Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Którą myszkę wybrać?


PaTrOL *DG*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.

http://allegro.pl/a4tech-xgame-x7-x747-laser-oscar-blue-3600dpi-dzis-i5054916055.html

2.

http://allegro.pl/mysz-gracza-tracer-recon-avago-5000-dpi-gaming-krk-i5137385350.html

3.

http://allegro.pl/wyprz-mysz-gracza-tracer-sniper-6000dpi-avago-9500-i5471133957.html

Zależy mi jak na najlepszym z tych trzech myszek sensorze, najlepiej do gry cs:go, aby sensor nie gubił się, nie uciekał i nie latał po całym ekranie.

 

Podobno te trzy myszki mają avago9500(podobno najlepszy) lecz w x747 w opisie nie jest napisany jaki (na internecie czytam, że te myszki mają avago9500 i avago6010 dlatego nie wiem :(), tylko "optyczny" gdzie na innych aukcjach piszę "laserowy", śmierdzi mi coś ta aukcja.

 

Zależy mi też na przyciskach, Obie myszki Tracer Sniper  i Tracer Recon mają po 9 przycisków, myszka x7 x747 ma 7 przycisków d latego wolałbym myszkę tracer sniper lub tracer recon, lecz są trochę droższe.

 

Mysz Tracer Sniper ma dpi od 800 do 6000  a Tracer Recon od 500 do 6000dpi, nie wiem czy to duża różnica 300 dpi(jedna ma 500 druga 800 minimum) skoro moja obecnie ma minimum 800 i gram na 800, profesjonalni gracze mają myszki po 400 dpi, może dlatego im się sensor nie gubi? Nie znam się kompletnie na myszkach.

 

Moja prośba jest taka, abyście zobaczyli aukcję tych trzech myszek i doradzili mi którą wziąć i czemu akurat tą. Tak jak mówiłem chcę myszkę z bardzo dobrym sensorem żeby mi nie uciekał i nie latał, przy mojej obecnej myszce od MODECOM za 50 zł gdy zrobię szybkie ruchy myszką to on ucieka i lata po całym ekranie, w sklepie mi gość taką wkręcił, mówił, że do gier nada się znakomicie, właśnie widzę, gdzie nawet ktoś mnie atakuje z tyłu a ja nie mogę się szybko obrócić bo już mi się sensor gubi i lata po ekranie -.-

 

Z góry bardzo dziękuje za szybką odpowiedź bo niedługo przymierzam się do kupna myszki, pozdrawiam!

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Polecam http://www.ceneo.pl/26942690do cs go się nada jak nic jeśli posiadasz dużą dłoń  tylko musisz sobie do płacić o 100 więcej i masz po rządny sprzęt tanioch nie ma co kupować 


Tutaj masz prezentacje myszek u izaka i własnie ta myszka którą ci podesłałem jest tam i możesz coś po słuchać o niej albo wybrać te inne ale wiadomo to już nie tanio https://www.youtube.com/watch?v=rOnELZkFP4g 

Opublikowano

Polecam http://www.ceneo.pl/26942690do cs go się nada jak nic jeśli posiadasz dużą dłoń  tylko musisz sobie do płacić o 100 więcej i masz po rządny sprzęt tanioch nie ma co kupować 

 

 

Tutaj masz prezentacje myszek u izaka i własnie ta myszka którą ci podesłałem jest tam i możesz coś po słuchać o niej albo wybrać te inne ale wiadomo to już nie tanio https://www.youtube.com/watch?v=rOnELZkFP4g 

 

NR.3 albo dopłacasz do Kinzu V2

Żadne z kinzu, steelseries, na myszke max 80 zł chcę wydać.

 

Jeżeli napisałeś, że nr 3 to napisz czemu akurat nr 3 a nie tamte? Przecież nr 2 ma to samo prawie co nr 3, 6000dpi, avago9500.

 

@SubZero9921

 

Po co mam brac myszke za 2 stowy skoro mysz za 8 dyszek ma taki sam sensor(avago9500)co tamte myszki, mi chodzi o sensor, zeby nie latał, do cs też się nadadzą takie myszki.

__________________

 

Czekam na dalsze dorady.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

f5

 

pomożecie mi nad wyborem? nr 1, nr 2 czy nr 3.

Nie chcę żadnych odpowiedzi typu "dopłać 5 dyszek i masz porządniejszą myszkę" czy coś w tym stylu.

Jeżeli np. napiszecie ze nr 2 to napiszcie dlaczego akurat nr 2 a nie nr 1 bądź nr 3.

Jest to dla mnie naprawdę bardzo ważne, niby forum o komputerach a nikt nie umie doradzić którą myszkę wziąć..

 

@ EDIT

 

z sensorem chodzi mi o to:

skopiowałem tekst z innej strony ale chodzi dokładnie o to co ja mam teraz na obecnej myszce:

 

"Ważne info: na sensorach optycznych A3668/3050/3080/3090 grając na bardzo niskich czułościach (na obrót potrzebne ok. 50cm+/360º) przy bardzo szybkich ruchach zawsze wywołacie akcelerację negatywną, która może się objawiać w różnych formach (kursor zwalnia, zatrzymuje się lub "wariuje"). Przed zakupem musicie wziąć to pod uwagę."

 

Ja gram na mojej obecnej myszce modecoma za 50 zł i 800 dpi + czułość w grze 2.5 i właśnie mam tak, że przy bardzo szybkich ruchach wywołuje akceleracje negatywną, ze kursor mi wariuje i w ten sposob nie moge zrobic dobrze szybkiego obrotu o 180 stopni bo mi wariuje.

 

Wypatrzyłem tą myszkę:

http://allegro.pl/7-3-33-mysz-sharkoon-drakonia-black-8200dpi-i5114568814.html

Cena jej to od 120 do 160 zł.

Posiada ona:

-8200 dpi

-sensor Avago ADNS-9800 i tu jest moje pytanie, na aukcji z allegro pisze "SENSOR LASEROWY" a na innych aukcjach, że jest to mysz optyczna, to jak to jest w końcu, ta mysz SHARKOON DRAKONIA BLACK jest laserowa czy optyczna, czy jeżeli wezmę to laserową sharkoon black to sensor i ustawię najniższe dpi w myszce to sensor przy szybkich obrotach będzie mi wariował? Będę grał na najniższym dpi, jak to zwykle, proszę o odpowiedzi dlatego, że w ciągu następnego tygodnia już zamierzam się do kupna myszki, jest to dla mnie naprawdę bardzo ważne teraz.

Dowód, że pisze, że optyczna:

 

40460363720903693393.png

 

-11 programowalnych przełączników (co mi się przyda na bindy)

-System regulacji wagi

-Programowalne 4-kierunkowe pokrętło przewijania

-Kabel z osłoną materiałową

-Ergonomiczna konstrukcja

-Gumowa powierzchnia SoftSkin

 

Specyfikacja:

 

Specyfikacja:
Maks. DPI: 8200
Maks. przyśpieszenie: 30 G
Maks. waga myszy: 150 g
Wymiary: 126 x 88,1 x 41,8 mm
Czujnik: Laserowy
Złącze: USB 2.0 (pozłacane)
Długość kabla: 180 cm
Maks. FPS: 12 000
Sensor: Avago ADNS-9800
Czułość unoszenia: 1-5 mm

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Ten sharkoon jest laserowy. W teori nie powinno się grać w csa na myszkach laserowych, gdyż na niskich czułościach takie myszki zabija akceleracja. Wszystko jedno co wybierzesz ważne, żeby myszka miała sensor avago 3xxx i była dopasowana do twojej dłoni. Ja osobiście wolę dopłacić do czegoś lepszego, pewniejezego niż kupować jakieś szroty.

 

Na stronie test-gear.pl masz spis najlepszych myszek do csa w danym budżecie.

 

Jeżeli tak bardzo chcesz jechać po kosztach to zobacz logitech g100s, gracze cloud9 na nich grają.

Opublikowano

Ten sharkoon jest laserowy. W teori nie powinno się grać w csa na myszkach laserowych, gdyż na niskich czułościach takie myszki zabija akceleracja. Wszystko jedno co wybierzesz ważne, żeby myszka miała sensor avago 3xxx i była dopasowana do twojej dłoni. Ja osobiście wolę dopłacić do czegoś lepszego, pewniejezego niż kupować jakieś szroty.

 

Na stronie test-gear.pl masz spis najlepszych myszek do csa w danym budżecie.

 

Jeżeli tak bardzo chcesz jechać po kosztach to zobacz logitech g100s, gracze cloud9 na nich grają.

Tak, ale..

1. Gracz z flipsid3 simple gra na laserowej od steelseries, nieco droższa ale zawsze laserowa.

2. Gracze envyus grali bądź nadal grają na myszkach laserowych cm storm mizar laserowe sensor avago 9800

3. Get Right grał albo gra na steelseries xai czyli laserowa tutaj: http://www.csgoproconfig.com/nip.html

 

3 przykłady graczy, którzy grają na laserowych. Sensor im raczej nie ucieka bo to prosi, czyli reasumując sensor nie będzie mi się gubił ani latał po ekranie na tej sharkoon black?

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Oczywiście na laserowych myszkach też można orać przwciwników. Wszyscy gracze navi też grają na laserach. Teoretycznie sharkoon ma podobny sensor jak myszka od steelseries sensei RAW, więc jeżeli ta myszka ci odpowiada to możesz ją śmiało kupić. Co do gubienia sensora, to wydaje mi się, że nie będzie to występować zwłaszcza przy dobrej podkładce. Ja osobiście grałem sporo czasu na laserowej myszce i po przesiadzce na optyka grało mi się nieco lepiej. To wszystko zależy od indywidualnych preferencji i przyzwyczajenia.

Opublikowano

Oczywiście na laserowych myszkach też można orać przwciwników. Wszyscy gracze navi też grają na laserach. Teoretycznie sharkoon ma podobny sensor jak myszka od steelseries sensei RAW, więc jeżeli ta myszka ci odpowiada to możesz ją śmiało kupić. Co do gubienia sensora, to wydaje mi się, że nie będzie to występować zwłaszcza przy dobrej podkładce. Ja osobiście grałem sporo czasu na laserowej myszce i po przesiadzce na optyka grało mi się nieco lepiej. To wszystko zależy od indywidualnych preferencji i przyzwyczajenia.

Gram na takiej podkładce:

 

http://esperanza.pl/esperanza-podkladka-gaming-pod-mysz-ea146g-grunge,179,1130.html

Zła czy może być?

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Wydaje mi się, że jest ok. Nie miałem z nią styczności, ale na filmikach całkiem spoko się reprezentuje. 

Czyli reasumując i podsumowując wszystko, gdy kupię tą myszkę z tym sensorem to nie będzie uciekał przy szybkich ruchach myszką? :)

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...