Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam Ekipy Do Zrobienia Fajnego Projektu MT2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jak w tytule tematu poszukuję Ekipy do Stworzenia Wspólnego Projektu Metin2 


 


Kilka Informacji o Mnie : 


 


Nazywam się Jakub pochodzę z Poznania mam 18 lat ,


Pliczkami serwerowymi bawię się 2 lata niestety z przerwami 


z powodu awarii komputera . Mam na celu stworzyć wspólny projekt mt2.


Moje umiejętności oceniam na dostateczne


Ogólniej mówiąc umiem : 


 


*Wgrywać/pisać  trochę Questów 


 


*Wgrywać Dify


 


* Oczywiście Trochę grafiki też ogarniam


 


* Wiem dużo gdzie  co się znajduje 


 


* Edytować Klienta np. bronie /zbroje /kostiumy itp


 


* Navicat też rzeczą dla mnie nie jest obcą 


 


* I ogarniam co po niektóre Pliczki W Bazie Danych 


 


* + I oczywiście doświadczenie rośnie bo jest dużo poradników jak zrobić co po niektóre rzeczy :)


 


Troszkę teraz o maszynie :


 


Posiadam Maszynę Terenza na której chciałbym zrealizować swój projekt


serwer stoi na razie na hamachi gdy stworzymy już projekt Myślałem o Vps'ie


No i oczywiście po poprawieniu bugów itp o Dedyku :) 


 


Szukam typowo osób od :


 


*Questerów


 


 *Klient Masterów


 


*Ogólnych Techników --> Którzy ogarniają dobrze Bazę Danych 


 


*Grafika 


 


Serdecznie Zapraszam i Pozdrawiam  + więcej info na gg :52830092


 


 


 


 


 


 


 


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...