Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wychodzimy z brązu, oby jak najwyżej...


oreo1233

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aktualna dywizja: B3 - Promo do B2

 

Tu będę wrzucał ssy z gierek :).

 

Pierwsza gierka dzisiaj wygrana. Zobaczymy co dalej!

Ogolem dobra Seju i Kalista, Lux tez niczego sobie :) 

kGxpOPw.jpg

gyobUMW.png

Opublikowano

no powodzonka ;)

Dzięki. Biorę się za nexta, będzie ss :)

 

@edit1:

CreepytoBG: i will go troll
bartekmaster33: why
theofilosk2004: why?
 
supi
 
@edit2:
Kimmsa: i play leona on mid
Kimmsa: ok blit for top
 
^-^
 
@edit3:
 
Pierwsze promo przegrane, macie jakies protipy?
 
 
@edit4: Kolejne promo przegrane. Wyszedlem z lobby bo trolle i juz nie moge... Protip plsMGUSiE4.jpg

gyobUMW.png

Opublikowano

morg calkiem fajny champ nie ma co ^^

jht57jM.jpgcud miod maliny z Ezem... nic wiecej, profesjonalny mid ktory przez chwile zaafczyl, pozniej przyszedl na linie zgarnal pare csow i fizz mu wpieprzyl :)...

 

Moze malo csow ale to tylko dlatego ze caly czas staralismy sie tfowac a nie farmic na spokojnie :/1qQzP1q.jpg

gyobUMW.png

Opublikowano

morg calkiem fajny champ nie ma co ^^

jht57jM.jpgcud miod maliny z Ezem... nic wiecej, profesjonalny mid ktory przez chwile zaafczyl, pozniej przyszedl na linie zgarnal pare csow i fizz mu wpieprzyl :)...

 

Moze malo csow ale to tylko dlatego ze caly czas staralismy sie tfowac a nie farmic na spokojnie :/1qQzP1q.jpg

Nie lepiej ez'a pod AP ? i widzę że dobrze Ci suppem . Oby tak dalej powodzenia w dalszych meczach :p

49945496407446987479.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

@ref

Zrobilem drugie konto, tam troche pogralem, z placsow s5 i w dwa dni s3. Teraz mam 7 winow z rzedu, 25/21 :)

Zbieram na lepsze runki, ale i tak calkiem oram tymi calkiem normalnymi. xD

GV5UUQe.jpg

W niektorych grach ciezko z CSami ale coz ^o^

Teraz tylko do brązu V i canceró... tfu, silvera II hihi

e3jEDe9.png

PelYKRJ.png

gyobUMW.png

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...