywalizacja a takze pieniadze ktore taka gre gonia, w GO gram od roku 1.5kh na 2 kontach steam. Zasada miala byc prosta gram for fun z kolegami. Przenioslo sie to raczej na WKURWIANIE przez ludzi tam grajacych oraz to kto ma wiecej w sakiewce, a nie o to przeciez chodzilo, racja?

Csgo jest zepsuta gra i temu zaprzeczyc sie nie da, porownujac to do moich poczatkow jakosc rywalizacji, kolezenstwa i wspolpracy spadla o cale 100%. Nie chodzi tu tylko o ruskpw ale wszystkich gowniarzy ktorzy trolluja albo sa boostowani przez 'kolegow'.

Nie mowie ze jestem wybitnie swietny, karzy ma swoj lepszy i gorszy mix ale ilosc haxow/boostingu i gowniarstwa jest na poziomie lol'a (nie gram ani nigdy nie gralem).

Rywalizacja zostala zastapiona skinami ktorych w cs-source nie mozna bylo dodac.

Zaluje ze nie moge wrocic do dawnych czasow gdy gra dawala przyjemnosc i frajde, w tym momencie gra albo wyglada 'one man carry' albo 'haksy on'.

graphic.png
Opublikowano

Jak się siedzi w silver - dmg to może faktycznie się jara skinami na MMach.  Na wyższych rangach jak ktoś ma jakiś fajny skin to jest tylko, np. "Nice marble fade man" i koniec. Poza tym kto gra na serwerach społecznosci.. proszę.. tam grają takie gówna i dzieci, że aż żal

Opublikowano

Tak, problemem są skiny. Dzięki nim mamy 2 typy graczy w csgo: grających i jarających się jedynie skinami i próbującymi na tym zarobić nic nie warte dolary na stimowym portfelu. Fajnie, że coś takiego jest, ale to psuje klimat całej gry, nie tak miało być. Nie będę dodawał ile scamów dzięki temu jest (scamów nic nie wartych dolarów). Gra stała się popularna dzięki samej sobie i po części gejplejerom. Dzięki temu drugiemu mamy takie spierdolenie a nie inne, to jest fakt.  Gra się zmieniła tak, że większość przyjemności mamy z wygrania beta na lounge aniżeli wygrania MM'a. Szkoda. 

Opublikowano

Przeszkadzają ci skiny w grze? Co mają skiny do ogółu gry? Skiny nic nie dają do skilla ani nie dają większego dmg więc po co drążyć temat? A jeśli chodzi o dzieci w grach to powiedz gdzie ich nie ma? Im wyższą range wbijesz ( ze skinami czy bez) tym mniejsze prawdopodobieństwo że ich spotkasz na mmie.

nfsw_CEZARS9.png
Opublikowano

Jak się siedzi w silver - dmg to może faktycznie się jara skinami na MMach.  Na wyższych rangach jak ktoś ma jakiś fajny skin to jest tylko, np. "Nice marble fade man" i koniec. Poza tym kto gra na serwerach społecznosci.. proszę.. tam grają takie gówna i dzieci, że aż żal

Dokładnie się z tym zgodzę. Na wyższych rangach nikt nie jara się skinami, jak ktoś je ma to dobrze, a jak nie ma to też dobrze.

 

Aczkolwiek na początku cs:go był o wiele przyjemniejszy. 

 

Teraz pomijając fakt rusków i cheaterów to jest strasznie dużo wyboostowanych ludzi. Tak naprawdę trzeba grać w premade 5 osób żeby mieć pewność nie trafisz na takie osoby. Poza tym strasznie dużo dzieci (ale to jak w większości gier teraz), wszyscy, dokładnie wszyscy chcą teraz grać w cs'a.

Opublikowano

Daj skiny xD a tak serio To sam jestem dzieckiem ale ile można. Tak możecie hejtować że dziecko dziecko :OO. Ale jestem tym normalnym dzieckiem nie tym "NEO" Co kupują k***a słuchawki u Chińczyka i k***a nie da sie grać bo zagłuszają i drą swe japy jak k***a niedojebane dziecka. Żal mi ich rodziców bo ja jak bym miał takie dziecko to k***a do adopcji bym je wysłał a nie k***a...

Opublikowano

Jak jestes dzieckiem to opanuj swoj jezyk, albo wroc do ogladania gangu albanii, piszesz ze jestes dzieckiem, a sam wyzywasz innych od dzieci...

 

pamietne czasy gdy gralo sie w kafejkach w 1.6, nie bylo skinow, z kolegami mozna bylo sie pobawic w lana, teraz juz tak nie ma, a szkoda

Opublikowano

To że jestem dzieckiem to nie znaczy, że szalejję do nieprzytomności za gang plebanii.... Kto powiedział, że jest to dla dzieci? są 2 rodzaje dzieci: Dzieci normalne i dzieci "NEO" .....

Opublikowano

Jak wygląda typowy mm:

W jednym teamie jeden gość ogarnięty, jeden rusek/hamburger, jeden płaczek i rager, jeden zjeb z :"kotka :********* >3333"

 

W drugim teamie zwykle jest 5 prosów, a nasz dostaje  dupe.

Chyba, że trafimy na enemy premade Gang albanii czy jakiś silverowy team, w którym ich współnym znakiem jest tag i avatar.

 

Chociaż dzisiaj mi się fajnie grało z ruskami.

 

Poziom też spada rang, ja (mam aima jak drewno) wbiłem gold nova master, chociaż po updacie z poziomami gracze muszą pograć trochę do 3 poziomu. Bo wcześniej to takie smerfy albo newbie z 20h i nie można grać. 

Opublikowano

CS stał się gównem od momentu kiedy był popularny w Polsce, 2012/13 rok był najlepszym bo nie było tyle gówien. Po DHW 2013 wszystko się oczywiście zmieniło, a najbardziej po finale Virtusów vs NiP.

Opublikowano

Świetny film. xD 5 minut narzekania, a na koniec stwierdzenie, że dalej będzie grał. XDD

Niepoważny i niekonsekwentny człowiek. 

 

Serio nie ogarnąłeś, że ten film to tylko reklama skinomatu? xD 

 

­

 

b_560_95_1.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...