Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SerwerHC.PL -> Reaktywacja - potrzebna administracji!


Helyx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, z tej strony nowy właściciel Serwer'aHC.PL.

Potrzebuję ekipy do administracji, bo sam nie mogę zrobić wszystkiego :)

 

Potrzebujemy:

 

1/2 Programistów znajomość BukkitAPI --> Umiejętność napisania pluginów pod serwer hardcore. ( gildie itp )

3/5 Budowniczych --> Umiejętność budowania ładnych spawnów. ( trzeba podać screeny ).

10 Helperów --> Minimum 13 lat.

 

Od nas:

 

Profesjonalna strona ( jeszcze w budowie )

Serwer 250+ slotów

Dobra maszyna

Reklamy od znanych youtuberów.

zzz

 

Kontakt:

Skype: "Helyx * SerwerHC.PL"

Forum: "PW"

Opublikowano

1. Jeszcze budowanie za free i helpowanie rozumiem ale czy za wspolprace z programista jest jakies wynagrodzenie? Watpie by ktokolwiek zrobil plugin na autorskie gildie za darmo a twoja reklama raczej o zadnych profitach nie informuje. Wszystko jak dla mnie jest typu: chodzcie pogramy w majnkrafta napiszcie gildie ja sobie wezme kase z isa a wam dam range technika. Jak to jest?

Po co istnieje to forum? Dla dzieci?

Opublikowano

Ja na helepera lat 16.

No to zapraszam na skype. :)

 

1. Jeszcze budowanie za free i helpowanie rozumiem ale czy za wspolprace z programista jest jakies wynagrodzenie? Watpie by ktokolwiek zrobil plugin na autorskie gildie za darmo a twoja reklama raczej o zadnych profitach nie informuje. Wszystko jak dla mnie jest typu: chodzcie pogramy w majnkrafta napiszcie gildie ja sobie wezme kase z isa a wam dam range technika. Jak to jest?

Współpraca z programistą jest wynagradzana.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...