Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co zrobić, gdy jestem atakowany DDoSami?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­Jeśli o DDoSy to napisz do hostingu.

Jeśli to boty, pobierz pluginu np. Anti-Bot itd.

Opublikowano

Boty Możesz Zablokować Dwoma Pluginami:


Anti-Bot


EnderBlock


Polecam Także Zainstalować NoCheatPlus

Opublikowano

Możesz spróbować zablokować te ataki poprzez połączenie AuthMe lub innego pluginu od weryfikacji ze stroną, na której zakładałoby się konto. Bez owego konta byłby blokowany dostęp do serwera.
Możesz również wgrać na swój serwer plugin od GetFuna, który jest stworzony właśnie po to, aby utrudnić botom wejście na serwer. Najłatwiejszym rozwiązaniem jest ustawienie, że tylko gracze premium mogą wchodzić na serwer, jednak spowoduje to pustki na serwerze.

Opublikowano

Ludzie tu chodzi o DDosy a nie o Boty! A to ogromna różnica... Atak DDos jest nielegalny a adres IP [lub MAC] z którego został wysłany powinien jak najszybciej być zgłoszony hostingowi i policji... Przed tym może Cię uchronić tylko hosting, żaden plugin nie da rady wmieszać się w roota!

r9wfFzB.png

Opublikowano

Ty nic nie zrobisz, Hosting może zablokować jakiś zakres IP z którego Cię atakują.

.

Opublikowano

Możesz tez wykupic ochrone anty-DDoS. Oczywiscie jak jej nie masz.

To jest pic na wodę

.

Opublikowano

@DoriiSuperPies

1. To tylko latka na silnik z tym aby ci nie wywalili serwa. Lepiej nie podpadaj xfastowi bo z twojego serwera zostanie miazga, pozdrawiam.

2. Jaki idiota ddosuje serwer ze swojego domowego ip? Do tego sluzy tor i vpny i zbanuja ip z brazylii a w tym czasie koles sie podlaczy pod angole.

 

Moim zdaniem tak jak uzytkownika @Mavai. Powinienes wykonac skrypt na strone serwera w ktorym trzeba wpisac swoj nick z mc aby dodalo cie do whitelisty. Wiekszosc pro ddsowiczow korzysta z maszynek i programow z neta a sami jakby mieli zrobic wpisywarke nickow botow do whitelisty to by sie zesrali. Tak jak pisze powinienes zrobic whiteliste, dodac wiadomosc na joinie ze trzeba wpisac nick na stronie i sprawa zalatwiona zero botow.

Po co istnieje to forum? Dla dzieci?

Opublikowano

@DoriiSuperPies

1. To tylko latka na silnik z tym aby ci nie wywalili serwa. Lepiej nie podpadaj xfastowi bo z twojego serwera zostanie miazga, pozdrawiam.

2. Jaki idiota ddosuje serwer ze swojego domowego ip? Do tego sluzy tor i vpny i zbanuja ip z brazylii a w tym czasie koles sie podlaczy pod angole.

 

Moim zdaniem tak jak uzytkownika @Mavai. Powinienes wykonac skrypt na strone serwera w ktorym trzeba wpisac swoj nick z mc aby dodalo cie do whitelisty. Wiekszosc pro ddsowiczow korzysta z maszynek i programow z neta a sami jakby mieli zrobic wpisywarke nickow botow do whitelisty to by sie zesrali. Tak jak pisze powinienes zrobic whiteliste, dodac wiadomosc na joinie ze trzeba wpisac nick na stronie i sprawa zalatwiona zero botow.

 

Chodzi o DDosy a nie boty... DDosy to nie boty! On nie jest w stanie nic z tym zrobić bo ddosują mu (powiem tak łopatologicznie) adres ip... Skoro mają zmienione IP albo chociaż ukryte to i tak nie zmienią adresu MAC karty sieciowej... 

Jeszcze raz powtarzam DDosy to nie boty!

A założycielowi tematu polecam napisać do hostingu i to jak najszybciej!

r9wfFzB.png

Opublikowano

@topic


Jemu Od Początku Chodzi Pewnie O Boty Które Dołączają I Wychodzą Typu JoinBot Bo Przecież Inne Programy, Konkurencja By Nie Zainwestowała :) A Wiec Wystarczy


EnderLock


Opublikowano

A ja polecam wykupienie hostingu OVH.pl, który posiada ochronę anty-DDoS i chroni przed takimi niegrzecznymi ludźmi:

https://www.ovh.pl/hosting/

Może być trochę drogi, ale skuteczny.

Opublikowano

Jak to są DDoS'y napisz do hostingu w którym trzymasz serwer/maszynę, aby podali logi na policję/ew tobie.

 

Nie polecam nie robić z tym nic.

Opublikowano

Jak to są DDoS'y napisz do hostingu w którym trzymasz serwer/maszynę, aby podali logi na policję/ew tobie.

Nie polecam nie robić z tym nic.

 

Tak. W c**j dużo to mu da, szczególnie jak IP są spoofowane a polska policja nie prowadzi śledztw poza granicami RP.

49849.gif

Opublikowano

Idz na policję, napisz do hostingu albo zmień hosting na taki gdzie w ofercie jest napisane ochrona przed DDoS

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...