Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BungeeCord/Bukkit - ServerProtect - prosty antybot na oba silniki.


10minutesmail

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

{ ServerProtect }

 

 

 

 

Temat ten powstał głównie dla mało doświadczonych posiadaczy sieci serwerów.

Stworzyłem antybot działający równocześnie na silniku Bukkit jak i BungeeCord.

Aby go móc używać, wystarczy wgrać go do katalogu plugins.


Plugin jest bardzo lekki i nie obciąża serwera.

 

 

 

 

Download: http://speedy.sh/3Sznz/ServerProtect.jar

Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/ba9a44e210b5d3b8bc096a5b8afa4fc422b52d908e4afbcf880c19593649d152/analysis/1434732457/
 

49849.gif

Opublikowano

 

Aby go móc używać, wystarczy wgrać go do katalogu plugins.

 

błysłeś intelektem

Opublikowano

Tylko dzięki nazwie tutaj wszedłem, ale gdy zobaczyłem kod to osłabłem.

Lepiej było to już zrobić w 2 osobnych pluginach, jeden bungee, a 2 bukkit czy tam spigot.

Bo ładniej wygląda wszystko w osobnych class'ach a tutaj no [..]

Zrób to na 2 osobne pluginy, i to jakoś ładnie podziel.

A 2, to nie jest wydajne i nie jest małe..

Opublikowano

Tylko dzięki nazwie tutaj wszedłem, ale gdy zobaczyłem kod to osłabłem.

Lepiej było to już zrobić w 2 osobnych pluginach, jeden bungee, a 2 bukkit czy tam spigot.

Bo ładniej wygląda wszystko w osobnych class'ach a tutaj no [..]

Zrób to na 2 osobne pluginy, i to jakoś ładnie podziel.

A 2, to nie jest wydajne i nie jest małe..

 

A jakie ma znaczenie czy zrobię to w dwóch pluginach czy w jednym, skoro ładowany jest tylko kod pod używany silnik? :)

Nie ma sensu robić dwóch mini pluginów dla takiej głupoty.

49849.gif

Opublikowano

A jakie ma znaczenie czy zrobię to w dwóch pluginach czy w jednym, skoro ładowany jest tylko kod pod używany silnik? :)

Nie ma sensu robić dwóch mini pluginów dla takiej głupoty.

Lepiej wygląda coś rozdzielone niż takie.

Pierwszy raz spotkałem się aby ktoś robił class'e main "2 razy".

Takie pluginy moim zdaniem lepiej wyglądają rozdzielono.

Opublikowano

­1. Lepiej zapisywać w UUID, niż nicki. Tym bardziej, że zapisujesz graczy w stringach, a nie w playerach.

2. Jakby na to nie patrzeć, to to zmienia właściwie wiadomość przy wyrzuceniu gracza przez connection-throttle. ;)

 

Ale i tak dobrze, bo widać w tym coś autorskiego. Pisz dalej pluginy. :)

 

sygnatura.png

Opublikowano

­1. Lepiej zapisywać w UUID, niż nicki. Tym bardziej, że zapisujesz graczy w stringach, a nie w playerach.

2. Jakby na to nie patrzeć, to to zmienia właściwie wiadomość przy wyrzuceniu gracza przez connection-throttle. ;)

 

Ale i tak dobrze, bo widać w tym coś autorskiego. Pisz dalej pluginy. :)

 

Głównie to dodaje "connection-throttle" na bungeecord, bo tam tej funkcji brakuje przez co serwery są otwarte na botowanie z jednego IP.

Co do UUID to racja, nie pomyślałem ale z drugiej strony dzięki temu można używać go na 1.7.2.

49849.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...