Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Evlaria jutro beta start godz 21.00


bamboleo1974

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w beta testach serwera Evlaria.pl

 

Chciałbyś uczestniczyć w testach? Zapraszamy na nasze forum

 

 http://forum.evlaria.pl/

 

Jeśli pomyliłem działy proszę o przeniesienie  ;)

 

 

Argin wciska ludziom keyloggery, ddosuje innych, co chwila na forum są dziwne zmiany. 

Zabiera szablon, bo mu nie zapłacili, jednak wraca, bo przelew wysłany... Evler wywala z teamu Argina, bo przegina pałe, później znów go dodaje i tak x3 ...

Pani Karolina nie ma na nic czasu, bo gra w csa (dlatego tak wygląda prezka). Evler z Drake'iem się napracowali przy serwerze, jednak w zespole nie ma zgrania i każdy robi coś innego i dzielą się na "grupy".

Serwer spoko, prezka c*****a. Jeśli ładujecie w ISa, to uważajcie, bo różnie może być -.-

Opublikowano

Jak wyżej, serwer sam w sobie fajny, przyjemny, lecz ­atmosferę psuje w Teamie szanowny Pan od Keyloggera Argin. Arginie, ddosować TS'a serwerowego? Naprawdę? Już pominę, że wydali Cię Twoi właśni "przyjaciele", ale nie odwalajmy komedii. Liczę na to, że Administracja jeszcze raz przemyśli sytuację, i zadecyduje kto będzie w teamie, a kogo wywalą. 

Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...