Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowa karta graficzna - poprzednia spalona


Bartek4175-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie! :)

 

Chciałbym kupić nową grafę bo mój radeon się zepsul po nadmiernym podkręcaniu szyny i rdzenia :D

 

Mój sprzęt:

ud0S0Op.pngdjLa671.pngdQv4y9R.pngCWRFM8F.png

fWyFQkL.pngGqGcJiw.png

 

i mialem kartę ( przed podręcaniem )

C3BorgL.png

 

wyciągalem na niej nawet 60 fpsów

 

Mam budżet do 300/350zł jak będzie warto to mogę dołożyć te 50zł

 

// zapomnialem dodać, że mam jakis zasilacz (chyba) 250w ( tak pisalo na nim :P )

sygnatura.png

Opublikowano

Może spaliłeś zasilacz a nie karte, może zrobiłeś "OC" i twój no-name 250w nie dał rady  :ninja:

Szukaj używki gtx660 na allegro/olx itp Bo nowe karty do 400zł nie są warte tej ceny względem swojej wydajności.

Opublikowano

Może spaliłeś zasilacz a nie karte, może zrobiłeś "OC" i twój no-name 250w nie dał rady  :ninja:

Szukaj używki gtx660 na allegro/olx itp Bo nowe karty do 400zł nie są warte tej ceny względem swojej wydajności.

gtx660  zadziała na mojej płycie głównej?

 

#noname z chińskimi napisami zasilacz:D

 

zasilacz działa bo wyjąłem karte i dziala :> czyli nie oplaca sie wymieniac juz? pozbieracna nowego kompa? :>

sygnatura.png

Opublikowano

Opłaca się kupować grafikę, ale jak zasilacz noname to nie, bo zasilacz musi być porządny. To serio ważne, patrz:http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1199271.htmljak chcesz coś wiedzieć to google.

 

Ja ostawiam, że zasilacz nie dawał stabilnego napięci i w końcu, coś jeb*o. Za niewiele ponad 100zł masz chiftec'a 500W na allegro, używanego. (sam takiego mam i nie narzekam ;) ).

 

A co do grafiki, to najpierw zasilacz i wtedy pytaj, ale znajdziemy ci coś lepszego od tego co miałeś na pewno ;)

­

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Opłaca się kupować grafikę, ale jak zasilacz noname to nie, bo zasilacz musi być porządny. To serio ważne, patrz:http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1199271.htmljak chcesz coś wiedzieć to google.

 

Ja ostawiam, że zasilacz nie dawał stabilnego napięci i w końcu, coś jeb*o. Za niewiele ponad 100zł masz chiftec'a 500W na allegro, używanego. (sam takiego mam i nie narzekam ;) ).

 

A co do grafiki, to najpierw zasilacz i wtedy pytaj, ale znajdziemy ci coś lepszego od tego co miałeś na pewno ;)

­

http://www.morele.net/inventory/info/05vWrP/

co sądzisz o tym zestawie + graa http://allegro.pl/listing/listing.php?order=d&string=Gigabyte+GeForce+GTX+660&bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-dyn-v2-ele-3-0629( wylicytowałbym do 400zl ) ew. kupilbym procek czy cos uzywane ( albo poprostu na początek 8 gb ram a potem drugie 8 gb dokupie ) abym się w 2k zmieścił :)

 

dobry zestaw? będzie wymagał dodatkowego chłodzenia?

 

 

wymagałbym 4 rdzeniowego procka dobrej karty graficznej minimum 8 gb ram :P

sygnatura.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...