Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

C++ efekt użycia zielonej i fioletowej poty


#SQN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem, że na jakimś forum był już ten temat ale nie ma go na mpcforum, to w sumie czemu nie. 

 Tak to nic wielkiego i każdy kto chociaż minimalnie ogarnia, umie sobie to dodać... ja wiem, nie spinajcie dupy. Tylko jakoś nie widuje tego na wielu serwerach więc...

Nie chce plusów, wrzucam żeby było.

 

 

Otwieracie char_item.cpp

 

szukacie funkcji:

case APPLY_MOV_SPEED:
case APPLY_ATT_SPEED:

dodajecie pod każdą z nich:

(będzie ich chyba 3x)

EffectPacket(SE_DXUP_PURPLE); // to pod mov_speed (fioletowy efekt)
EffectPacket(SE_SPEEDUP_GREEN); // to pod att_speed (zielony efekt)

Ma to wyglądać mniej więcej tak:

case APPLY_MOV_SPEED
        AddAffect(affect_type, apply_type, apply_value, AFF_MOV_SPEED_POTION, apply_duration, 0, true, true);
        EffectPacket(SE_DXUP_PURPLE);
        break;


case APPLY_ATT_SPEED:
        AddAffect(affect_type, apply_type, apply_value, AFF_ATT_SPEED_POTION, apply_duration, 0, true, true);
        EffectPacket(SE_SPEEDUP_GREEN);
        break;

Potem szukacie:

AddAffect(AFFECT_NOG_ABILITY, POINT_MOV_SPEED, moveSpeedPer, AFF_MOV_SPEED_POTION, time, 0, true, true);

I pod tym, dodajecie:

EffectPacket(SE_DXUP_PURPLE);

Efekt:

 

 

 

 

mcb4tc.jpg

5aklk3.jpg

 

 

 

 

Zanim zaczniecie spinać bułe, przeczytajcie co napisane zostało na górze, bo kurw** nie chce mi sie odpowiadać takim przyjeb** caly czas w komentarzach. 

Forum jest po to aby dzielić sie czymś, czego na danym forum jeszcze nie ma. 

To, że jest na innym, akurat w tym przypadku zdaje sobie sprawe i uwzględniłem to już w temacie, więc nie róbcie jeban*** spamu.

Dzięki!

Opublikowano

No super tylko szkoda ze minimum z pol roku opoznienia masz i poradnik skopiowany z deva

Karwa napisałem coś o tym chyba na samej górze jebane** tematu

­

Opublikowano

­

 

No super tylko szkoda ze minimum z pol roku opoznienia masz i poradnik skopiowany z deva

 

A tam marudzisz, ważne, że udostępnił bo nie każdy z deva korzysta, a przyda się bo zapomniana sprawa tak samo jak efekt przeszywki (który też jest gdzieś udostępniony) :P

Opublikowano

Z tego co wiem byl nowy regulamin w ktorym bylo cos o plagiacie a to jest plagiat ten temat skopiowane z deva i mod powinien to wywalic do kosza

55ce9518d0555918gen.png

Opublikowano

Z tego co wiem byl nowy regulamin w ktorym bylo cos o plagiacie a to jest plagiat ten temat skopiowane z deva i mod powinien to wywalic do kosza

No to idź i rozpłacz się do moderatora.

Niech to usuną w piz** i będziesz mógl spać spokojnie.

­

Opublikowano

A mi się tam przyda .

Zwisa mi czy było już gdzies czy nie ważne ze tutaj tego nie było .  Plus :)

Opublikowano

­

 

 

A tam marudzisz, ważne, że udostępnił bo nie każdy z deva korzysta, a przyda się bo zapomniana sprawa tak samo jak efekt przeszywki (który też jest gdzieś udostępniony) :P

Ktory jest brzydki i troszkę nie pasuje imo.

 

Opublikowano

Podejrzewam że 50% tego forum nie chodzi po innych zagranicznych forach

dlatego warto robić takie wstawki. lecz zawszę będzie spina że ktoś coś dodał na mpc. 

 

Polaki cebulaki nie umią się zachować. 

 

Lajk! 

56928084622805469272.png

Opublikowano

Dojebałeś literówkę.

 

 

Otwieacie char_item.cpp

 

 

Podejrzewam że 50% tego forum nie chodzi po innych zagranicznych forach

dlatego warto robić takie wstawki. lecz zawszę będzie spina że ktoś coś dodał na mpc. 

 

Polaki cebulaki nie umią się zachować. 

 

Lajk! 

Co ty chcesz ode mnie? xD

 

@Topic. było na devie ale że ludzie nie znajo to jestem zdolny dać ci lajka ;)

­

Opublikowano

Sezon na wrzucanie rzeczy z deva uznaję za rozpoczęty.

No dokładnie , jesteśmy 100lat za murzynami . Wrzucać coś co prawie każdy serwer już ma ;-; . nice

sygna.png

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...