Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Modernizacja zestawu za niewielką cenę


Paweux69

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciałbym spytać, czy dało by radę, polepszyć mój komputer za nie wielką cenę.

Sprzęt ten, miałby służyć do internetu oraz gier. Proszę o rozsądne komentarze w celu zmiany parametrów.

 

Na dzisiejszy dzień, sprawuje się on tak :

 

Windows Xp (1 procesor)

Ram 1,5 gb ddr2

Procesor Intel Celeron CPU 3.06Ghz

Karty graficzne Radeon X300/X550/X1050 Series

Dysk 250 Gb

Opublikowano

­Podaj konkretnie grafikę (otwórz obudowę i jest na niej napisane co i jak).

 

Podaj płytę główną, model i wgl to powiemy ci, czy da radę zmienić procesor na Core 2 Duo chociaż.

 

Podaj dokładny model procesora.

 

Podaj jaki dysk masz ATA,  czy SATA. Tu masz pokazane: http://obrazki.elektroda.pl/4400503600_1333199798.gif

 

 

*Pobierz program CPU-Z i wyślij nam screeny każdej z kart, lub napisz to co wyżej napisałem. Do grafiki użyj GPU-Z po prostu i to samo ;)

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

­Tu masz czarną listę zasilaczy : http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1199271.html

btw. albo nie ogarniasz i powinnieneś sobie odpuścić albo trollujesz. Przepraszam, ale miałeś podać nawet wszystko co było na nim napisane lub wysłać zdjęcie, a dalej nie znamy producenta zasilacza...

 

 

Dalej nie podałeś czy dysk to sata, czy ata.... chyba nie umiesz czytać.

 

Dalej nie podałeś płyty głównej, a prosiliśmy, żeby ci pomóc.

 

Dalej nie podałeś dokładnego modelu procesora, żeby chociaż socket znać...

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...