Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA 15 FUTCheat - Play with any ultimate team squad by Fire30


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[XBOX 360] FUTCheat - Play with any ultimate team squad by Fire30
 
UWgn3JK.png
 
Funkcje:
- Mozliwosc zagrania dowolnym skladem stworzonym na FUTHEAD.
- Ovr 99 u wszystkich zawodnikow.
- Zmiana koloru kart.
 
Wymagania:
- RGH/Jtag z zainstalowanym xbdm.
 
Krotka instrukcja obslugi:
1. Wpisujemy IP naszej konsoli w "Console IP"
2. Podajemy ID skladu stworzonego na FUTHEAD w "Futhead Squad ID:"
3. Podajemy imie i nazwisko naszego bramkarza w "Goalie Name in Current Squad:"
4. Szukamy przeciwnika.
5. Podczas wyboru strojow naciskamy "Send Command" (czynnosc ta trzeba powtorzyc za kazdym razem)
6. I TYLE xD

 

Filmik przedstawiajacy dzialanie hacka:


 
Przyklad:
8LH6atn.png
i13srV7.jpg
2ePIokP.jpg
 
DOWNLOAD:
Windows  (Virus Total Scan)
Linux (Virus Total Scan)
Source Code
 
Autor: Fire30 ( Link do oryginalu. )

 

 

Opublikowano

Szkoda, że na pc nie ma xD

Do fify world zrobilem cos podobnego.

W FIFIE 15 niestety dziala tylko w sezonach i turniejach offline wiec nie wrzucalem tego nigdzie.

 

 

Opublikowano

Do fify world zrobilem cos podobnego.

W FIFIE 15 niestety dziala tylko w sezonach i turniejach offline wiec nie wrzucalem tego nigdzie.

Podejrzewam, że jakbyś poszperał to byś zrobił to jak w temacie na PC :)

CavernousEarlyIcelandichorse-size_restricted.gif

Opublikowano

Coś jest nie tak.

Zmieniłem wszystko, gram mecz, jest ok.

Zauważyłem że mam 8 zawodników na boisku zamiast 11 w tym brak bramkarza..

CavernousEarlyIcelandichorse-size_restricted.gif

Opublikowano

Jaka formacja? 433(2)? Jak uzywasz innej to sam musisz sprawdzic jak gra przypisuje pozycje.

W składzie mam ustawione 433(2) i w trainerze to samo

I czy jest ban za to?

CavernousEarlyIcelandichorse-size_restricted.gif

Opublikowano

Właściwie racja, w 15 już kilka osób zbanowali za kupowanie paczek za 400 monet i sprzedawanie zawartości. EA logic

Jezu, to strasznie jest dziwne.

Wszystkie ID ustawiam poprawnie, przed meczem.

I są takie bugi, że np. na bramce jest Casillas i Bale.. 2 zawodników na bramce

CavernousEarlyIcelandichorse-size_restricted.gif

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...